extraDACH » Dachówka » Braas » Ceramiczna » TURMALIN

Braas - turmalin

braas BMI dachówki betonowe i ceramiczne
braas turmalin gdańsk

Turmalin to dachówka ceramiczna płaska, która swoją formą podkreśla nowoczesny, minimalistyczny charakter budynku. Jej urok tkwi w eleganckiej prostocie a siła – w najwyższej jakości, zapewnianej przez trzy rozwiązania technologiczne, w których tworzone są poszczególne warianty tego modelu, czyli powłoka angobowana, glazurowana oraz glazurowana Topline. Dachówka ceramiczna Turmalin cieszy się ogromną popularnością od samego początku swojego istnienia na rynku.

Wszystkie warianty kolorystyczne oraz technologiczne dachówki Turmalin stanowią kompletne systemy pokrycia dachowego, w skład którego wchodzą nie tylko dachówki podstawowe, ale także kształtowe, wraz ze wszelkimi niezbędnymi dodatkami i akcesoriami, które są dzięki temu perfekcyjnie dopasowane do siebie zarówno pod względem kolorystycznym, jak i konstrukcyjnym. Ma to istotny wpływ na łatwość tak zakupu wszelkich niezbędnych elementów, jak i samego układania poszycia dachowego.

Turmalin dostępny jest w 7 wariantach kolorystycznych:

braas turmalin wrocław
Turmalin
angobowana miedziana
braas turmalin tychy
Turmalin
angobowana jasnoszara
braas turmalin kraków
Turmalin
angobowana antracytowa
braas turmalin wrocław
Turmalin
glazurowana kasztanowa*
braas turmalin gdańsk
Turmalin
glazurowana szara
braas turmalin warszawa
Turmalin
glazurowana czarna błyszcząca
braas turmalin gorzów
Turmalin
glazurowana Topline
szary kryształ

*ta wersja kolorystyczna charakteryzuje się niejednolitym zabarwieniem, które można cieniować, stopniować lub tworzyć inne, kreatywne wzory na połaci dachowej.

Parametry techniczne - BRAAS TURMALIN

  • wymiary 277 mm x 470 mm
  • pokrycie o długości 355 mm – 380 mm
  • szerokość pokrycia, średnio 240 mm
  • wydajność ok. 11,0 – 11,7 szt./m²
  • waga ok. 4,4 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie dachu – 30°
  • najniższe możliwe nachylenie dachu – 10

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - TURMALIN - Dachówka ceramiczna

braas turmalin

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!