extraDACH » Dachówka » Braas » Betonowe » BRAAS – Dachówka płaska betonowa TEVIVA

Braas - dachówki ceramiczne i betonowe​

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne

Dachówka płaska Teviva to przede wszystkim nowoczesny, prosty design o wyjątkowo czystej linii. Charakteryzuje ją płaska forma, która idealnie wyeksponuje i podkreśli styl minimalistyczny we współczesnej architekturze, ale może równie dobrze nadać odrobinę nowoczesnego charakteru budynkom starszym a jej niewielka waga (jedynie ok. 46 kg/m²) pozwala na niemal dowolne zastosowanie. Dostępna kolorystyka dobrana została przez specjalistów w taki sposób, aby odpowiadała najpopularniejszym stylom elewacji budynków.

Teviva to kompletna linia niezbędnych do wykończenia dachu produktów, co gwarantuje idealne dopasowanie, zarówno kolorystyczne, jak i konstrukcyjne poszczególnych elementów.

Dachówka Betonowa płaska Teviva produkowana jest w technologii Cisar, dostępna w czterech, najmodniejszych wariantach kolorystycznych:

braas teviva dachówki gdańsk
Dachówka Teviva CISAR szary kryształ
braas teviva kraków
Dachówka Teviva CISAR łupkowy
braas teviva dachówki wrocław
Dachówka Teviva Cisar grafitowy
dachówka płaska braas teviva
Dachówka Teviva CISAR czarna

Parametry techniczne - BRAAS TEVIVA

  • wymiary 330 mm x 420 mm
  • pokrycie długości 312 mm x 340 mm
  • szerokość pokrycia, średnio ok. 300 mm
  • wydajność ok. 9,8 – 10,7 szt./m²
  • waga ok. 4,6 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie połaci dachowej 25°
  • dopuszczalne najniższe nachylenie połaci dachowej 19°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - TEVIVA - Dachówka betonowa

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!