extraDACH » Dachówka » Braas » Betonowe » Braas – Dachówka betonowa BAŁTYCKA

Braas - dachówka Bałtycka

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne

Charakteryzuje ją asymetria linii, dzięki której ułożony dach będzie zdobiony dodatkowo niezwykłą kompozycją, nadaną przez powstały światłocień. Efekt ten ceniony jest już od wielu lat przez klientów w całym kraju, a produkt wybierany jest najczęściej w przypadku nowoczesnych budynków, chociaż często zdarza się także, że jej modny wygląd ma na celu odświeżenie wizerunku nieco starszego budownictwa.

Dachówka Bałtycka stanowi kompletną linię produktów niezbędnych do utworzenia pokrycia dachowego, dzięki czemu wszystkie potrzebne elementy będą do siebie perfekcyjnie dopasowane, co znacząco ułatwia i przyspiesza zarówno zakup, jak i układanie dachówki.

braas dachówka bałtycka

Dachówka bałtycka produkowana jest w technologii Cisar, w pięciu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych

dachówka braas bałtycka
Dachówka bałtycka CISAR grafitowa
braas bałtycka cisar czarna
Dachówka bałtycka CISAR czarna
braas bałtycka brąz
Dachówka bałtycka CISAR brązowa
braas dachówka betonowa kasztanowa bałtycka
Dachówka bałtycka CISAR kasztanowa
braas dachówka cementowa wycena dachu
Dachówka bałtycka CISAR ceglana

Parametry techniczne - BRAAS Bałtycka

  • wymiary 330 x 420 mm
  • pokrycie długości 312 mm – 345 mm
  • szerokość pokrycia, średnio ok. 300 mm
  • wydajność ok. 9,7 – 10,7 szt./m²
  • waga ok. 4,3 kg/szt.
  • nachylenie połaci dachowej (najniższe rekomendowane) 22°
  • nachylenie połaci dachowej (najniższe dopuszczalne) 10°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - Bałtycka - Dachówka betonowa

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!