CREATON TITANIA SZCZECIN

Dachówki Creaton, które znajdziesz w extraDACH Szczecin, to bogaty wybór produktów ceramicznych i cementowych, na który składa się przeszło 30 różnych modeli, a każdy z nich stanowi gwarancję najwyższej jakości w swojej klasie. To przede wszystkim trwałe produkty, które będą spełniać swoje zadanie przez dziesięciolecia, pozostając przy tym zupełnie neutralne dla zdrowia.
titania creaton dachówka ceramiczna

DACHÓWKA CERAMICZNA TITANIA CREATON W EXTRADACH SZCZECIN

Zapraszamy do naszej głównej siedziby extraDACH w Szczecinie, gdzie czeka na Ciebie najpopularniejszy model dachówki ceramicznej CREATON – Titania, w wielu odsłonach! Jest to najpopularniejsza wśród dachówek ceramicznych Creaton w naszym oddziale w Szczecinie.

SPECYFIKA DACHÓWKI TITANIA CREATON – FORMAT 10

Titania® to niezwykle funkcjonalna i praktyczna dachówka ceramiczna, która zaliczana jest do typu dachówek inspirowanych wzornictwem holenderskim, stąd też potoczne określenie „holenderka płaska”. Jednocześnie, model ten stanowi odmianę wielkoformatową (format 10) o wymiarach 324 x 515 mm, dzięki czemu charakteryzuje ją bardzo duża wydajność w kryciu dachu – 1m2 ułożonego pokrycia to zaledwie od 9 do 10,1 sztuk dachówki Titania®. Poza tym, jeszcze wiele innych, nowatorskich rozwiązań funkcjonalnych zapewnia najwyższe parametry użytkowe wykonanego za jej pomocą dachu.
Titania® to praktyczny model dachówki ceramicznej także z innych powodów – jej konstrukcja zakłada bardzo wysoką tolerancję przesuwu na zamkach, wynoszącą ok. 43 mm. Dzięki tej właściwości łatwo można dopasować ułożenie dachówek do rozstawu łat. Ponadto, zaprojektowany system nowoczesnych zamków górnych i bocznych sprzyja utrzymaniu perfekcyjnej szczelności całego pokrycia dachowego, także wtedy, gdy dach posiada jedynie niewielki kąt nachylenia. Z kolei, w przypadku dachów o kącie nachylenia w okolicach 10° producent przygotował specjalny system zabezpieczeń, dzięki czemu Titania® sprawdzi się znakomicie także w takich przypadkach. Szczególnie dopracowanym elementem dachówki Titania® jest także system odprowadzania wody, który zapewnia całkowitą szczelność, zarówno w przypadku silnych opadów deszczu, jak i roztapiającego się śniegu. Podwójny, spodni mostek dodatkowo usprawnia szczelność zamka na całej jego rozciągłości.

Podstawowa specyfikacja techniczna:
Wymiary – ok. 324 mm x 515 mm
Szerokość krycia – od ok. 259 mm; do ok. 263 mm;
Rozstaw łat – od ok. 382 mm do ok. 425 mm;
Waga – ok. 4,9 kg/szt./ ok. 46,6 kg/m2
Waga pełnej palety – 955,8 kg (192 szt.)

W EXTRADACH SZCZECIN POSIADAMY DACHÓWKĘ CERAMICZNĄ TITANIA W NASTĘPUJĄCYCH WARIANTACH POWŁOK I KOLORACH:

DACHÓWKA TITANIA W POWŁOCE Z ANGOBY, KOLORY:

– MIEDZIANA ANGOBA
– CZARNA ANGOBA MATOWA
– KOLOR ŁUPKA ANGOBA

DACHÓWKA TITANIA W POWŁOCE GLAZUROWANEJ, KOLORY:

– KASZTANOWA GLAZURA
– ŁUPEK GLAZURA
– CZARNA GLAZURA
– BRĄZOWA GLAZURA

Dachówka ceramiczna Titania® CREATON stanowi całościowy system kompatybilnych elementów – we wszystkich wariantach powłoki oraz w każdym kolorze, poza podstawowym kształtem dachówki znajdują się wszelkie pozostałe akcesoria dodatkowe, w tym elewacyjne i wykończeniowe, konieczne do zbudowania jednolitego, kompletnego pokrycia ceramicznego.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA GOTOWY DACH POKRYTY DACHÓWKĄ TITANIA® CREATON

DACHÓWKA CERAMICZNA TITANIA® CREATON – ZAWSZE DOSTĘPNA W EXTRADACH SZCZECIN

Przyjedź do naszego oddziału w Szczecinie, gdzie dachówki Titania® CREATON, we wszystkich możliwych wariantach powłoki oraz kolorach, dostępne są zawsze od ręki – nie musisz czekać dodatkowo na sprowadzenie materiałów.

PRZYJEDŹ DO NAS LUB ZAMÓW TRANSPORT NA SWOJĄ BUDOWĘ

Dachówkę ceramiczną TITANIA® możesz także zamówić telefonicznie, bez wychodzenia z domu, a my możemy dostarczyć ją na wyznaczone przez Ciebie miejsce.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy zawsze odpowiedzą na wszelkie pytania na temat produktów, które Cię interesują oraz pomogą wybrać wszystkie dodatki, jakie mogą okazać się niezbędne lub przydatne.

DACHÓWKA CERAMICZNA TITANIA® CREATON – CENA W EXTRADACH SZCZECIN

U nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz wyjątkowe promocje – przyjedź do nas i poznaj aktualną cenę dachówki Titania®, skorzystaj też z darmowej wyceny dachówki potrzebnej na Twój dach. Szczegółowe informacje uzyskasz także pod naszym numerem telefonu lub adresem e-mail. Serdecznie zapraszamy!