creaton - DACHÓWKI Cementowe

Firma Creaton może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, które zaowocowało stworzeniem opatentowanych, oryginalnych rozwiązań w produkcji dachówek cementowych. Cementowe pokrycia dachowe Creaton nie odbiegają jakością od ceramicznych, ich nowoczesne powierzchnie, wykończone szlachetnymi powłokami, prezentują się równie elegancko i prestiżowo.

Cementowe dachówki Creaton

Podstawowy budulec, jakim jest najwyższej jakości cement połączony jest z piaskiem i tlenkami żelaza, a to wszystko pozbawione jest jakichkolwiek szkodliwych dla zdrowia substancji, dlatego pokrycie dachowe stworzone za sprawą dachówek cementowych stanowi rozwiązanie całkowicie neutralne dla zdrowia mieszkańców. Bazową dachówkę cementową wzbogaca się o szlachetne, upiększające i wzmacniające powierzchnie, tak aby zabezpieczyć je od zewnątrz i nadać im nieskazitelny, elegancki wygląd. Tworzą one także ochronę przed blaknięciem, zabezpieczając przed powszechnym zjawiskiem starzenia się dachu.

POZNAJ OFERTĘ DACHÓWEK CEMENTOWYCH CREATON

creaton kapstadt dachówka cementowa
CREATON KAPSTADT®
creaton goteborg dachówka cementowa
CREATON GÖTEBORG®
creaton heidelberg
CREATON HEIDELBERG®

Wykończenie dachówek cementowych oparte jest na dwóch rozwiązaniach technologicznych:

dachówki betonowe creaton planar

POWIERZCHNIA PLANAR

jest wykończeniem matowym, które stanowi jednocześnie ochronę dachu przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych. Dzięki tej powłoce, struktura zostaje wygładzona, co zapobiega wnikaniu wody w strukturę zarówno dachówki, jak i całego poszycia, gdyż krople deszczu mogą swobodnie spływać z powierzchni dachu. Podobnie dzieje się w przypadku zanieczyszczeń, które także nie znajdują punktu zaczepienia w żadnych nierównościach, dlatego zostają spłukane z powłoki PLANAR przy pierwszym, silniejszym deszczu.

dachówki cementowe creaton dura top

POWIERZCHNIA DURATOP PRO

stanowi udoskonalone wykończenie dachówek, nadające im zarówno głęboki, szlachetny połysk, jak i poprawę wytrzymałości – tak w obszarze trwałości, odporności na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych czy perfekcyjnej szczelności, jak i gwarantując nieskazitelny wygląd przez długie lata. Tak głęboki połysk idealnie wydobywa także głębię kolorów, a struktura powierzchni DURATOP PRO zapobiega blaknięciu odcieni. Gładkość powłoki zapobiega osadzaniu się zabrudzeń, stanowi także niekorzystne środowisko dla rozwoju mchów, często rozwijających się na niezabezpieczonych powłokach dachowych.

Dachówki cementowe Creaton wyposażone zostały w szereg rozwiązań konstrukcyjnych, które odpowiadają za ich znakomitą funkcjonalność:

  • Zapory wodne – niezwykle skuteczna ochrona przed wnikaniem śniegu i wody pod powierzchnię poszycia.
  • Głębokie wyprofilowanie zakładek bocznych – chroni przed zagnieżdżaniem się i rozprzestrzenianiem mchów, a także osadzaniem się różnorodnych zanieczyszczeń.
  • Podwójna konstrukcja zamka bocznego – eliminuje ryzyko zawilgocenia i niszczenia w głębszych strukturach konstrukcji dachu.
  • Wypustki wspierające – służą podniesieniu stabilnego mocowania dachówki,
  • Podwójne żebra wzmacniające – podnoszą zakres dopuszczalnego obciążenia,
  • Ożebrowanie spodnie – eliminuje możliwość wnikania pod powierzchnię dachówki śniegu lub deszczu, nawet pod naporem silnego wiatru.

Każdy spośród dostępnych modeli dachówek oferowany jest w przynajmniej trzech (lub więcej) wariantach kolorystycznych, które są w wyjątkowo przemyślany sposób dobrane przez specjalistów, z uwzględnieniem najnowszych trendów oraz zapotrzebowania na rynku produktów dachowych.

creaton dachówki cementowe

TOP 5 dachówek betonowych

dachówki cementowe creaton (1)

Cennik creaton

dachówki cementowe creaton (2)

dachówki cementowe

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT WYBORU DACHÓWEK CEMENTOWYCH

najlepsze dachówki cementowe

Odporne na wpływ czynników atmosferycznych

najlepsze dachówki

Odporne na promieniowanie UV

najlepsze dachówki ceramiczne

Niepalne

najlepsze dachówki betonowe

Ekologiczne

Najważniejszymi cechami, na jakie należy zwrócić uwagę przy wyborze dachówki cementowej są jej jakość, parametry użytkowe oraz, oczywiście, odpowiedni wygląd. Ze względu na to, że produkty cementowe Creaton posiadają wszystkie te cechy na najwyższym poziomie, stają się wciąż coraz bardziej popularne, ciesząc się coraz większym zaufaniem specjalistów, czyli dekarzy, a także samych inwestorów.

Coraz częściej doceniają je także konsumenci z nastawieniem pro-ekologicznym, którzy chcą dokonywać świadomych wyborów, odpowiednich zarówno dla nich samych, jak i dla środowiska naturalnego, a takim właśnie produktem są dachówki cementowe Creaton. Wytwarza się je bezpiecznych surowców – piasku kwarcowego, portlandzkiego cementu, a także wody i barwników stworzonych na bazie tlenków żelaza, pozostają więc całkowicie ekologiczne oraz neutralne dla żywych organizmów. Ponadto, procedura wytwarzania dachówek cementowych także jest zdecydowanie bardziej przyjazna środowisku, nie wymaga bowiem skrajnie wysokich temperatur do procesu wypału.

Produkty cementowe Creaton to także nowoczesne technologie, dzięki którym możliwe jest stworzenie dachówek o najwyższych parametrach użyteczności, a także niezwykle wydajnych oraz ekonomicznych, które są jednocześnie wyposażone w szereg nowatorskich rozwiązań i systemowych akcesoriów funkcyjnych.

Specyfika powłok dachówek cementowych Creaton, w przypadku gdy poszycie dachowe ułożone jest prawidłowo i zachowuje właściwy poziom wentylacji, pozwala na cieszenie się nieskazitelnym wyglądem dachu, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych.

Warto również dodać, że dachówki cementowe Creaton są niezwykle wytrzymałym wykończeniem dachu – są zupełnie nienasiąkliwe, a zatem także całkowicie mrozoodporne, a powłoki uszlachetniające czynią je odpornymi na wszelkie szkodniki, a także na promieniowanie UV. Wieloletnie próby i doświadczenia pozwoliły także na zoptymalizowanie proporcji surowców w taki sposób, aby wydobyć z dachówek maksymalną trwałość, także na pękanie.

Dachówki betonowe Creaton cena

Zainteresowała Cię któraś dachówka betonowa Creaton? Wypełnij formularz i ciesz się darmową wyceną

Prześlij projekt mailem a nasi specjaliści przygotują ofertę najszybciej jak to tylko możliwe

Masz pytania i wolisz zadzwonić? Żaden problem nasi przedstawiciele czekają na Twój telefon.

Zainteresowała Cię któraś dachówka betonowa Creaton? Wypełnij formularz i ciesz się darmową wyceną

Prześlij projekt mailem a nasi specjaliści przygotują ofertę najszybciej jak to tylko możliwe

Masz pytania i wolisz zadzwonić? Żaden problem nasi przedstawiciele czekają na Twój telefon.

Dachówki betonowe Creaton dostępne we wszystkich naszych oddziałach extraDACH! Przyjedz i sprawdź

Dachówki betonowe Creaton dostępne we wszystkich naszych oddziałach extraDACH! Przyjedz i sprawdź