extraDACH » Dachówka » Dachówki Creaton » Ceramiczne » CREATON – Dachówka ceramiczna HERZZIEGEL – extraDACH

creaton - herzziegel

creaton najlepsze dachówki
creaton herzziegel

Ceramiczna dachówka HERZZIEGEL® w typie marsylskim, jest jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem, które charakteryzuje niepowtarzalny wygląd i niezwykła funkcjonalność. Dachówka HERZZIEGEL® ma za zadanie zatrzymać warstwy śniegu na połaci dachowej i z powodu tej właściwości model ten cieszy się szczególną popularnością w regionach, cieszących się obfitymi opadami śniegu. To jednak nie wszystkie zalety tego produktu – zwiększona powierzchnia górnego zamka wpływa na szybsze i łatwiejsze układanie dachu, z kolei dopracowana i precyzyjna konstrukcja bocznych zamków, a także powiększone zakładki czynią dachówkę HERZZIEGEL® produktem o wysokiej jakości, a zbudowane za jej sprawą poszycie dachowe gwarantuje szczelność i bezpieczeństwo.

creaton herzziegel dachówka ceramiczna

Główne zalety dachówki herzziegel:

  • Interesujący i niepowtarzalny profil
  • Wyjątkowa budowa, która zapobiega osuwaniu się warstw śniegu z połaci dachowejDopracowana, rozbudowana konstrukcja zamków bocznych oraz zakładek dla łatwiejszego układania oraz zwiększonej szczelności poszycia

Dachówka ceramiczna HERZZIEGEL® wytwarzana jest jako dachówka naturalna, w kolorze naturalnej czerwieni.

Przykładowe realizacje:

  • Rozmiar – ok. 230 mm x 420 mm,
  • Pokrycie o szerokości ok. 207 mm (minimalnie – ok. 205 mm, maksymalnie – ok. 209 mm),
  • Dla rozstawu łat – ok. 344 mm (minimalny – ok. 337 mm, maksymalny – ok. 350 mm)
  • Wydajność na m² średnio – ok. 14,1 szt. (od 13,7 do 14,5 szt.)
  • Waga na m² – ok. 43,7 kg,
  • Waga pełnej palety – ok. 769 kg,
  • Waga jednej sztuki – ok. 3,1 kg,
  • Ilość sztuk na palecie – 240 szt.

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!