extraDACH » Dachówka » Braas » Ceramiczna » BRAAS – Dachówka ceramiczna RUBIN 9V

Braas - rubin 9v

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne
wrocław dachówki ceramiczne

Rubin 9V to dachówka w maxi rozmiarze – największa ze wszystkich dachówek w ofercie Braas. Jej duży format – 313 mm x 472 mm – oraz fakt, że przewidziano w niej opcję przesuwu o 30 mm sprawiają, że jest to model uniwersalny, odpowiedni do niemal wszystkich rodzajów dachów. Format tej dachówki to także szybsze układanie jej na dachu oraz znaczna oszczędność materiałów.

Ponadto, jest to dachówka najwyższej jakości – niezwykle trwała oraz o wyjątkowym wyglądzie. Jej wyważony profil czyni ją odpowiednią także dla dachów o niewielkim kącie nachylenia. Dostępna jest zarówno w wariancie z powłoką angobowaną, jak i w glazurze.

braas rubin 9v dachówka ceramiczna

Po ułożeniu na dachu całość tworzy pokrycie o eleganckiej linii, klasycznym stylu oraz eleganckim kolorze, który można wybrać spośród 7 wariantów.

Kolor kasztanowy, w sposób zamierzony przygotowany jest tak, aby pomiędzy poszczególnymi dachówkami występowały różnice w tonie barwy. Tworzy to możliwość uzyskania tonowanej połaci dachowej.

Dachówka ceramiczna Rubin to kompleksowa linia produktów służących do pokrycia połaci dachowej – zawiera dachówki podstawowe, kształtowe a także elementy systemu dachowego – a wszystko to perfekcyjnie dopasowane do siebie pod kątem kształtu, koloru i funkcjonalności. Kompletny system dachówek z jednego źródła to nie tylko łatwiejszy zakup materiałów, bez zmartwień o właściwe dopasowanie, ale także ułatwiona, szybsza praca na dachu.

Dachówka ceramiczna Rubin 9V warianty kolorystyczne:

DACHÓWKA RUBIN 9v GLAZUROWANA

darmowa wycena dachu
Rubin 9V glazurowana
tekowa
wrocław dachówki ceramiczne
Rubin 9V glazurowana
czarna błyszcząca
wycena dachu
Rubin 9V glazurowana
kasztanowa

DACHÓWKA RUBIN 9v ANGOBOWANA

dachówka ceramiczna kraków
Rubin 9V angobowana
antracytowa
rupp rubin 9v ceglany warszawa
Rubin 9V angobowana
miedziana
kraków dachówki ceramiczne
Rubin 9V angobowana
ceglana
dachówka ceramiczna wrocław
Rubin 9V angobowana
brązowa

Parametry techniczne - BRAAS Rubin 9V

  • wymiary 313 mm x 472 mm
  • pokrycie o długości 370 mm – 400 mm
  • szerokość pokrycia średnio 267 mm
  • wydajność 9,4 – 10,1 szt./m²
  • waga ok. 4,0 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie dachu – 16°
  • najniższe możliwe nachylenie dachu – 10°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - RUBIN 9V - Dachówka ceramiczna

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!