BLACHY PRUSZYŃSKI W EXTRADACH

extraDACH / Blachodachówka / Blachy Pruszyński

blachy pruszyński extradach logo

Jest to największa spośród polskich firm zajmujących się wytwarzaniem stalowych pokryć dachowych oraz elewacji budynków. Jest niekwestionowanym liderem na rodzimym rynku w tej kategorii, czego dowodzi kilkudziesięcioprocentowy wkład w całkowitą sprzedaż blaszanych materiałów dachowych w obrębie Polski. Firma może poszczycić się ponadto wieloma nagrodami branżowymi oraz wyróżnieniami. Wszystkie produkty firmy Blachy Pruszyński są stale dostosowywane zarówno do aktualnych trendów architektonicznych, jak i do wymogów stawianych pokryciom dachowym. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów stale rozszerzane jest także dostępne wzornictwo oraz możliwości technologiczne. Na chwilę obecną firma BLACHY PRUSZYŃSKI to przede wszystkim szeroki asortyment materiałów z zakresu pokryć dachowych, począwszy od najbardziej podstawowych blach płaskich w powłoce, ocynkowanych oraz alucynkowych, blachodachówki faliste czy też blachy trapezowe. To także materiały do wykańczania uzupełniającego w pokryciach dachowych, do budowy ścian, oraz panele aluminiowe czy profile aluminiowe i wiele, wiele innych. Wszystkie produkty wytwarzane przez firmę BLACHY PRUSZYŃSKI opatrzone są odpowiednimi atestami technicznymi oraz higienicznymi, a także wychodzą naprzeciw wymogom jakościowym, jakie stawiane są produktom budowlanym.

Produkcja w nowoczesnej fabryce PRUSZYŃSKI odbywa się w oparciu o najnowsze technologie oraz w stale kontrolowanych liniach produkcyjnych. Systemy produkcyjne są w większości sterowane numerycznie, co eliminuje zakłócenia oraz błędy o zapewnia maksymalną precyzję wykonania oraz najwyższe standardy jakościowe.

PRODUKTY BLACHY PRUSZYŃSKI W OFERCIE EXTRADACH

Asortyment firmy BLACHY PRUSZYŃSKI to najszersza na polskim rynku oferta modułowych pokryć dachowych na bazie stali. Panele oraz blachodachówki modułowe cieszą się obecnie stale rosnącą popularnością, a do ich największych zalet należą z pewnością szybki i łatwy montaż, znakomita wydajność przy minimum odpadów, również w przypadku wyjątkowo skomplikowanych połaci dachowych oraz łatwość transportowa bez ryzyka uszkodzeń materiałów. Produkty w tej kategorii opatrzone są gwarancją w granicach 10 – 15 lat, przy czym ich żywotność to minimum 25 lat dla blachy ocynkowanej do nawet 40 – 50 lat dla blach wielowarstwowych z powłoką poliuretanową. Blachodachówki firmy BLACHY PRUSZYŃSKI produkowane są zawsze z pełnym pakietem kompatybilnych akcesoriów dodatkowych, czyli wkrętami, gąsiorami, obróbkami blacharskimi, a także całą gamą produktów z zakresu montażowego, czyli taśmami uszczelniającymi, farbami zaprawowymi czy dodatkowymi blachami do tworzenia niestandardowych obróbek dekarskich.

blachodachówka panelowa ren pruszyński
REN – BLACHODACHÓWKA PANELOWA
blachodachówka płaska plus pruszyński extradach
FIORD – BLACHODACHÓWKA MODUŁOWA
blachodachówka płaska plus pruszyński
BLACHODACHÓWKA PŁASKA PLUS
blachodachówka płaska pruszyński
BLACHOWADACHÓWKA PŁASKA
blachodachówka tur pruszyński
TUR – BLACHODACHÓWKA PANELOWA
blachodachówka loara panelowa pruszyński
LOARA PANELOWA
panele dachowe regle pruszyński
PANEL DACHOWY REGLE
blachodachówka modus pruszyński blacha na dach
MODUS – BLACHODACHÓWKA PANELOWA

To wytrzymałe i eleganckie pokrycie dachowe, które jest świetnym rozwiązaniem w kryciu wszystkich typów stromych dachów. Blachodachówki produkcji firmy BLACHY PRUSZYŃSKI to połączenie tradycyjnego wyglądu z rozwiązaniami technologicznymi o nowoczesnym wymiarze, dlatego zakres ich zastosowania jest tak szeroki, obejmując zarówno budynki jednorodzinne, zabudowania gospodarcze a nawet obiekty sakralne, przy czym warto też wspomnieć, że ich niewielka waga czyni je idealnym rozwiązaniem pod względem renowacji starych budynków. Profilowane blachodachówki wytwarzane są z blachy obustronnie ocynkowanej oraz powleczonej wieloma warstwami lakieru zabezpieczającego, co zapewnia całkowitą trwałość przez wiele lat. Blacha należy do pokryć dachowych o możliwie najmniejszej wadze, dlatego, co ważnie, z jej użyciem nie ma konieczności stosowania wzmacniającej konstrukcję więźby. Ciężar blachy dachowej to zwykle około 4,7 kg/1m2, co czyni ją często nawet 10-krotnie lżejszą, niż pokrycie z typowych dachówek ceramicznych. Blachodachówki wytwarzane są w bogatej gamie kolorystycznej a ich konstrukcja umożliwia dopasowanie ich do konkretnej płaszczyzny dachu, dlatego jest to rozwiązanie, które odnajdzie swoje zastosowanie w przypadku niemal każdego rodzaju budownictwa, a każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik z pewnością odnajdzie wśród nich rozwiązanie, które spełni jego oczekiwania zarówno jakościowe, jak i wizualne. Gdy dołożyć do tego fakt, że pokrycia z blachy dachowej stanowią jeden z najtańszych sposobów krycia dachów skośnych, a przy tym są wyjątkowo łatwe w montażu, można śmiało powiedzieć, w tej klasie wytrzymałościowej blachodachówka jest często idealnym rozwiązaniem. Blachodachówki firmy BLACHY PRUSZYŃSKI zabezpiecza gwarancja, wynosząca 10 – 15 lat, jednak żywotność tych produktów wynosi średnio, w zależności od kategorii jakościowej – 25 lat w przypadku blachy ocynkowanej, oraz ok. 40 – 50 lat dla blach wielowarstwowych w powłoce poliuretanowej. W naszej ofercie znaleźć można także pasujące dodatki – obróbki blacharskie, gąsiory, wszelkie wkręty czy też taśmy uszczelniające produkcji BLACHY PRUSZYŃSKI, które będą idealnie dopasowane do blachodachówek pod względem koloru oraz konstrukcji.

blachodachówka loara pruszyński
BLACHODACHÓWKA LOARA
blachodachówka ren pruszyński
BLACHODACHÓWKA REN
blachodachówka gryf pruszyński
BLACHODACHÓWKA GRYF
blachodachówka optima gryf
BLACHODACHÓWKA OPTIMA
blachodachówka szafir pruszyński
BLACHODACHÓWKA SZAFIR
blachodachówka rubin pruszyński
BLACHODACHÓWKA RUBIN

Inaczej blachy na rąbek stojący – należą do najstarszych technologii we współczesnym budownictwie. Rozwiązania BLACHY PRUSZYŃSKI są jednak wzbogacone o nowoczesne rozwiązania technologiczne, które wpływają na jakość oraz długowieczność. Panele blachy mogą mieć wybraną długość, zależnie od potrzeby. Ich budowa pozwala na łączenie metodą na zatrzask, dlatego nie ma potrzeby zaginania rąbka dla złączenia dwóch paneli w układzie, a takie rozwiązanie zapewnia większą precyzję oraz szybsze prace na dachu. Ponadto, wszystkie panele mają wykonane odpowiednie otwory montażowe, za pomocą których mocuje się je do konstrukcji dachu przy pomocy wkrętów. Wykonane wzdłuż każdego panelu profilowanie służy ograniczeniu efektu odkształcenia powierzchni, co mogłoby być skutkiem naturalnej rozszerzalności termicznej blachy. Ponadto w niektórych modelach ( opcjonalnie w PD 510P-S, PD 510T-S i PD 510F-S, PS 510 NANO) zastosowano maszynowo wycięte zamki, które służą do montażu bezpośrednio na listwie startowej.

Blacha trapezowa produkcji firmy BLACHY PRUSZYŃSKI stanowią wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie do tworzenia pokryć dachowych oraz do wykonywania elewacji. Oferta blachy trapezowej jest bardzo szeroka, począwszy od wysokości 6 mm a skończywszy na nawet 200 mm, z wariantami wykonanymi zarówno z blachy ocynkowanej jak i powlekanej. Tak różnorodne rozwiązania umożliwiają dobranie idealnego produktu dla dachów czy elewacji, a nawet w bramach i ogrodzeniach, zarówno w przypadku budownictwa przemysłowego, jak i w projektach indywidualnych.

To oryginalne i niezwykle eleganckie rozwiązanie w dziedzinie blaszanych pokryć dachowych. Panele Karo produkcji firmy BLACHY PRUSZYŃSKI to styl, który świetnie wpasuje się zarówno na zabytkowych i starych obiektach, jak i w przypadku nowoczesnej i minimalistycznej stylistyki. Panele Karo wytwarzane są w trzech wymiarach, dodatkowo produkowane są do nich wszelkie dodatkowe listwy startowe i mocujące haftry. Gwarancja paneli Karo jest zależna od zastosowanego rodzaju powłoki i może wynosić nawet 50 lat.

Precyzyjne wykonanie dachu z blachodachówką produkcji BLACHY PRUSZYŃSKI wymaga zastosowania oryginalnych akcesoriów, które stworzone zostały wyłącznie z myślą o danym produkcie – tylko w ten sposób można uzyskać pełnię deklarowanych parametrów oraz maksimum trwałości i estetyki. W tym celu producent przygotował takie akcesoria dekarskie, jak: wkręty i gwoździe dekarskie, uszczelki oraz kołnierze uszczelniające, kominki wentylacyjne, komunikację dachową, bariery przeciwśniegowe,taśmy kalenicowe, taśmy kominowe, kołnierze uszczelniające EPDM, wywietrzniki do blachodachówek SZAFIR oraz RUBIN PLUS, ławy kominiarskie, śniegochwyty, czy farby zaprawowe i uszczelniacze dekarskie.

BLACHY PRUSZYŃSKI – ZAWSZE SZEROKI WYBÓR W EXTRADACH

W dowolnym oddziale extraDACH w całej Polsce znajdziesz najbogatszą ofertę blachodachówek produkcji firmy BLACHY PRUSZYŃSKI, o której stałą dostępność dbamy regularnie ze względu na ogromne zainteresowanie naszych klientów. Odwiedź nas i wybierz swój produkt już dziś!

BLACHY PRUSZYŃSKI - CENA BLACHODACHÓWEK W EXTRADACH

Aby poznać aktualne ceny odwiedź wybrany oddział, a nasi sprzedawcy udzielą Ci wszelkich aktualnych informacji na temat cen i ofert specjalnych, które także goszczą u nas bardzo często! Na miejscu uzyskasz także profesjonalną pomoc oraz odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie produktów firmy BLACHY PRUSZYŃSKI

DARMOWA WYCENA MATERIAŁÓW W EXTRADACH!

Zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty – dostarcz nam projekt swojego dachu a przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę materiałów budowlanych, które Cię interesują. To nic nie kosztuje a przekonasz się, że jak bardzo konkurencyjne ceny mamy w extraDACH!

Blachodachówki Blachy Pruszyński darmowa wycena

skorzystaj z szybkiego formularza darmowej wyceny materiałów na dach, kliknij poniżej

masz więcej pytań? Potrzebujesz bardziej szczegółowej oferty? Napisz do nas!

aby porozmawiać bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów nie musisz wychodzić z domu – zadzwoń i dowiedź się więcej

skorzystaj z szybkiego formularza darmowej wyceny materiałów na dach, kliknij poniżej

masz więcej pytań? Potrzebujesz bardziej szczegółowej oferty? Napisz do nas!

aby porozmawiać bezpośrednio z jednym z naszych specjalistów nie musisz wychodzić z domu – zadzwoń i dowiedź się więcej

W każdnym z naszych oddziałów czekają specjaliści którzy z chęcią doradzą wybór najlepszej blachodachówki Pruszyński lub innego producenta.

W każdnym z naszych oddziałów czekają specjaliści którzy z chęcią doradzą wybór najlepszej blachodachówki Pruszyński lub innego producenta.