chemia budowlana

Istotą sprawnego przebiegu inwestycji budowlanych związanych z remontem lub budową nowych obiektów, jest możliwość szerokiego wyboru oraz szybki dostęp do materiałów budowlanych, w tym także do chemii budowlanej, która jest istotnym obszarem w budownictwie.
Nowoczesne rozwiązania technologiczne w dziedzinie chemii budowlanej, dają szeroki zakres stosowania, stale przesuwając granice wyznaczane dotąd przez środowisko, w jakim środki miały być stosowane, warunki atmosferyczne, czy odporność na działania mechaniczne.

W naszym asortymencie znajdują wyroby chemiczne następujących producentów:

Chemia budowlana

Wśród bardzo szerokiej i stałej oferty chemii stosowanej w budownictwie, dostępnej w naszych hurtowniach budowlanych, znajdą Państwo:
– gładzie i dekoracyjne masy szpachlowe;
– grunty i podkłady;
– produkty do wykonywania oraz napraw posadzek;
– uszczelniacze i piany poliuretanowe;
– hydroizolacje;
– produkty do izolowania oraz renowacji budynków (izolacje cementowe, impregnaty, masy uszczelniające itp.);
– bitumy (masy dyspersyjne, modyfikowane);
– kleje i zaprawy;
– silikony;
– farby i tynki;
– cement i beton.

Chemia budowlana należy do towarów wrażliwych na zmienne warunki atmosferyczne, toteż sposób w jaki jest przechowywana, ma ogromne znaczenie pod względem jej późniejszej jakości, czy nawet w ogóle zdatności do użycia.

Każdy z oddziałów naszej sieci hurtowni budowlanych w Szczecinie, Koszalinie, Gdańsku, Gorzowie Wlkp., Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, posiada zadaszone powierzchnie magazynowe z bezpieczną temperaturą do magazynowania chemii, zarówno zimą jak i latem.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu dostęp do możliwie jak najszerszej gamy chemii budowlanej, najbardziej uznanych producentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, prowadzimy bezpośrednią współpracę z producentami chemii budowlanej, toteż komplementarność produktów, czas dostawy do Klienta i przede wszystkim bardzo korzystne ceny, są naszym silnym atutem.