extraDACH » Dachówka » Dachówki Creaton » Ceramiczne » CREATON – Dachówka ceramiczna KARPIÓWKA AMBIENTE

creaton - karpiówka ambiente

creaton najlepsze dachówki
creaton ambient dachówka ceramiczna

Ceramiczna dachówka AMBIENTE® jest to kolekcja dachówek karpiówek dostępną w dwóch typach – o kroju segmentowym oraz prostym. AMBIENTE® stanowi wyjątkowe połączenie tradycyjnej formy ponadczasowej dachówki z nowoczesnością rozwiązań technologicznych, w których jest wytwarzana.

AMBIENTE® o kroju segmentowym

Jest niezwykłym połączeniem tradycji i nowoczesności, które doskonale sprawdza się w przypadku dużych połaci dachowych. Jest to nieco zmodyfikowane, tradycyjne wzornictwo, które będzie komponowało się doskonale zarówno z budownictwem starszym, jak i z bardziej nowoczesnymi, niestandardowymi budynkami. Bogactwo formy i kolorystyki dachówki AMBIENTE®, oraz warianty – zarówno dachówka naturalna, jak i z powłoką angobowaną, pozwolą na stworzenie konstrukcji dachowej idealnie dopasowanej do zamysłu architektonicznego.

AMBIENTE® o kroju prostym

Jest dachówką, która za sprawą prostego kroju i zaokrąglonych rogach tworzy na połaci dachowej charakterystyczny wzór równoległych linii, które świetnie dopełnią duże połacie dachowe. Dlatego, że stanowi ona nieco zmodyfikowane, tradycyjne wzornictwo, będzie idealnie komponowała się tak ze starym budownictwem, jak i z niestandardowymi, nowoczesnymi budynkami. Dachówka AMBIENTE® w kroju prostym produkowana jest w dwóch wariantach – jako dachówka naturalna oraz o powierzchni angobowanej, dlatego pozwala na stworzenie konstrukcji dachowej nie tylko niezwykle estetycznej, ale także bardzo trwałej, o najwyższej jakości.

creaton karpiówka ambient Naturalna czerwień,
AMBIENTE®NATURALNA czerwień
creaton karpiówka ambient NUANCE Miedziana angobowana
AMBIENTE®NUANCE Miedziana angobowana
creaton karpiówka ambient NUANCE Antracytowy angobowany
AMBIENTE®NUANCE Antracytowy angobowany
creaton karpiówka ambient NUANCE StaroszaraCiemnobrązowa angobowana
AMBIENTE®NUANCE Ciemnobrązowa angobowana
  • Wymiary – ok. 180 mm x 380 mm x 14 mm,
  • Pokrycie o szerokości ok. 180 mm (maksymalnie),
  • Możliwy rozstaw łat – ok. 155 mm (minimalny – ok. 145 mm, maksymalny – ok. 165 mm)
  • Wydajność na m² średnio – ok. 36 szt.
  • Waga na m² – ok. 68,4 kg,
  • Waga pełnej palety – ok. 979 kg,
  • Waga jednej sztuki – ok. 1,9 kg,
  • Ilość sztuk na palecie – 480 szt.

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!