DACHÓWKI PŁASKIE CREATON

Nowoczesna forma tradycyjnego rodzaju pokrycia dachowego, czyli dachówka płaska powstała w wyniku inspiracji rozwojem nowoczesnego stylu budownictwa, pozwalając na stworzenie pokrycia dachowego, które podkreśli geometryczne walory współczesnych brył budynków.
dachówki płaskie creaton

Poznaj szeroki wybór dachówek płaskich Creaton w hurtowniach budowlanych extraDACH

Dachówki płaskie Creaton to wyjątkowe rozwiązanie, stworzone z myślą o kryciu dachów nowoczesnych budynków, zyskujące ostatnimi czasy coraz szersze zastosowania w różnych stylach architektonicznych. Kojarzone z minimalizmem i prostotą, tworzą lekkie w swej estetyce, regularne linie, podkreślające charakter prostych i dwuspadowych dachów, jak i wprowadzające lekkość w przypadku tych bardziej złożonych, wielospadowych konstrukcji. Dachówki płaskie Creaton oferują przy tym możliwość układania pokrycia na dwa sposoby – klasycznie, czyli gdy dachówki tworzą proste linie zarówno poziomo, jak i pionowo, oraz z przesunięciem o połowę szerokości jednej dachówki, dzięki czemu można uzyskać zupełnie inne efekty wizualne.

Poznaj modele dachówek płaskich Creaton w naszej ofercie

W naszych oddziałach w całej Polsce znajdziesz szeroki wybór płaskich pokryć dachowych produkcji Creaton, a wśród nich takie modele, jak:

Creaton KAPSTADT

Creaton SIMPLA

Creaton VISIO

Creaton DOMINO

Creaton specjalizuje się w produkcji dachówek ceramicznych i cementowych już od wielu lat, tworząc pokrycia dachowe inspirowane tradycją, lecz oparte na nowoczesnych technologiach produkcyjnych oraz innowacjach w konstrukcji. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne oraz stale podnoszone standardy jakości to całkowita pewność idealnego i trwałego dachu na długie lata. Dachówki płaskie Creaton wytwarzane są z ceramiki lub cementu oraz pokrywane są powłokami uszlachetniającymi, jak na przykład glazura w wariancie FINESSE lub NOBLESSE oraz angoba NUANCE (dla dachówek ceramicznych) czy powłoki PLANAR I DURATOP PRO (w dachówkach cementowych). Wszystkie surowce, które wykorzystywane są do produkcji dachówek płaskich Creaton to ponadto wyłącznie bezpieczne, obojętne dla zdrowia mieszkańców surowce, takie jak glina naturalna czy cement portlandzki, bezpieczne pigmenty barwiące oraz powłoki, czyli rozdrobnione szkliwo, minerały oraz tlenki metali. Kolekcja dachówek płaskich Creaton to także wiele stylowych kolorów do wyboru, dzięki którym można znaleźć idealne dopasowanie do większości wizji architektonicznych.

Płaskie pokrycie dachowe od Creaton – wszystko, czego potrzebujesz

Dachówki płaskie Creaton zawsze stanowią kompleksowe zestawy elementów budowy pokrycia dachowego, co oznacza, że w skład jednej linii modelu wchodzą nie tylko dachówki podstawowe, ale także pozostałe elementy ceramicznej konstrukcji dachu, akcesoria dachowe oraz dodatki elewacyjne, dlatego wszystko, czego potrzebujesz do budowy dachu możesz kupić już za jednym zamachem, a każdy z elementów będzie w pełni dopasowany do całości konstrukcji.
Akcesoria dachowe produkcji Creaton to produkty, które wspomagają bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość zbudowanego pokrycia dachowego. Z jednej strony zapewniają najwyższej estetyki wykończenie, sprawnie działającą wentylację czy ułatwiony dostęp do komina oraz wykonywanie innych prac dachowych, z drugiej strony stanowią gamę produktów, które zostały skonstruowane specjalnie z myślą o uzupełnieniu właściwości płaskich dachówek Creaton, dlatego tworzą razem synergiczny system pokrycia dachowego – z tego powodu zawsze warto zadbać o elementy pochodzące od tego samego producenta.
Dachówki płaskie Creaton to pokrycie dachowe o gwarantowanej, wieloletniej trwałości, tak w zakresie technicznym, dotyczącym wytrzymałości na czynniki atmosferyczne oraz mechaniczne, jak i pod kątem nienagannej estetyki dachu.

Dachówki płaskie Creaton z transportem na Twoją budowę

Jako największa hurtownia budowlana zapewniamy profesjonalny i bezpieczny transport materiałów budowlanych wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, na terenie całej Polski! Przyjedź do nas lub zadzwoń i poznaj szczegóły, zapraszamy!

Wycena dachówek płaskich Creaton

Poszukujesz dachówek płaskich Creaton? Napisz do nas przygotujemy Ci ofertę na której porównasz  ceny różnych modeli dachówek

Prześlij nam rzut swojego a dachu – a my na jego podstawie przygotujemy pełną wycenę Twojego dachu

Masz wątpliwości którą dachówkę płaską Creaton wybrać? Zadzwoń do nas nasi specjaliści z chęcią pomogą. 

Poszukujesz dachówek płaskich Creaton? Napisz do nas przygotujemy Ci ofertę na której porównasz  ceny różnych modeli dachówek

Prześlij nam rzut swojego a dachu – a my na jego podstawie przygotujemy pełną wycenę Twojego dachu

Masz wątpliwości którą dachówkę płaską Creaton wybrać? Zadzwoń do nas nasi specjaliści z chęcią pomogą. 

Dachówki płaskie Creaton dostępne we wszystkich naszych oddziałach - sprawdź