AŻ TRZY PRESTIŻOWE NAGRODY DLA EXTRADACH – NAJLEPSI W HISTORII! WIELKA GALA „DIAMENT BLACHORTAPEZU” 2020

Z wielką dumą i satysfakcją mamy zaszczyt poinformować, że nasza firma została w wyjątkowy sposób doceniona przez jednego z naszych najznakomitszych partnerów, prawdziwego giganta na polskim i zagranicznym rynku pokryć dachowych, czyli firmę BLACHOTRAPEZ, na wielkiej gali, wieńczącej 50-lecie istnienia przedsiębiorstwa, która odbyła się 17.01.2020 w Świnoujściu.

najlepsze blachodachówki

Nasza wieloletnia współpraca z największym polskim producentem blachy dachowej, firmą BLACHOTRAPEZ, zaowocowała niezwykłym dowodem uznania w postaci największego odznaczenia – ExtraDACH został uhonorowany przede wszystkim najznakomitszym tytułem „NAJLEPSI W HISTORII”, co jest dla nas ogromnym zaszczytem i największym dowodem uznania. Ponadto docenieni zostaliśmy także tytułem „NAJLEPSI Z REGIONU POLSKA” oraz statuetką „NAJLEPSZA SPRZEDAŻ”, a zatem we wszystkich, najważniejszych dla nas kategoriach. To dla nas nieopisana radość, że możemy już od wielu lat współtworzyć sukces tak potężnego producenta blachodachówki, jakim jest BLACHOTRAPEZ, oraz w tak skuteczny sposób dystrybuować najwyższej jakości pokrycia dachowe na terenie całej Polski.

blachodachówka najlepsza

Jeżeli interesuje Cię pokrycie dachowe firmy Blachotrapez i posiadasz już projekt przyszłego dachu, to zachęcamy do skorzystania z naszej DARMOWEJ WYCENY kosztów. W naszych oddziałach znajdziesz najpopularniejsze modele blachodachówki firmy Blachotrapez, takie jak GERMAN, SIMETRIC, KINGAS, TYSENIA, TALIA GERMANIA SIMETRIC, czy DIAMENT ECO PLUS, oraz wiele innych. Nasi doświadczeni fachowcy, specjalnie dla Ciebie, przygotują najbardziej korzystną, indywidualną ofertę – całkowicie za darmo! Przedstawimy Ci najbardziej optymalne do potrzeb możliwości, oszacujemy koszt, a wybrane materiały dotrą na Twoją budowę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wycena materiałów budowlanych

Wypełnij formularz – oznacz jakie materiały budowlane potrzebujesz a my je wycenimy dla Ciebie.

Wyślij zapytanie mailem a ofertę otrzymasz  w ciągu kilku godzin

a jeżeli chcesz porozmawiać i zapytać o coś – zadzwoń do nas, z chęcią pomożemy

Wypełnij formularz – oznacz jakie materiały budowlane potrzebujesz a my je wycenimy dla Ciebie.

Wyślij zapytanie mailem a ofertę otrzymasz  w ciągu kilku godzin

a jeżeli chcesz porozmawiać i zapytać o coś – zadzwoń do nas, z chęcią pomożemy

Odwiedź nas - w każdym z naszych oddziałów czekają specjaliści aby pomoc Ci z wyborem