Bielsko pokrycia dachowe

extraDACH Bielsko-Biała

ul. Czarna 8
(wjazd od ul. Daszyńskiego 51)
43-346 Bielsko-Biała

E-mail: seweryn.goraj@extradach.pl
Tel.: 697 690 438

Zdecydowanie pokryć dachowych, jest wiele rodzajów pokryć dachowych. Jakich? Z blachodachówkami, blachami, dachówkami na czele, na papach i gontach kończąc.  Oczywiście widzą Państwo, że wybór jest ogromny. Tym bardziej, że część z tych pokryć, występuje również w wariantach ze specjalnymi powłokami, na przykład glazurowaną. Zdecydowanie wszystkie te pokrycia, mamy w naszej ofercie. Zapraszamy.

Solidne pokrycia dachowe Bielsko

Zdecydowanie solidne pokrycie dachowe to niezbędny element dachu. Oczywiście nie ma jednego pokrycia dachowego, które byłoby uznawane za solidne. Wszystko zależy od jakości i materiału wykonania pokrycia dachowego. Bezsprzecznie należy rozgraniczyć solidne pokrycie dachowe od solidnego dachu. Solidny dach, to oczywiście solidne pokrycie dachowe, ale również jakość stworzenia dachu przez dekarza. W firmie extraDACH bezsprzecznie znajdą Państwo solidne pokrycia dachowe.

Bielsko pokrycia dachowe

Zastanawiacie się Państwo, gdzie zakupić solidne pokrycie dachowe? Oczywiście w extraDACH Bielsko. Oferujemy wiele różnych rodzajów pokryć dachowych. Oczywiście w naszym oddziale, pozostają do Państwa dyspozycji, nasi handlowcy, którzy bezsprzecznie, z ogromną przyjemnością opowiedzą Państwu, o każdym z pokryć dachowych oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy.

Bielsko pokrycia dachowe
Blachodachówki Bielsko
Transport materiałów na dach Bielsko
Bielsko pokrycia dachowe

Transport materiałów na dach Bielsko

Zakup pokryć dachowych, to również transport. W extraDACH oferujemy transport materiałów na dach w super cenach. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami. Nasi specjaliści zadbają o to, by zamówione przez Państwa materiały na dach, dotarły do Państwa, w wyznaczone przez Państwa miejsce, w jak najkrótszym czasie. Zapraszamy.

Zadzwoń do nas lub wyślij prośbę na maila wraz z projektem dachu a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie a następnie dowieziemy wszystko na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych, oprócz najlepszych cen proponujemy Państwu bezpłatne wyceny dachów, na podstawie indywidualnych projektów budowlanych.

POKRYCIA DACHOWE BĘDĄ DOSTARCZONE PROSTO NA TWOJĄ BUDOWĘ!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Wypełniając
formularz

Na telefon
697 690 438