extraDACH » Dachówka » Braas » Ceramiczna » BRAAS – Dachówka ceramiczna OPAL STANDARD ŻŁOBKOWANY

Braas - dachówki ceramiczne i betonowe​

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne
Opal Żłobkowany glazurowana kasztanowa

Opal żłobkowany jest dachówką płaską o nieco regionalnym charakterze wizualnym. Jej konstrukcja wyróżnia się niewielką szerokością jednej sztuki oraz nacięciem segmentowym. Dachówka ta oferuje wiele możliwości aranżacyjnych.

Wszystkie warianty dachówki Opal stanowią kompletne systemy elementów, jakie są niezbędne do ułożenia pokrycia dachowego. Są dzięki temu idealnie do siebie dopasowane zarówno pod kątem kolorystyki, jak i względów konstrukcyjnych – jest to znaczne ułatwienie nie tylko podczas zakupu, ale także podczas układania dachu.

braas opal złobkowany

Dachówka Opal Żłobkowany występuje w czterech, klasycznych odcieniach, przyporządkowanych do trzech wariantów powłoki – naturalnej, angobowanej oraz glazurowanej

BRAAS Opal Żłobkowany - kolorystyka

Opal Żłobkowany naturalna czerwień
Opal Żłobkowany naturalna czerwień
pal Żłobkowany angobowana miedziana
Opal Żłobkowany angobowana miedziana
Opal Żłobkowany glazurowana kasztanowa
Opal Żłobkowany glazurowana kasztanowa*
Opal Żłobkowany angobowana antracytowa
Opal Żłobkowany angobowana antracytowa

*jest to wariant kolorystyczny o niejednolitym zabarwieniu, nadający się do cieniowania, stopniowania bądź tworzenia innych, kreatywnych układów kolorystycznych na dachu

Parametry techniczne - BRAAS OPAL ŻŁOBKOWANY

  • wymiary 180 mm x 380 mm
  • pokrycie długości 145 mm – 165 mm
  • szerokość pokrycia średnio 180 mm
  • wydajność ok. 33,7 – 38,3 szt./m²
  • waga ok. 1,8 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie połaci dachowej – 30°
  • najniższe możliwe nachylenie dachu – 10°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - RUBIN 9V - Dachówka ceramiczna

wycena dachówek płaskich karpiówka

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!