extraDACH » Dachówka » Braas » Betonowe » Braas – Dachówka betonowa REVIVA

Braas - dachówki ceramiczne i betonowe​

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne

Dachówka Reviva charakteryzuje się niezwykle oryginalnym wzorem, który wyróżnia ją na tle innych naszych produktów. Jej stylistyka stanowi połączenie klasycznej karpiówki oraz walorów praktycznych profilowanych dachówek zakładkowych, takich, jak mniejsza waga, łatwość układania czy wyjątkowa trwałość. Innowacyjne rozwiązania technologiczne nadają dachówce Reviva niezwykle wysoką wytrzymałość, intensywny i trwały kolor a także znacznie wygładzoną powierzchnię. Pod względem stylistycznym świetnie odnajdzie się w przypadku naprawdę wielu rodzajów dachów, a jej wyjątkowo niewielka waga na metr² sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla remontowanych dachów starszego budownictwa.

Dachówka Reviva to kompletna linia elementów do wykończenia pokrycia dachowego, których idealne wzajemne dostosowanie pozwoli uniknąć wielu błędów, a także znacznie przyspieszy prace na dachu.

Dachówka Reviva wytwarzana jest w technologii PROTECTOR,
w trzech różnych wariantach kolorystycznych:

Dachówka Reviva PROTECTOR ceglana
Dachówka Reviva PROTECTOR czarna
Dachówka Reviva PROTECTOR rustykalna

Parametry techniczne - BRAAS REVIVA

wymiary 329 mm x 420 mm
pokrycie długości 280 mm – 310 mm
szerokość pokrycia, średnio ok. 300 mm
wydajność ok. 10,8 – 11,9 szt/m²
waga ok. 4,5 kg/szt.
zalecana do dachów o minimalnym kącie nachylenia 25°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - REVIVA- Dachówka betonowa

braas reviva dachówka cementowa dane techniczne

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!