extraDACH » Dachówka » Braas » Ceramiczna » BRAAS – Dachówka ceramiczna GRANAT 13v – extraDACH

Braas - dachówki ceramiczne i betonowe​

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne
ceny dachówek

Jest to dachówka o profilu w typie „marsylki”, czyli o klasycznym, sprawdzonym wzorze, który będzie pasował tak to budynków wiekowych, jak i bardziej nowoczesnych, o klasycznym charakterze.

Do wyboru są 4 kolory, w wersji angobowanej lub glazurowanej.

Każdy z wariantów dachówki ceramicznej Granat 13V to kompleksowa linia idealnie dopasowanych do siebie produktów – zarówno pod względem koloru, jak i elementów konstrukcyjnych. Linia zawiera nie tylko dachówki podstawowe, ale także kształtowe oraz wszelkie niezbędne dodatkowe akcesoria. Stanowi to znaczne ułatwienie podczas zakupu oraz układania dachówki.

dachówka ceramiczna kraków

Dachówka ceramiczna Granat 13V – warianty kolorystyczne:

wycena dachówek ceramicznych
angobowana miedziana
Dachówka Granat 13V
angobowana antracytowa
ceny dachówek
glazurowana tekowa
braas dachówka ceramiczna
glazurowana kasztanowa*

*wariant kolorystyczny o niejednolitym zabarwieniu, służący do cieniowania, stopniowania bądź tworzenia innych, kreatywnych układów kolorystycznych na dachu.

Parametry techniczne - BRAAS Rubin 9V

  • wymiary 260 mm x 428 mm
  • pokrycie o długości 330 mm – 360 mm
  • szerokość pokrycia średnia 215 mm
  • wydajność ok. 12,9 – 14,1 szt./m²
  • waga ok. 3,6 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie dachu – 22°
  • najniższe możliwe nachylenie dachu – 10°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - RUBIN 9V - Dachówka ceramiczna

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!