Creaton KODA

Przedstawiamy najnowszą propozycję od Creaton, czyli wyjątkową i nowoczesną dachówkę ceramiczną Koda, która otwiera zupełnie nowe standardy w gamie produktów Creaton, ale także w zakresie wzornictwa pokryć dachowych w Polsce. Poznaj rozwiązanie, które płynnie łączy piękno tradycji z powiewem nowoczesności, a to wszystko w oprawie najnowszych osiągnięć technologicznych twórców jakości Creaton. Koda to dachówka, która jest w stanie zachwiać utartymi standardami estetyki pokryć dachowych w rodzimym budownictwie, wyznaczając nowe trendy na najbliższe lata, a nawet dziesięciolecia!
extraDACH / Dachówka / Dachówki Creaton / Ceramiczne / Dachówka ceramiczna Creaton KODA

Koda – nowość wśród dachówek ceramicznych

Creaton KODA

dachówka ceramiczna creaton koda

Darmowa wycena CREATON KAPSTADT

Wypełnij krótki formularz – zostaw nam kontakt do siebie nasi specjalisci przygotują pełną wycenę dachu specjalnie dla Ciebie zupełnie za darmo i bez zobowiązań.
Wizualna, płaska forma dachówki KAPSTADT® czyni ją szczególnie uniwersalną, dzięki czemu znakomicie dopełni ona różnorodne stylistycznie budynki, a także szeroki przedział kątów nachylenia połaci. Jest to dachówka solidna i trwała, o stabilnej konstrukcji, która bardzo dobrze znosi zmienne warunki atmosferyczne i obciążenia silnym wiatrem czy śniegiem. Podwójny zamek boczny wraz ze spodnim ożebrowaniem znacząco zwiększają szczelność, zapobiegają też wnikanie opadów atmosferycznych pod konstrukcję poszycia dachowego. Dachówka KAPSTADT® została doceniona przez grono znakomitych architektów, otrzymując nagrodę TREND Award BAU 2013.

Sprawdź ile będzie kosztować dachówka Creaton KODA na twoim dachu. Wypełnij formularz, prześlij nam rzut dachu a my przygotujemy pełną wycenę na dachówkę ceramiczną KODA razem ze wszystkimi niezbędnymi dodatkami.

creaton koda dachówka ceramiczna

Creaton KODA - Siła precyzji, lekkość formy

  • Innowacyjna ceramiczna dachówka zakładkowa stworzona z myślą o nowoczesnej architekturze.
  • Imponujące wymiary ok. 304 x 505 mm zapewniają
  • ekonomiczne zużycie min. ok. 9 szt./m2.
  • Tolerancja rozstawu łat wynosząca aż 40 mm i bogata gama akcesoriów umożliwiają precyzyjny montaż.
  • Podwójne zamki boczne i specjalny spojler na czole dachówki zapewniają wyróżniającą szczelność.
  • Dachówka dostępna w dwóch wariantach: NUANCE antracytowym angobowanym i FINESSE w kolorze łupka glazurowanym.

Dachówka ceramiczna KODA łączy w sobie lekkość formy i siłę precyzji charakterystyczną dla nowoczesnej dachówki zakładkowej wysokiej klasy. Urzeka wyważonym, dopracowanym w każdym detalu kształtem. Ponadczasowa forma z dekoracyjną muldą zyskuje całkowicie nowy wymiar dzięki imponującemu formatowi ok. 304 x 505 mm.

Dachówka ceramiczna KODA wyróżnia się charakterystyczną dla wszystkich modeli marki CREATON precyzją wykonania, zapewniającą doskonałe parametry użytkowe. Jakość dachówki ceramicznej KODA potwierdza gwarancja udzielana na zakupiony produkt na okres aż do 50 lat*.

Cztery kolory - dwie powierzchnie

CREATON KODA NAUNCE ANTRACYTOWA ANG

CREATON KODA FINESSE ŁUPEK GLAZUROWANA

creaton koda dachówka ceramiczna łupek glazura

CREATON KODA NAUNCE ANTRACYTOWA ANG

CREATON KODA FINESSE ŁUPEK GLAZUROWANA

creaton koda dachówka ceramiczna łupek glazura
dachówki ceramiczne

dachówki ceramiczne

creaton koda

dachówki reńskie

cennik dachówki cretaon

cennik creaton

CREATON KODA - już dostępna w naszych oddziałach

dachówka ceramiczna creaton koda (2)
dachówka ceramiczna creaton koda (1)

CREATON KODA ZALETY

Dachówka ceramiczna o ponadczasowej formie z dekoracyjną muldą w imponującym formacie ok. 304 x 505 mm i ekonomicznym zużyciu minimalnym ok. 9 szt./m2

Tolerancja rozstawu łat o wartości aż 40 mm oraz bogata oferta oryginalnych akcesoriów umożliwiają precyzyjny i szczelny montaż

Solidne zamki o niezwykle wysokim stopniu szczelności i system odprowadzania wody z powierzchni dachówki gwarantują trwałość dachu

Wysokiej jakości powłoki angobowana NUANCE i glazurowana FINESSE zwiększają odporność dachówki na szkodliwe działanie wszelkich czynników atmosferycznych

KODA - cechy produktu

Dachówka ceramiczna Koda zachwyca kształtem!

Wyjątkowy wzór, który charakteryzuje dachówkę ceramiczną Koda, idealnie wpisuje się w potrzeby obecnie najpopularniejszych projektów budynków – osadzonych na klasycznych i tradycyjnych podstawach, lecz odświeżonych estetycznie elementami nowoczesnych wzorców. Taka właśnie jest Koda – urzeka prostotą i delikatnością z pogranicza nowoczesnej dachówki płaskiej, wzbogacając pokrycie dachowe o miękkie przejścia światłocienia oraz linie, zmieniające się wraz z kątem patrzenia. Wyjątkowość dachówki Koda polega więc na tym, że jej estetyka nie zmusza do podejmowania decyzji, czy dach ma mieć charakter tradycyjny, czy nowoczesny, a także do określania jednoznacznie stylu domu – dachówka Koda daje Ci wyważony styl, który można umiejscowić dokładnie pośrodku, i który przy tym jest jedyny w swoim rodzaju i bardzo charakterystyczny.

Nowoczesna budowa dachówki ceramicznej Koda

Najwyższa jakość ceramiki dachowej Creaton znajduje swój wymiar także w postaci najnowszej propozycji, czyli dachówki ceramicznej Koda. Poza wyjątkowością swej estetyki stanowi ona także perfekcyjnie dopracowane, szczelne i trwałe pokrycie dachowe, które będzie zachwycać przez dziesięciolecia. Precyzyjnie zaprojektowana konstrukcja łączeń i zamków tworzy spójną i niezwykle stabilną całość, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa nie tylko samego pokrycia, ale i całego dachu. Lekkie żłobienia oraz zaokrąglone krawędzie ułatwiają odprowadzanie wody z powierzchni dachu, uniemożliwiając jej zatrzymywanie. Szlachetne powłoki z glazury lub angoby nie tylko podnoszą estetykę dachu, pozwalając uzyskać efekt szklistej lub aksamitnej powierzchni, ale także chronią dach przez wiele dziesięcioleci, czyniąc go odpornym na działanie wilgoci, silnego promieniowania słonecznego i skrajnych temperatur, a nawet przed osadzaniem się zabrudzeń i mchów. Dachówki ceramiczne Creaton, w tym najnowsza propozycja, czyli Koda, tworzone są wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami ceramicznymi, tak aby elementy Twojego dachu zawsze były do siebie idealnie dopasowane zarówno wizualnie, jak i konstrukcyjnie. Wybierz najnowszą dachówkę ceramiczną Koda i ciesz się bezpieczeństwem i spokojem, chronionymi gwarancją nawet do 50 lat!

Oryginalne akcesoria CREATON

W ofercie oryginalnych akcesoriów dachowych CREATON znajduje się wszystko, co jest potrzebne, aby dach był nie tylko piękny, ale też szczelny i bezpieczny.
oryginalne akcesoria do dachówek creaton

CREATON – w dążeniu do perfekcyjnego montażu

creaton koda parametry techniczne

Trwałość i estetyka to dwie najważniejsze cechy idealnego pokrycia dachowego

Prawdziwy dach CREATON to dach w pełni ceramiczny, który jest gwarancją nie tylko trwałości, ale również ponadprzeciętnej estetyki. Spoilery dachówek kalenicowych tworzą przyjemną dla oka poziomą linię zwieńczającą połać dachu biegnącą równolegle do linii gąsiorów. Stosowanie wyłącznie ceramicznych elementów poprawia znacząco optykę kalenicy podnosząc wartość estetyczną i materialną dachu. Stosowanie alternatywnych rozwiązań jak taśmy z tworzyw sztucznych nie gwarantuje trwałości i powoduje konieczność ponoszenia niemałych kosztów napraw i remontów w przyszłości.

Pewne i bezpieczne systemowe rozwiązanie mocowania gąsiorów, bez stosowania łaty kalenicowej.

Użycie dachówek kalenicowych zapewnia optymalną wentylację połaci i dzięki konstrukcji spoilera znacząco redukuje siłę wiatru w obrębie kalenicy podczas wichury. Obok tradycyjnej metody montażu gąsiorów na łacie kalenicowej możliwy jest tańszy i szybszy sposób mocowania gąsiorów przy użyciu specjalnych klamer ze stali szlachetnej w systemie FIRSTFIX® – bez łaty kalenicowej i niezbędnych w tym przypadku wsporników.

Mocowanie gąsiorów na łacie.

Poniższe tabele podają prawidłowe odległości górnej łaty oraz łaty kalenicowej od linii szczytu kalenicy w zależności od kąta nachylenia połaci. Wartości LAF/FLA powinny być zawsze mierzone na kontrłatach. Zakłada się stosowanie dachówek kalenicowych wentylacyjnych oraz użycie łat/kontrłat o przekroju 30/50 mm, ewentualnie 40/60. W przypadku stosowania łat o innych wymiarach prosimy o wyznaczenie odpowiednich wartości indywidualnie lub o kontakt z doradcą marki CREATON.

Dachówki ceramiczne CREATON - Siła czterech żywiołów

Dachówki ceramiczne marki CREATON odznaczają się doskonałymi parametrami użytkowymi. Spójne kolorystycznie dachówki podstawowe, dodatki i akcesoria montażowe tworzą funkcjonalny system dachowy. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne zapewniają funkcjonalność, szczelność i trwałość przez długie lata. Niepalne Trwałe Odporne

Wycena dachówki Creaton Koda

Dachówka Koda to absolutna nowość – ale u nas i tak zawsze dostaniesz najlepszą cene! Wypełnij formularz

Prześlij rzut dachu a my wycenimy dachówkę Creaton Koda dla Ciebie w ciągu kilku godzin
Zadzwoń do nas jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dachówek Creaton

Dachówka Koda to absolutna nowość – ale u nas i tak zawsze dostaniesz najlepszą cene! Wypełnij formularz

Prześlij rzut dachu a my wycenimy dachówkę Creaton Koda dla Ciebie w ciągu kilku godzin

Zadzwoń do nas jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dachówek Creaton

Dachówka od premiery dostępna w oddziałach - od ręki lub na zamówienie

 

 

Dachówka od premiery dostępna w oddziałach - od ręki lub na zamówienie