extraDACH » Dachówka » Braas » Ceramiczna » BRAAS – Dachówka ceramiczna TOPAS 13V

Braas - topas 13v

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne
Dachówka Topas 13V szczecin

Jest to dachówka ceramiczna o bardzo klasycznym wyglądzie profilu, który doda połaci dachowej klasycznego, eleganckiego wyglądu. Wpasuje się ona zarówno w styl budynków nowoczesnych, jak i odświeży wizerunek budynków starszych.

Wszystkie modele dachówek ceramicznych Braas, wraz ze swoimi wariantami kolorystycznymi i rodzajami powłok, stanowią kompletny system elementów niezbędnych do zbudowania poszycia dachowego, które pasują do siebie zarówno konstrukcyjnie, jak i kolorystycznie. Elementy te to nie tylko dachówki podstawowe, ale także wszelkie dachówki kształtowe oraz dodatki. Jest to znaczne ułatwienie tak podczas zakupu produktu, jak i samego układania dachu.

Dachówka ceramiczna Topas 13V występuje w 8 klasycznych odcieniach oraz dwóch rodzajach powłok uszlachetniających – glazurze oraz angobie

TOPAS 13V - wersje kolorysyczne

Dachówka Topas 13V Koszalin
Topas 13V
angobowana łupkowa
Topas 13V
angobowana antracytowa
Dachówka Topas 13V gdańsk
Topas 13V
angobowana brązowa
Dachówka Topas 13V kraków
Topas 13V
angobowana miedziana
Dachówka Topas 13V gorzów wielkopolski
Topas 13V
glazurowana czarna błyszcząca
Dachówka Topas 13V koszalin
Topas 13V
glazurowana łupkowa błyszcząca
Dachówka Topas 13V poznań
Topas 13V
glazurowana tekowa
Dachówka Topas 13V Łódź
Topas 13V
glazurowana kasztanowa

Parametry techniczne - BRAAS Topas 13V

  • wymiary 262 mm x 431 mm
  • pokrycie długości 320 mm – 360 mm
  • szerokość pokrycia średnia 216 mm
  • wydajność ok. 12,9 – 14,5 szt./m²
  • waga ok. 3,5 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie dachu – 25°
  • najniższe możliwe nachylenie dachu – 10°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - TOPAS 13V - Dachówka ceramiczna

Dachówka Topas 13V tychy

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!