CREATON TITANIA Bielsko biala

W stałej ofercie naszego bielskiego oddziału extraDACH znajduje się niemal pełen zakres produktów Creaton, a wśród nich ceramiczne i cementowe dachówki, na które składa się blisko 30 odrębnych modeli, w bogatej gamie kolorów oraz różnych powłokach. Wszystkie produkty Creaton, które znajdziesz w naszej hurtowni w Bielsku-Białej to sprawdzone materiały, wyróżniające się najwyższą jakością, które będą pełniły swoją rolę przez wiele lat, a przy tym są całkowicie obojętne dla zdrowia.
Odwiedź naszą siedzibę extraDACH Bielsko-Biała, gdzie od ręki można dokonać zakupu dachówek TITANIA CREATON, w wielu kolorach i obu typach powłok. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego TITANIA zyskała tak dużą popularność wśród naszych klientów.

TITANIA CREATON – KLASYKA I NOWOCZESNOŚĆ W JEDNYM!

TITANIA jest bez wątpienia dachówką bardzo funkcjonalną, w której budowie zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań. Jej wygląd jest z kolei wzorowany na klasycznej, holenderskiej dachówce płaskiej, stąd też potoczna nazwa „holenderka”. Pierwszym i najbardziej znaczącym atutem dachówki TITANIA jest jej duży rozmiar, stąd też określenie „format 10”, czyli 324 mm x 515 mm. Na 1m2 gotowego pokrycia dachowego zużywa się zaledwie 9 – 10 sztuk dachówki i jest to cecha szczególnie ważna ze względu na tempo i łatwość układania. Ale to nadal nie wszystko, co ma do zaoferowania konstrukcja TITANII. Podczas układania dachu bardzo praktyczną właściwością jest także jej duża tolerancja przesuwu na zamkach – ok. 43 mm. Tak duża tolerancja umożliwia wygodne dostosowanie ułożenia dachówki względem szerokości rozstawu łat dachowych. O perfekcyjną szczelność całego pokrycia dachowego dbają także innowacyjne zamki, umieszczone na górze oraz po bokach – w takim układzie pod poszycie nie przedrze się nawet zacinający deszcz. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest również nowatorski system odprowadzania wody opadowej na powierzchnię pokrycia – zapewnia on dodatkową gwarancję szczelności, tak w przypadku wyjątkowo silnych opadów deszczu, jak i roztapiającego się śniegu. Całkowitą szczelność dopina ponadto układ dwóch mostów w spodniej części dachówki.
creaton titania dachówka ceramiczna bielsko biala
Producent przewidział także możliwość zastosowania dachówki TITANIA również w przypadku dachów o tak niewielkim kącie nachylenia, jak ok. 10° – w takich przypadkach wystarczy zastosować dodatkowy, dedykowany system zabezpieczeń Creaton.

Podstawowe parametry techniczne:

  • Wymiary – ok. 324 mm x 515 mm
  • Szerokość krycia – od ok. 259 mm; do ok. 263 mm;
  • Dla rozstawu łat od ok. 382 mm do ok. 425 mm;
  • Waga – ok. 4,9 kg/szt./ ok. 46,6 kg/m2
  • Waga pełnej palety – 955,8 kg (192 szt.)

TITANIA – DACHÓWKA CERAMICZNA CREATON ZAWSZE DOSTĘPNA W EXTRADACH Bielsko Biała

Dachówka ceramiczna TITANIA to kompletna linia produktów, składających się na pełne pokrycie dachowe, dlatego w każdym wariancie powłoki oraz w każdym kolorze dostępne są nie tylko dachówki podstawowe, ale wszelkie dodatkowe dachówki kształtowe, połówkowe i inne, tak aby zbudowane pokrycie dachowe mogło stanowić kompatybilną całość, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i konstrukcyjnym.

WIARIANTY KOLORYSTYCZNE DACHÓWKI CERAMICZNEJ TITANIA CREATON Z PODZIAŁEM NA RODZAJ POWŁOKI:

DOSTĘPNOŚĆ DACHÓWKI CERAMICZNEJ TITANIA CREATON W EXTRADACH BIELSKO-BIAŁA

W naszym oddziale staramy się zapewnić naszym klientom stałą i nieprzerwaną dostępność najpopularniejszych produktów, a do takich z pewnością należy dachówka TITANIA – przyjedź do nas po wybrane materiały, bez oczekiwania na sprowadzenie produktów!

ODWIEDŹ NAS BEZPOŚREDNIO W BIELSKU-BIAŁEJ LUB ZAMÓW TRANSPORT MATERIAŁÓW DO SIEBIE

W extraDACH Bielsko-Biała wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego wybrane dachówki TITANIA możesz odebrać samodzielnie w naszym oddziale, jak i zamówić telefonicznie dostawę na miejsce budowy – zadzwoń aby ustalić szczegóły.

SKORZYSTAJ Z WIEDZY I DOŚWIADCZENIA NASZYCH SPECJALISTÓW

Jeżeli masz więcej pytań to zapewniamy, że zarówno w oddziale, jak i telefonicznie, zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia profesjonalnego doradztwa na temat oferowanych przez nas materiałów budowlanych – przyjedź, zadzwoń, napisz do nas, a pomożemy w wyborze najlepszych dla Ciebie materiałów budowlanych oraz produktów dodatkowych.

CENA DACHÓWKI CERAMICZNEJ TITANIA W EXTRADACH BIELSKO-BIAŁA

extraDACH to zawsze konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne promocje! Aktualne ceny dachówki TITANIA możesz poznać na miejscu w oddziale, lub kontaktując się z nami telefonicznie bądź e-mailowo. Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty darmowej wyceny potrzebnych materiałów budowlanych na podstawie projektu Twojego dachu. Zapraszamy!