Blachodachówki Budmat

budmat blachodachówki

Firma BUDMAT już od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji pokryć dachowych, w tym blachodachówek oraz akcesoriów. Przez ten czas stale rozwija swoje produkty pod względem jakości, wprowadza nowe rozwiązania technologiczne a także regularnie poszerza ofertę. Innowacyjne nastawienie do projektów oraz najwyższa jakość, jaka charakteryzuje produkty BUDMAT to cechy, które zostały docenione m.in. Złotym Medalem Targów Budma 2019, wieloma certyfikatami ISO, tytułem Budowlanej Marki Roku 2018, czy też Rekomendacją Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Wśród materiałów budowlanych wytwarzanych przez firmę BUDMAT, poza blachodachówką modułową znajdują się także różnego rodzaju akcesoria, w tym systemy rynnowe stalowe oraz PVC, a także obróbki blacharskie. Znajdą się tu także blachodachówki cięte na wymiar, panele dachowe na rąbek stojący, blachy trapezowe jak i profile stalowe. Wszystkie produkty wytwarzane są z wysokojakościowej stali, pochodzącej ze szwedzkiej huty SSAB oraz niemieckiej ArcelorMittal.Dach modułowy BUDMAT to przede wszystkim trwałość i niezawodność, wykończona w niezwykle estetyczny sposób i o spójnej kolorystyce oraz bogatej kolekcji kształtów do wyboru.

Produkty w tej kategorii wykonane są ze stali, są więc trwałe oraz bezpieczne. Dach tworzony jest z wielu arkuszy blachodachówki, które są niezwykle lekkie oraz stosunkowo niewielkie (to zaleta także w transporcie). Dach modułowy to łatwy i szybki montaż oraz trwała estetyka. Arkusze z pionowymi przetłoczeniami wzmocnione są dodatkowo wywinięciem blachy, co usztywnia cały arkusz. Dachy modułowe zapewniają idealne dopasowanie kolorystyczne oraz konstrukcyjne, arkusze automatycznie dopasowują się wzajemnie na dachu oraz wyposażone są kompletny zestaw potrzebnych akcesoriów.

Blachodachówka jest rozwiązaniem o wiele lżejszym niż pokrycia dachowe ceramiczne lub cementowe, dlatego nie powoduje obciążenia konstrukcji dachowej, która nie musi być w związku z tym dodatkowo wzmacniana. Z tego powodu bardzo często jest to pokrycie dachowe wykorzystywane do renowacji budynków zabytkowych i starych, o osłabionej konstrukcji. Także podczas budowy domu pozwala to na skorzystanie z tańszych metod tworzenia lżejszej konstrukcji dachowej. Ich eleganckie wzory pozwalają na dopasowanie do bardzo wielu stylów architektonicznych, ponadto blachodachówki oferują bogatą kolekcję kolorów a ich trwałość jest naprawdę imponująca, co zapewniają zastosowane powłoki ochronne. Blachodachówki cięte pod wymiar to najwyższa jakość, chroniona gwarancją nawet do 30 lat.

Blachy dachowe BUDMAT – trapezowe, faliste i elewacyjne, stanowią wszechstronne rozwiązania z zakresu krycia dachów, odprowadzania wody oraz tworzenia elewacji budynków. Do tworzenia tej grupy produktów wykorzystywany jest najlepszej klasy materiał w wielu kolorach oraz o szerokim zakresie wzornictwa. Zapewniają znakomitą izolację termiczną oraz akustyczną w budynkach. W blachach trapezowych i elewacyjnych BUDMAT zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań, które podnoszą ich funkcjonalność oraz trwałość. Jednym z nich jest warstwa filcu, która tworzy barierę antykondensacyjną, co zapobiega uszkodzeniom wywołanym przez parowanie nagromadzonej wilgoci. Dodatkowa ochrona elektrolityczna chroni stal przed korozją – blacha powleczona jest cynkiem lub alucynkiem, co tworzy barierę dla wywołujących korozje kwasów.

Panele dachowe stanowią klasyczne pokrycie dachowe, wyróżniające się prostą formą. Najlepiej podkreślają dachy nowoczesne oraz w budynkach zabytkowych, szczególnie ze względu na niewielką wagę, dzięki czemu dach nie wymaga wykonywania dodatkowych wzmocnień. Za sprawą charakterystycznych rąbków i przetłoczeń dach zostaje dodatkowo usztywniony i wzmocniony. Panele dachowe to bardzo estetyczne i trwałe wykończenie dachów, które będzie pełniło swoje zadanie przez długie lata.

Jest to kompleksowy system, zapewniający wiele nowych możliwości wykończenia Twojego dachu. MOD jest uniwersalnym systemem pokryć dachowych, przyspieszający montaż oraz zwiększający trwałość oraz wymiar estetyczny.

W systemie mod znajdziesz:

  • PAS PODRYNNOWY – zabezpiecza deskę okapu,
  • PAS NADRYNNOWY – wprowadza wodę z powierzchni dachu do rynny,
  • WIATROWNICA DOLNA – zabezpiecza deskę szczytową,
  • WIATROWNICA WEWNĘTRZNA – eliminuje podcieki i podlewanie wody,
  • WIATROWNICA ZEWNĘTRZNA – chroni dach przed silnym wiatrem,
  • OBRÓBKA PRZYŚCIENNA – zabezpiecza styk ściany z połacią dachową,
  • RYNNA KOSZOWA – montowana w miejscu wklęsłego miejsca przylegania połaci dachowych – doprowadza wodę do rynien,

Decydując się na pokrycie dachowe warto wybrać także akcesoria od tego samego producenta, ponieważ będą one najlepiej dopasowane, zaprojektowane pod konkretne potrzeby danych elementów pokrycia. Akcesoria montażowe to bardzo istotne elementy pokrycia dachowego, ponieważ ich właściwa konstrukcja oraz poprawne zastosowanie warunkuje trwałość, estetykę a także bezpieczeństwo gotowego pokrycia przez długie lata. Ponadto, w ofercie BUDMAT znajdują się również takie dodatki, jak kształtowniki, profile stalowe (ścienne, sufitowe), profile ościeżnicowe i wiele innych. Zapytaj o właściwe dodatki i akcesoria montażowe podczas wizyty w extraDACH lub telefonicznie, a nasi specjaliści pomogą dobrać wszystko, czego będziesz potrzebować.

Odwiedź wybrany oddział hurtowni extraDACH aby poznać naszą bogatą ofertę blaszanych pokryć dachowych BUDMAT. Stale dbamy o płynną dostępność tych produktów w naszej ofercie, tak aby można było je u nas kupić od ręki, bez oczekiwania na realizację zamówienia! Podczas wizyty w oddziale dowiesz się, jak dobrać właściwą blachę oraz jakich akcesoriów dodatkowych możesz potrzebować. PRODUKTY BUDMAT – ODBIERZ W ODDZIALE LUB UMÓW DOSTAWĘ NA SWOJĄ BUDOWĘ! Z nami transport materiałów budowlanych nie stanowi problemu! Dowieziemy wszystkie Twoje materiały w profesjonalny i bezpieczny sposób. Zadzwoń do nas aby ustalić szczegóły zakupu oraz dostawy.

Aby poznać aktualne ceny produktów BUDMAT możesz odwiedzić jeden z naszych oddziałów na terenie całej Polski – na miejscu nasi doświadczeni sprzedawcy pomogą ustalić zakres potrzebnych materiałów i dobrać wszelkie akcesoria oraz wyliczyć orientacyjny koszt. Tu poznasz także wszelkie, obowiązujące w danym czasie promocje i oferty specjalne, które goszczą u nas naprawdę często! Jeśli nie możesz do nas przyjechać – zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty – wystarczy, że dostarczysz do nas projekt swojego dachu, a przygotujemy dla Ciebie profesjonalną i szczegółową wycenę dachu z produktami BUDMAT! Odwiedź nas lub skorzystaj z poniższych danych kontaktowych:

Blachodachówki Budmat w najlepszej cenie

Poznaj cenę blachodachówek BUDMAT, skorzystaj z poniższego formularza aby podać nam najważniejsze informacje, potrzebne do wyceny materiałów:

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych BUDMAT? Napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy potrzebnych porad

Porozmawiaj bezpośrednio z naszym wyspecjalizowanym konsultantem – poznaj ceny, zadaj pytanie, ustal szczegóły zakupu

Poznaj cenę blachodachówek BUDMAT, skorzystaj z poniższego formularza aby podać nam najważniejsze informacje, potrzebne do wyceny materiałów:

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych BUDMAT? Napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy potrzebnych porad

Porozmawiaj bezpośrednio z naszym wyspecjalizowanym konsultantem – poznaj ceny, zadaj pytanie, ustal szczegóły zakupu

Blachodachówki Budmat i innych producentów dostępne w każdym z naszych oddziałów - przyjedz i sprawdź

Blachodachówki Budmat i innych producentów dostępne w każdym z naszych oddziałów - przyjedz i sprawdź