extraDACH » Dachówka » Braas » Ceramiczna » BRAAS – Dachówka ceramiczna RUBIN 13v

Braas - rubin 13v

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne
pokrycia dachowe

Jest to wyjątkowa, stonowana i klasyczna dachówka, za której sprawą uzyskać można naturalny i elegancki efekt końcowy całości dachu. Wybierana jest przede wszystkim przez klientów, który mają szczególnie wysokie oczekiwania co do trwałości, jak i harmonijnego wyglądu dachu. Idealny dobór w zależności od potrzeb zapewnia szeroki wachlarz różnych wariantów dachówki Rubin 13V, dostępnej w 13 szlachetnych kolorach, podzielonych na trzy kategorie rozwiązań technologicznych: z powierzchnią angobowaną, glazurowaną oraz szczególnej wersji glazurowania – Topline.

braas Dachówka Rubin 13V wrocław

Rubin 13V to przede wszystkim wysokojakościowa dachówka ceramiczna o ponadczasowej estetyce, wyważonym profilu, odpowiednim także dla dachów o niewielkim nachyleniu, oraz klasyczny, stonowany styl pokrycia dachowego.

Produkt ten oferowany jest w postaci kompletnej linii produktów do zbudowania pokrycia dachowego – zawierającej zarówno dachówki podstawowe, jak i kształtowe, oraz wszelkie niezbędne dodatki – a to wszystko w formie dopasowanej do siebie tak funkcjonalnie, jak i kolorystycznie. Dzięki temu ułatwiony będzie zakup całego, kompletnego systemu, jak i układanie go na dachu.

Dachówka ceramiczna Rubin 13V to aż 13 kolorów w trzech wariantach technologicznych powłok:

ANGOBOWANE:

braas Dachówka Rubin 13V gorzów wielkopolski
angobowana
miedziana
braas Dachówka Rubin 13V gdańsk
angobowana
brązowa
braas Dachówka Rubin 13V łódź
angobowana
antracytowa
braas Dachówka Rubin 13V koszalin
angobowana
łupkowa

GLAZUROWANE:

braas Dachówka Rubin 13V kraków
czarna
błyszcząca
braas Dachówka Rubin 13V szczecin
glazurowana
kasztanowa*
braas Dachówka Rubin 13V tychy
glazurowana
tekowa
braas Dachówka Rubin 13V poznań
glazurowana
łupkowa błyszcząca
braas rubin 13v
czarny
kryształ*

*warianty kolorystyczne o niejednolitym zabarwieniu, służące do cieniowania, stopniowania bądź tworzenia innych, kreatywnych układów kolorystycznych na dachu.

GLAZUROWANA TOPLINE

dachówki ceramiczne
Topline
sosnowa
najlepsze dachówki ceramiczna
Topline
szary kryształ
braas rubin 13v
Topline
czarny brylant
wycena dachu
Topline
bukowa

Parametry techniczne - BRAAS Rubin 9V

  • wymiary 274 mm x 436 mm
  • pokrycie o długości 330 mm – 360 mm
  • szerokość pokrycia, średnio 225 mm
  • wydajność – 12,3 – 13,5 szt./m²
  • waga ok. 3,2 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie dachu – 16°
  • najniższe możliwe nachylenie dachu – 10°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - RUBIN 13V - Dachówka ceramiczna

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!