dachówki Creaton Kraków

kraków dachówki ceramiczne i cementowe creaton
Przyjedź już dziś do extraDACH Kraków i poznaj naszą pełną ofertę najlepszych oraz najbardziej popularnych dachówek produkcji Creaton, zarówno tych ceramicznych, jak i cementowych, w naprawdę wielu kolorach i wzorach, oraz w różnych typach powłok wykańczających.

CREATON – DACHÓWKI CERAMICZNE I CEMENTOWE

dachówki ceramiczne kraków i cementowe
Firma Creaton od bardzo wielu lat specjalizuje się w produkcji kompletnych linii pokryć dachowych, na które składają się dachówki ceramiczne, cementowe i wszystkie niezbędne akcesoria dodatkowe. Produkcja Creaton to wiele opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych, mających na celu maksymalizację szczelności oraz trwałości pokryć dachowych, ułatwienie prac na dachu oraz poprawę bezpieczeństwa. Wszystkie surowce, z jakich wytwarzane są dachówki ceramiczne oraz cementowe są bezpieczne dla zdrowia mieszkańców oraz przyjazne środowisku. Dachówki, które znajdują się w ofercie Creaton to ponad 30 różnych modeli, przy czym każdy taki model występuje w różnych wariantach powłoki ochronnej oraz w wielu atrakcyjnych kolorach. Wszystko to daje przeszło 240 interesujących kombinacji, wśród których znajdą się rozwiązania pasujące niemal do każdej wizji architektonicznej. Możliwości wizualnego doboru dachówek są niemal nieograniczone, wiele modeli o klasycznych wzorach sprawdzi się świetnie w tradycyjnym stylu budownictwa czy renowacji dachów w starych budynkach, inne zaś mają nowoczesną, minimalistyczną stylistykę, dlatego mogą stanowić pokrycie dachowe w budynkach o takim samym stylu. W dodatku, każdy z takich modeli to pełna linia pasujących do siebie idealnie elementów, za których sprawą można zbudować kompletne, ceramiczne lub cementowe pokrycie dachowe, o jednolitej kolorystyce oraz idealnej szczelności. Znajdą się tu więc dachówki podstawowe, kształtowe, połówkowe i funkcyjne, oraz pozostałe niezbędne akcesoria oraz elementy do elewacji.

CREATON – DACHÓWKI CERAMICZNE

Dachówki ceramiczne Creaton cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów extraDACH Kraków, i nie bez powodu – ceramika dachowa to zawsze najlepszy wybór w kryciu dachów budynków mieszkalnych, które bezbłędnie sprawdza się w roli izolacji termicznej oraz akustycznej. Wszystkie surowce, z których wytwarzane są dachówki ceramiczne Creaton, są naturalne, wydobywane ze sprawdzonych złóż o regularnie kontrolowanej jakości, dlatego charakteryzuje je niezmiennie najwyższa jakość, przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa dla zdrowia mieszkańców. Ceramiczne pokrycia dachowe Creaton to eleganckie i niezwykle trwałe oraz szczelne pokrycie dachowe, które zachowa swoje walory estetyczne oraz funkcjonalne przez całe dziesięciolecia, a gwarancja opiewa aż na 50 lat!
Ceramika dachowa Creaton to rozwiązanie uniwersalne, ponieważ świetnie sprawdzi się w przypadku większości rodzajów dachów, w tym tych o skomplikowanej konstrukcji czy niewielkiej spadzistości. Dachówki ceramiczne od stuleci pozostają ponadto bezkonkurencyjnym rozwiązaniem ze względu na trwałość, wytrzymałość na działanie czynników atmosferycznych czy też szczelność.
dachówki ceramiczne creaton kraków

Wśród dachówek ceramicznych CREATON znaleźć można trzy podstawowe rodzaje powierzchni. Dowiedz się, jakie są właściwości poszczególnych powłok:

dachówki glazurowane kraków creaton
Najbardziej tradycyjną powierzchnią dachówki jest powierzchnia naturalna, czyli nieposiadająca żadnej powłoki uszlachetniającej. Mimo to, za sprawą zastosowanych technologii produkcyjnych oraz pojedynczemu wypalaniu, powierzchnia jest gładka i estetyczna. Dachówki o powierzchni naturalnej będą miały zatem tradycyjny, gliniasty kolor, którego intensywność zależy od zawartości związków żelaza użytych surowcach. Powłoki uszlachetniające, stosowane w ceramice Creaton to angoba NUANCE oraz glazura FINESSE lub NOBLESSE. Powłoki te są dość grube, dlatego wzmacniają dachówkę, nadają im pożądany kolor oraz połysk, ale także zabezpieczają dachówkę przed czynnikami atmosferycznymi oraz porostem mchów.

Najpopularniejsze modele dachówki ceramicznej Creaton w ofercie extraDACH Kraków:

CREATON TITANIA

creaton titania Kraków

CREATON PREMION

creaton premion Kraków

CREATON SIMPLA

dachówka ceramiczna simpla Kraków

Pozostałe dachówki ceramiczne creaton

CREATON – DACHÓWKI CEMENTOWE

dachówki z cementu betonowe creaton kraków
Dachówki wykonane na bazie cementu mają bardzo zadowalające parametry termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne. Ich trwałość jest wysoka, liczona w dziesiątkach lat. Cement, z którego są wytwarzane jest całkowicie obojętny dla zdrowia, podobnie, jak wszystkie pozostałe dodatki. Cement charakteryzuje się ponadto bardzo wysoką trwałością na czynniki atmosferyczne, natomiast szczelność zbudowanego za ich sprawą pokrycia dachowego gwarantują precyzyjne rozwiązania konstrukcyjne, pozwalające na zastosowanie w przypadku większości dachów. W połączeniu z różnorodnością kształtów oraz kolorów możliwa jest realizacja naprawdę wielu zamierzeń stylistycznych. Do wyboru są również dwa typy powłok uszlachetniających, które wpływają nie tylko na barwę czy intensywność połysku, ale także zwiększają trwałość pokrycia dachowego. Dachówki cementowe Creaton posiadają nawet 30-letnią gwarancję.

Najpopularniejsze modele dachówki cementowej Creaton w extraDACH Kraków:

KAPSTADT

dachówka kapstadt creaton kraków

GÖTEBORG

dachówka goteborg kraków

HEIDELBERG

dachówka heidelberg creaton kraków

Akcesoria dachowe CREATON Kraków

akcesoria dachowe creaton kraków
W extraDACH Kraków posiadamy także akcesoria dodatkowe do dachówek ceramicznych i cementowych CREATON, które umożliwiają zbudowanie pełnego i funkcjonalnego pokrycia dachowego, poprawę parametrów czy dostosowanie możliwości dachówek do specyficznych warunków, jak chociażby w przypadku dachów o niewielkim kącie nachylenia. Znajdą się tutaj także wszelkie dachówki kształtowe czy połówkowe, należące do danej linii dachówek CREATON. Warto pamiętać, że akcesoria dodatkowe od tego samego producenta czy wręcz dedykowane do danej linii produktów to najlepsza gwarancja idealnego dopasowania konstrukcyjnego, kolorystycznego, a także w zakresie dopełniających się funkcji.

DOSTĘPNOŚĆ DACHÓWEK CREATON W EXTRADACH KRAKÓW

W naszym krakowskim oddziale zawsze staramy się na bieżąco uzupełniać asortyment w zakresie dachówek ceramicznych oraz cementowych Creaton, ponieważ są to produkty cieszące się u nas olbrzymią popularnością. Przyjedź do naszego oddziału i poznaj zakres oferowanych przez nas produktów!

DACHÓWKI CERAMICZNE I
CEMENTOWE CREATON – CENA

W extraDACH Kraków przedstawimy Ci wszystkie aktualne ceny dachówek CREATON oraz poinformujemy na bieżąco o obowiązujących promocjach lub wyprzedażach. Pomożemy nie tylko w doborze odpowiednich produktów, ale także wyliczymy orientacyjny koszt materiałów na Twój dach lub dokonamy bardziej precyzyjnej wyceny, jeżeli dostarczysz do nas szczegółowy projekt dachu. Aby poznać ceny możesz także do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

PRZYJEDŹ LUB ZADZWOŃ I
ZAMÓW TRANSPORT

W wyborze idealnego pokrycia dachowego pomocne mogą okazać się dostępne u nas wystawki dachówek, dzięki którym możesz przyjrzeć się z bliska wszystkim oferowanym przez nas produktom wraz ze sposobem, w jakim będą one ułożone na dachu. Na wszelkie pytania odpowiedzą ponadto nasi wyspecjalizowani sprzedawcy, którzy podpowiedzą także, na co warto zwrócić uwagę w przypadku danego typu dachu.
Odwiedź nasz oddział w Krakowie i dokonaj zakupu osobiście, lub zadzwoń do nas, by ustalić szczegóły dostawy na wyznaczone przez Ciebie miejsce.