extraDACH » Dachówka » Dachówki Creaton » Ceramiczne » CREATON – Dachówka ceramiczna KARPIÓWKA PROFIL

creaton - karpiówka profil

creaton najlepsze dachówki

 

PROFIL® to ceramiczna dachówka karpiówka o powierzchni profilowanej i segmentowym kroju – wykończona jest we wzorze podłużnych prążków, czyli rowkowania, co nadaje pokryciom dachowym wyjątkowo tradycyjny charakter, związany także z efektownym światłocieniem, jaki powstaje za ich sprawą na powierzchni. Dachówka PROFIL pokrywana jest szlachetną powłoką z kolorowej i gładkiej angoby, która nadaje ich szyku oraz zabezpiecza pokrycie dachowe przed nadmiernym wnikaniem wilgoci oraz porastaniem mchem. Z kolei szeroki wachlarz form wykończenia pozwala na dopasowanie idealnego rodzaju dachówki do specyfiki zamysłu architektonicznego, czy chociażby charakteru budownictwa i wzornictwa regionalnego.

 

creaton karpiówka dachówka ceramiczna (1)

Warianty kolorystyczne:

creaton karpiówka Naturalna czerwień
NATURALNA czerwona
creaton karpiówka ambient NUANCE Antracytowy angobowany
NUANCE angobowana – kolor: antracyt
creaton karpiówka NUANCE Czarny angobowany
NUANCE angobowana – kolor czarny
creaton karpiówka NUANCE Miedziana angobowana
NUANCE angobowana – kolor miedziany

Przykładowe realizacje:

  • Rozmiar – ok. 155 mm x 380 mm x 12 mm,
  • Pokrycie szerokości ok. 155 mm (maksymalnie),
  • Możliwy rozstaw łat – ok. 155 mm (minimalny – ok. 145 mm, maksymalny – ok. 165 mm)
  • Wydajność na m² średnio – ok. 41.6 szt.
  • Waga na m² – ok. 66.6 kg,
  • Waga pełnej palety – ok. 1133 kg,
  • Waga jednej sztuki – ok. 1,6 kg,
  • Ilość sztuk na palecie – 704 szt.

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!