BLACHOTRAPEZ

Blachotrapez

Pokrycia dachowe Blachotrapez w extradachPoczątki firmy sięgają lat 70-tych, kiedy Jan i Teresa Luberda założyli firmę dekarską, wykonującą prace dekarskie, głównie z wykorzystaniem blachy, którą obrabiali we własnym warsztacie. Następnie w wyniku ciężkiej pracy i rozwoju, firma dekarska uległa transformacji w firmę produkcyjno-handlową i tym samym szybko podbijała lokalny rynek.
Kolejne lata oznaczają rozwój w kierunku handlu blachą oraz produkowaniem pokryć dachowych.

W obecnych latach zasięg dystrybucji obejmuje obszar całej Polski, gdzie firma Blachodachówka Blachotrapez w extradachposiada 129 oddziałów firmowych, a także 450 punktów dystrybucji pośredniej. Płynną dostawę do wszystkich punktów dystrybucyjnych oraz bogatą ofertę produktową, zapewniają 3 zakłady produkcyjne z lokalizacją w Sękocinie Nowym pod Warszawą, Rabce Zdrój oraz w Baia Mare w Rumunii.
Dystrybucja Produktów Blachotrapez obejmuje także 7 krajów ościennych w Europie.

blachodachówka cenyBlachotrapez jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów blach dachowych w Polsce, którego jakość produktów potwierdzona jest choćby imponującym udziałem sprzedaży na rynku pokryć dachowych z blachy.