extraDACH » Dachówka » Braas » Betonowe » BRAAS – Dachówka betonowa ROMAŃSKA

Braas - dachówki ceramiczne i betonowe​

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne
braas romańska Poznań

Wyróżnia ją wzór, który od blisko 50 lat jest jednym z najczęściej spotykanych stylów wśród pokryć dachowych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Jest to klasyczna estetyka i forma, której można zaufać zarówno w przypadku niewielkich domów, jak i bardziej okazałych willi. Ta uniwersalność może być też niezwykle pomocna w przypadku, gdy brak całkowitej pewności, jak rodzaj dachówki będzie się właściwie komponował ze stylistyką budynku. Z tego względu jest to najczęściej stosowany typ dachówki betonowej Braas, już od wielu lat.

braas romańska Gdańsk

Dachówka Romańska do kompletna linia produktów potrzebnych do wykończenia dachu, dlatego każdy z poszczególnych elementów będzie idealnie dopasowany do pozostałych. Fakt ten ma nieoceniony wpływ na łatwość i szybkość układania dachu, stanowi także wielkie udogodnienie przy zakupie.

Dachówka Romańska dostępna jest zarówno w wariancie LUMINO, jak i CISAR, w siedmiu klasycznych wersjach kolorystycznych:

Warianty Lumino:

braas romańska Tychy
Dachówka Romańska LUMINO brązowa
braas romańska Warszawa
Dachówka Romańska LUMINO ceglana
Dachówka Romańska Lumino - warszawa
Dachówka Romańska LUMINO grafitowa

Warianty Cisar:

braas romańska Łódź
Dachówka Romańska CISAR czarna
braas romańska Koszalin
Dachówka Romańska CISAR grafitowa
braas romańska Kraków
Dachówka Romańska CISAR kasztanowa
braas romańska Gorzów wielkopolski
Dachówka Romańska CISAR ceglana

Parametry techniczne - BRAAS Romańska

  • wymiary 330 mm x 420 mm
  • pokrycie długości 312 mm – 345 mm
  • szerokość pokrycia, średnio ok. 300 mm
  • wydajność ok. 9,7 – 10,7 szt./m²
  • waga ok. 4,3 kg/szt.
  • nachylenie połaci dachowej (najniższe rekomendowane) 22°
  • nachylenie połaci dachowej (najniższe dopuszczalne) 10°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - Romańska - Dachówka betonowa

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!