extraDACH » Dachówka » Braas » Betonowe » BRAAS – Dachówka betonowa TEGALIT

Braas - dachówki ceramiczne i betonowe​

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne

Tegalit Protegon to dachówka płaska, i przede wszystkim nowoczesny design, który charakteryzują wyraziste linie, tworzące geometryczne wzory. Dzięki tym walorom dachówka Tegalit idealnie odnajdzie się w nowych, minimalistycznych projektach, podkreślając ich nowoczesny wygląd. Jednak nie jest to jedynie przeznaczenie dachówki – w przypadku nieco starszego budownictwa, świetnie sprawdzi się przy renowacji dachu, nadając w ten sposób budynkom lekkiego, nowoczesnego odświeżenia, nie kontrastując tym samym z ich klasycznym stylem. Stylistyka dachówki Tegalit docenią ci, który pragną wyeksponować oryginalność swojego domu, nadać mu lekkości i wzbogacić je geometrycznymi liniami.

Dachówka Tegalit Protegon stanowi kompletną linię produktów, które będą niezbędne do ułożenia pokrycia dachowego, dzięki czemu wszystkie poszczególne elementy będą do siebie perfekcyjnie dopasowane, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i konstrukcyjnym. Jest to niezwykłe ułatwienie zarówno podczas zakupu, jak i już w trakcie układania dachu.

Dachówka Tegalit wytwarzana jest w technologii Protegon i dostępna jest w czterech, oryginalnych wariantach kolorystycznych:

Dachówka Płaska Tegalit PROTEGON brąz kolonialny
Dachówka Płaska Tegalit PROTEGON ceglana
Dachówka Płaska Tegalit PROTEGON grafitowa
Dachówka Płaska Tegalit PROTEGON ciemnoszara

Parametry techniczne - BRAAS TEGALIT

  • wymiary 330 mm x 420 mm
  • pokrycie długości 312 mm – 340 mm
  • szerokość pokrycia, średnio ok. 300 mm
  • wydajność ok. 9,8 – 10,7 szt./m²
  • waga ok. 5,5 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie połaci dachowej 25°
  • dopuszczalne najniższe nachylenie połaci dachowej 15°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - Bałtycka - Dachówka betonowa

braas tegalit dachówka płaska

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!