extraDACH » Dachówka » Dachówki Creaton » Ceramiczne » CREATON – Dachówka ceramiczna KARPIÓWKA SAKRAL

creaton - karpiówka sakral

creaton najlepsze dachówki

Dachówka ceramiczna SAKRAL® jest produktem wyjątkowym, nie tylko dlatego, że stworzona została specjalnie z myślą o dachach kościelnych, ale także ze względu na swój wyjątkowy, łukowaty i perfekcyjnie zaokrąglony kształt, o niezwykle wyrazistej strukturze, nadawanej przez znaczną grubość pojedynczej dachówki – 18 mm. Ta stylistyka pozwala na podkreślenie, bardzo często zabytkowego charakteru budynków sakralnych oraz dopełnienie klasycznego, rustykalnego stylu, który będzie odpowiedni także w przypadku zabytkowych zamków czy warowni. Dostępna jest w wariancie dachówki naturalnej oraz z powierzchnią chropowaną, która pozwala na dość szybkie uzyskanie naturalnego efektu patynowania – oba wiarianty wytwarzane są w kolorze naturalnej czerwieni.

creaton ceramiczna dachówka karpiówka

Przykładowe realizacje:

  • Rozmiar – ok. 180 mm x 380 mm x 18 mm,
  • Pokrycie szerokości ok. 180 mm (maksymalnie),
  • Możliwy rozstaw łat – ok. 155 mm (minimalny – ok. 145 mm, maksymalny – ok. 165 mm)
  • Wydajność na m² średnio – ok. 36 szt.
  • Waga na m² – ok. 90 kg,
  • Waga pełnej palety – ok. 925 kg,
  • Waga jednej sztuki – ok. 2,5 kg,
  • Ilość sztuk na palecie – 360 szt.

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!