extraDACH » Dachówka » Braas » Ceramiczna » BRAAS – Dachówka ceramiczna SMARAGD

Braas - dachówka smaragd

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne

To wyjątkowa i niezwykle oryginalna dachówka – jej płaska forma znakomicie podkreśla nowoczesny styl, układ rombowy z kolei, nadaje budowli indywidualnego, nieco fantazyjnego uroku, z pogranicza stylistyki łupka i rybiej łuski. Dachówka Smaragd będzie prezentować się zachwycająco a każdym typie budownictwa, wydobywając i podkreślając w nim to, co najlepsze. Dostępna jest w czterech klasycznych kolorach oraz dwóch wariantach powłoki dachówki – angobie i glazurze.

Dachówka płaska ceramiczna Smaragd stanowi kompletną linię produktów, na którą składają się nie tylko dachówki podstawowe, ale także kształtowe i wszelkie niezbędne do ułożenia dachu dodatki i akcesoria, dopasowane do siebie perfekcyjnie zarówno pod kątem kolorystycznym, jak i konstrukcyjnym.

Gama kolorystyczna linii Smaragd:

dachówka braas opal
Dachówka płaska ceramiczna Smaragd angobowana antracytowa
ceny dachówek
Dachówka płaska ceramiczna Smaragd glazurowana kasztanowa*
dachówka braas opal cena
Dachówka płaska ceramiczna Smaragd glazurowana czarny kryształ*

*ta wersja kolorystyczna charakteryzuje się niejednolitym zabarwieniem, które można cieniować, stopniować lub tworzyć inne, kreatywne wzory na połaci dachowej.

Parametry techniczne - BRAAS SMARAGD

  • wymiary 443 mm x 475 mm
  • pokrycie o długości 165 mm – 185 mm
  • szerokość pokrycia, średnio 433 mm
  • wydajność ok. 12,5 – 14,0 szt./m²
  • waga ok. 3,7 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie połaci dachowej – 16°
  • najniższe możliwe nachylenie dachu – 10°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - SMARAGD - Dachówka ceramiczna

wycena dachu dachówka płaska

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!