BLACHODACHÓWKI BLACHPROFIL 2 W EXTRADACH

extraDACH / Blachodachówka / Blachprofil 2

Jest firmą, która zaczęła swoją działalność jeszcze w 1995 roku, już na tamten moment zajmując się pokryciami dachowymi z blachy. Produkcja własnych pokryć dachowych z blachy wystartowała zaś w 1999 roku. W ciągu najbliższych lat firma rozszerzyła produkcję o trapezy konstrukcyjne, kasety stalowe czy systemy ścian osłonowych. Wprowadzenie nowych linii produkcyjnych dało początek tworzeniu nowoczesnych dachówek blaszanych, blach trapezowych oraz różnorodnych paneli dachowych oraz otworzyło drogę do produkcji także poza granicami Polski i rozszerzeniem działalności w innych krajach europejskich.
blachodachówka stigma i stigma 2.0 blachprofil

Profile dachowe STIGMA® I STIGMA® 2.0 to absolutna nowość wśród produktów BLACHPROFIL – profil STIGMA® należy do linii profili klasycznych CLASSIC SERIES, zaś wariant STIGMA® 2.0 do linii COMPACT SERIES, dlatego jest on wersją lżejszą, opartą na dwóch modułach. STIGMA® I STIGMA® 2.0 poza cechami charakterystycznymi dla każdej z serii, do których należą, wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowym, nowym designem, który harmonijną symetrią nawiązuje do klasyki, jest jednak tłoczona na wzór geometryczny, który dodaje jej nowoczesną nutę.

blachprofil stigma

STIGMA® jest klasyczną blachodachówką, którą wyposażono w technologie ułatwiające montaż i zwiększające jego precyjnę, ponadto może on zostać poprowadzony w dowolnym kierunku. [obrazek https://www.bp2.pl/produkt/stigma-r ] Łączenia na gotowym dachu pozostają niewidoczne. Przetłoczenia mają wysokość 30 mm i 40 mm i wyposażono je w otwory montażowe, co także dodatkowo usprawnia montaż. STIGMA® jest dostępna jest w wielu wariantach powłoki oraz szerokiej gamie kolorystycznej, zaś gwarancja jest zawsze stosowna do rodzaju wybranej powłoki.

blachprofil stigma 2.0

Należy do linii blachodachówek kompaktowych a jej profil przypomina klasyczną dachówkę ceramiczną. Ten uniwersalny wzór wzbogacony jest o nowoczesne rozwiązania ułatwiające montaż oraz zwiększające trwałość. Jej budowa umożliwia poprowadzenie montażu zarówno od lewej, jak i od prawej strony, jej łączenia pozostają ukryte a przetłoczenia o wys. 30 mm i 40 mm mają wykonane otwory montażowe. Powierzchnia blachy może być zabezpieczona wieloma rodzajami powłok do wyboru, a każda z nich posiada odrębną paletę kolorystyczną oraz warunkuje inny okres gwarancyjny.

blachodachówki heta blachprofil

Blachodachówka HETA® I HETA® 2.0 to nowość wśród produktów BLACHPROFIL. Charakteryzuje ją prosty, geometryczny wzór, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. Wariant HETA® należy do linii CLASSIC SERIES, zaś HETA® 2.0 do linii COMPACT SERIES.

blachodachówka heta blachprofil

to oryginalny wzór o nowoczesnym charakterze, a jej konstrukcja wzbogacona została o rozwiązania usprawniające montaż, którego łączenia są całkowicie ukryte. Technologia EASY LINK oraz przygotowane przez producenta otwory montażowe usprawniają montaż, a konstrukcja pozostaje idealnie dopasowana oraz szczelna. Powierzchnia blachy w blachodachówce HETA® może być zabezpieczona różnymi typami powłok oraz występuje w wielu kolorach. Gwarancja produktu uzależniona jest on wybranej powłoki.

blachodachówka heta blachprofil 2

blachodachówka, którą wyróżnia oryginalny wzór, o bardzo nowoczesnym, geometrycznym charakterze. Tworzą ją dwumodułowe arkusze, w których przygotowano otwory montażowe a także wiele innych rozwiązań ułatwiających prace montażowe. Łączenia arkuszy po położeniu pozostają całkowicie niewidoczne. W blachodachówce HETA 2.0 zastosowano ponadto system EASY-LINK, który zapewnia idealne dopasowanie elementów oraz przetłoczenia z otworami montażowymi. HETA 2.0 dostępna jest w wielu rodzajach powłok oraz szerokiej gamie kolorystycznej a długość gwarancji zależna jest od wybranej powłoki

modular series blachprofil blachodachówki modułowe

Pokrycia dachowe z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wytwarzane są w formie wygodnych w montażu i transporcie arkuszy modułowych. Występują w wariancie podstawowym oraz w wersji z ukrytymi łączeniami i wkrętami. Gwarancja blach MODULAR SERIES zależna jest od rodzaju zastosowanej powłoki i sięga nawet do 55 lat.

compact series kompaktowe blachodachówki blachprofil 2

To blaszane pokrycia dachowe w lekkiej formie arkuszy dwumodułowych. Produkt ten zapewnia ułatwienia związane zarówno z montażem, jak i transportem. Arkusze są lekkie i poręczne. Wykonano w nich otwory montażowe, aby prace na dachu były jeszcze szybsze. Technologia EASY-LINK to gwarancja idealnego wzajemnego dopasowania arkuszy, w miejscach, w których się stykają.

blachprofil blachodachowki klasyczne bp2

Blaszane pokrycia dachowe o wielu różnych profilach. Wiele rozwiązań usprawnia prace montażowe, transport oraz samą jakość blachodachówek w tej serii. Dowolny wymiar blachy zapewnia idealne dopasowanie do projektu dachu, wyposażenie w gotowe otwory montażowe usprawnia montaż i poprawia dopasowanie, z kolei system EASY-LINK zapewnia perfekcyjne łączenie arkuszy blachy na przestrzeniach wzajemnego styku. Produkty linii CLASSIC SERIES wytwarzane są we wszystkich rodzajach powłok, wariantach kolorystycznych oraz grubościach, jakie znaleźć można wśród produktów BLACHPROFIL.

Lambda blachodachówka blachprofil 2

To szczególnie nowoczesna forma pokrycia dachowego o minimalistycznym charakterze. Są zabezpieczone przed efektem falowania, panele pozostają usztywnione dzięki wzdłużnym przetłoczeniom. Rąbek panelu zabezpiecza zaślepka COVER-CAP, która ukrywa łączenia i ujednolica konstrukcję dachową. Technologia BEND-LOCK zapewnia łatwy montaż, do którego nie trzeba używać wkrętów.

panel na rabek dachowy blachprofil

HERCULIT® [HC]

Zaawansowana powłoka, łącząca w sobie zalety wielu różnych produktów. HERKULIT to powłoka na bazie poliestru utwardzonego poliuretanami, posiadająca szczególnie wysoką odporność na różnego typu uszkodzenia mechaniczne, grubość powłoki wynosi zaś 35 ?m i jest ona wytwarzana w wielu kolorach. Blachy wykończone powłoką HERKULIT zyskują nawet 40-letni okres gwarancyjny.

kolory blachodachówek herculit
powłoki blachodachówek ICE COVER ZM

ICE COVER® ZM [ICep]

jest to powłoka o znacznej grubości 35 ?m, zbudowana z surowca organicznego, co zapewnia jej oryginalną fakturę. Jej specyfika zapewnia stali długotrwałą ochronę przed czynnikami korodującymi. Blachy dachowe w powłoce ICE COVER® mają nawet do 35 lat gwarancji producenta.
kolory blachodachówek ice cover
MAT 35 Standard

MAT 35 Standard [TK]

Jest to matowa powłoka organiczna, którą charakteryzuje ziarnista faktura. Zapewnia ona wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz działa antykorozyjnie. Blachy w powłoce MAT 35 Standard mają do 15 lat gwarancji.
MAT 35 Standard kolory
Poliester standard powłoka blachprofil

POLIESTER Standard [RAL]

to standardowa powłoka organiczna, której powierzchnia jest dość jednolita oraz gładka, w wariancie błyszczącym lub metalicznym. Powłoka POLIESTER posiada bogatą kolekcję kolorystyczną, blachy wykończone za jej pomocą mają do 10 lat gwarancji.
Poliester standard powłoka blachprofil kolory

Odwiedź dowolny oddział hurtowni extraDACH w całej Polsce i poznaj produkty firmy BLACHPROFIL w naszej ofercie. Staramy się regularnie uzupełniać asortyment blachodachówek, tak aby na miejscu zawsze czekały na Ciebie produkty cieszące się największą popularnością oraz wszelkie akcesoria.

Aby poznać aktualne ceny i oferty specjalne odwiedź dowolny oddział extraDACH lub zadzwoń do nas, a uzyskasz wszelkie potrzebne informacje. Nasi wyspecjalizowani sprzedawcy pomocą dobrać wymagane akcesoria i materiały uzupełniające oraz wyliczą orientacyjny koszt wszystkich produktów.

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną i szczegółową wycenę materiałów budowlanych, które planujesz kupić – wystarczy, że dostarczysz nam projekt swojego dachu!

Blachprofil 2 wycena blachodachówki

Nasza darmowa wycena materiałów BLACHPROFIL na podstawie projektu Twojego dachu – skorzystaj już teraz

Zapytaj o cenę, ofertę specjalną lub dowóz na Twoją budowę – napisz do nas i dowiedz się wszystkiego o produktach BLACHPROFIL

Porozmawiaj bezpośrednio z jednym z naszych konsultantów, który udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji na temat produktów BLACHPROFIL

Nasza darmowa wycena materiałów BLACHPROFIL na podstawie projektu Twojego dachu – skorzystaj już teraz

Zapytaj o cenę, ofertę specjalną lub dowóz na Twoją budowę – napisz do nas i dowiedz się wszystkiego o produktach BLACHPROFIL

Porozmawiaj bezpośrednio z jednym z naszych konsultantów, który udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji na temat produktów BLACHPROFIL

Blachprofil 2 - BP2 - blachodachówki w najniższej cenie na rynku! Przyjedz do jednego z naszych oddziałów aby sprawdzić

 

 

Blachprofil 2 - BP2 - blachodachówki w najniższej cenie na rynku! Przyjedz do jednego z naszych oddziałów aby sprawdzić