Cenniki Materiałów budowlanych

Stajemy na głowie, aby ceny naszych materiałów budowlanych były lepsze niż u konkurencji. I robimy to z sukcesem! Poniżej znajdziesz cenniki detaliczne uznanych producentów dachówek, ścian, dociepleń a także na inne materiały, które mamy w swojej bogatej ofercie. Ze względu na zmieniające się okoliczności typu akcje promocyjne, sezonowe rabaty, wyprzedaże itp. nie wszystkie wymienione ceny są aktualne. Dlatego też zadzwoń lub najlepiej przyjdź i dowiedz się w jednym z naszych oddziałów, jak duże rabaty możesz uzyskać od poniższych cenników. Zawsze będziesz mile widziany!

cenniki materiałów budowlanych

Darmowa wycena Twojego dachu

Za darmo wycenimy całe pokrycie dachu oraz niezbędne materiały budowlane! Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych, oprócz najlepszych cen proponujemy Państwu bezpłatną wycenę dachu, na podstawie indywidualnych projektów budowlanych. Budowa dachu oraz koszt materiałów budowlanych uzależniony jest od wielu czynników. W extraDACHU staramy się tak przygotować wycenę, abyś Ty nie musiał martwić się o nic więcej.

Wybierz której grupy produktowej cennik Cię interesuje

Niezależnie od tego czy potrzebujesz dachówek, blachodachówek, okien dachowych systemu izolacji poddasza czy innych materiałów budowlanych – u nas zawsze darmowa wycena i najlepsze oferty na rynku. Wypełnij formularz i ciesz się darmową wyceną.

Dachówki to najpopularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Ceny dachówek zależne są od ich rozmiaru, powłoki, materiału wykonania oraz oczywiście od producenta. Poniżej przedstawiamy cenniki dachówek najpopularniejszych producentów.

Cennik blachodachówek 2024

Blachodachówka to pokrycie stalowe wykonane z arkuszów stali ocynkowanej, powlekanej różnego rodzaju powłokami ochronnymi. Atutem blachodachówki jest jej lekkość, która jest blisko 10 razy mniejsza niż tradycyjne dachówki. Ma to niebagatelne znaczenie pod kątem ekonomicznym w przypadku zmiany pokrycia dachowego w ramach remontu dachu, czy budowy domu.

Cennik okna dachowe

Okna dachowe są rozwiązaniem, które powstało z myślą o budynkach z ukośnymi dachami, pozwalając na praktyczne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni poddasza do celów użytkowych. Dzięki montażowi okien w połaci dachu uzyskać można przede wszystkim doświetlenie poddasza naturalnym światłem słonecznym, natomiast kolejne możliwości i funkcje będą zależne od typu okna, który powinien być ściśle związany z docelowym przeznaczeniem pomieszczenia, do którego ono jest wybierane.

Cennik rynny

System odprowadzania wody z pokryć dachowych ma istotne znaczenie dla ochrony elewacji budynku przed zawilgoceniem i dalszymi tego konsekwencjami. Już na etapie obliczania projektów dla Klientów, w ofercie uwzględniamy odpowiedni przekrój rynny, stosownie do wielkości powierzchni dachu.

Pozostałe cenniki materiałów budowlanych

Ściany

Wybór materiału budowlanego do wybudowania ścian budynków z nami jest prosty! Jeśli targają Państwem wątpliwości związane z wyborem rodzaju produktu do wykonania ścian budynku, to na pewno nasi specjaliści będą pomocni swoją wiedzą i doświadczeniem. W naszej stałej ofercie posiadamy systemy ścian najbardziej uznanych marek, których jakość została wielokrotnie uznana na prestiżowych budowlanych imprezach targowych, odbywających się na całym świecie

Izolacje i docieplenia

ocieplenia domu cenniki

Ocieplanie budynków należy rozpatrywać dwojako, pod kątem dachu oraz ścian. Inne materiały izolacyjne stosuje się do ocieplenia dachu (gdzie materiał izolacyjny jest ukryty, zatem mniej narażony na czynniki atmosferyczne), a inne systemy przeznaczone są do ścian, gdzie izolacja bardziej narażona jest na czynniki zewnętrzne.

Systemy kominowo-wentylacyjne

Myśląc o budowie lub remoncie domu, należy dokładnie rozważyć zakup odpowiedniego systemu odprowadzania spalin oraz wentylacji. Ma to niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo zarówno budynku, w którym system jest zainstalowany, jak i na mieszkańców, czy użytkowników pomieszczeń. Podstawą jest dobór odpowiedniego systemu kominowego i wentylacji do warunków jego użytkowania oraz rodzaju spalin. W tym obszarze budowy, bezpieczeństwo oraz jakość powinny być dewizą, niepodlegającą kompromisom.

Cennik materiałów budowlanych 2024

Wyślij formularz – zaznacz czego potrzebujesz a my przygotujemy pełną ofertę na wszystkie materiały budowlane
Wyślij projekt na maila nasi specjaliści czekają aby przygotować wycenę materiałów budowlanych na Twój dom
Masz pytania? Zadzwoń do nas o materiałach do budowy wiemy wszystko! 🙂

Przyjedź do naszego oddziału z chęcią pomożemy:

 

 

Darmowa wycena Twojego dachu

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz poniżej a jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia najlepszej oferty na pokrycie dachu.