Dachówki Creaton szczecin
ceramiczne i cementowe

W głównej siedzibie hurtowni extraDACH, czyli w Szczecinie, do Państwa dyspozycji pozostaje szeroki wachlarz produktów z zakresu ceramicznych oraz cementowych pokryć dachowych produkcji CREATON. Dachówki ceramiczne i cementowe CREATON to razem ponad 30 modeli, z których każdy dostępny jest w przynajmniej dwóch wariantach powłoki oraz w wielu, atrakcyjnych kolorach, co łącznie tworzy przeszło 240 kombinacji. Wybór jest więc szeroki, a biorąc pod uwagę możliwości technologiczne produktów CREATON – niemal nieograniczony. Przyjedź do extraDACH Szczecin i znajdź pokrycie dachowe, jakiego szukasz! Dachówki ceramiczne i cementowe CREATON to zawsze pełne linie produktów, składających się na całość pokrycia dachowego, dlatego poza dachówką podstawową znajdują się w niej wszelkie dachówki kształtowe, połówkowe czy wentylacyjne oraz gąsiory itp., które zawsze będą idealnie dopasowane do pozostałych elementów, tak pod kątem koloru czy rodzaju powłoki, jak i samej budowy.
creaton dachówki szczecin

DACHÓWKI CERAMICZNE CREATON

dachówki ceramiczne szczecin
Ceramika dachowa CREATON wytwarzana jest w oparciu o nowoczesne technologie, a wiele rozwiązań chronionych jest stosownymi patentami, dlatego pod wieloma względami produkty CREATON nie mają sobie równych. Precyzja wykonania oraz wyselekcjonowane surowce naturalne stanową gwarancję najwyższej jakości oraz bezwzględnej trwałości, co ponadto chronione jest gwarancją producenta, wynoszącą nawet 50 lat.

Wśród 29 modeli znajdą się wzory m.in. holenderki czy marsylki, dachówki płaskie, karpiówka czy chociażby stylizowane na dachówkę mnich-mniszka oraz wiele innych.

Budulec dachówek ceramicznych CREATON stanowi najwyższej jakości glina, pozyskiwana ze sprawdzonych złóż, o regularnie kontrolowanej jakości. Do produkcji wybierane są jedynie wydobycia o najniższym uziarnieniu. Pozostałe surowce, które służą do uszlachetniania, także są naturalne oraz całkowicie obojętne dla zdrowia i bezpieczne.
Wszystkie modele dachówek ceramicznych CREATON wytwarzane są w co najmniej dwóch, a najczęściej trzech wariantach wykończenia – naturalnym, czyli bez dodatkowych powłok uszlachetniających, a zatem także w naturalnym kolorze, ulegającym nieznacznym wahaniom, zależnym od zawartości związków żelaza w wykorzystanych surowcach. Kolejną możliwością jest powłoka z wysokogatunkowej angoby NUANCE, która wygładza powierzchnię oraz nadaje połysk, przyczynia się także do podniesienia odporności na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Trzecim rodzajem wykończenia jest glazura FINESSE oraz NOBLESSE, zapewniająca kryształowy połysk oraz najwyższy możliwy stopień gładkości. Na powierzchni glazurowanej niemal brak porowatości, dlatego nie wchłania ona wilgoci, deszcz spływa po powierzchni spłukując przy tym wszelkie zanieczyszczenia. Na dachówkach glazurowanych nie pojawiają się także mchy ani porosty, dlatego przez wiele lat utrzymują one wygląd całkowicie nowego dachu.

DACHÓWKI CERAMICZNE CREATON W OFERCIE EXTRADACH SZCZECIN:

NAJPOPULARNIEJSZE DACHÓWKI HOLENDERKI

PREMION
creaton premion Szczecin
FUTURA
creaton dachówka futura szczecin
MZ3
Creaton dachówkia Mz3 szczecin
BALANCE
creaton dachówka ceramiczna balance szczecin
HARMONIE
dachówka ceramiczna creaton harmonie szczecin

WYBRANE DACHÓWKI PŁASKIE

SIMPLA
dachówka ceramiczna simpla szczecin
CANTUS
creaton dachówka cantus ceramiczna płaska szczecin
OPTIMA
optima creaton dachówka ceramiczna płaska szczecin

DACHÓWKI MARSYLKI

RATIO
RATIO dachówka ceramiczna szczecin
RAPIDO
dachówka ceramiczna rapido szczecin
MELODIE

POZOSTAŁE DACHÓWKI CERAMICZNE CREATON

KLASSIC KARPIÓWKA
dachówka karpiówka creaton klassik szczecin
HERZZIGEL TRYZMAJĄCA ŚNIEG
DACHÓWKA TRZYMAJĄCA ŚNIEG HERZZIGEL SZCZECIN CREATON
AMBIENTE
DACHÓWKA CREATON AMBIENTE KARPIÓWKA O PROSTYM KROJU SZCZECIN

DACHÓWKI CEMENTOWE CREATON

dachówki cementowe creaton szczecin
Pokrycia dachowe wykonane z cementu są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym świetnie się prezentują. Powstałe modele reprezentują najciekawsze oraz najczęściej wybierane przez klientów kształty, a w połączeniu z wyborem kolorystycznym tworzą one kolekcję, wśród której znajdą się rozwiązania pod niemal każdy gust i projekt architektoniczny.

Dachówki cementowe wytwarzane są wyłącznie z naturalnych komponentów, które wydobywane są w najlepszych złożach, a proces produkcyjny odbywa się w oparciu o nowoczesne technologie i jest ponadto kontrolowany na każdym, istotnym etapie. Tak precyzyjne wykonanie w połączeniu z powłokami uszlachetniającymi zapewnia sprawne funkcjonowanie dachu oraz jego nieskazitelny wygląd przez wiele lat. Dachówki cementowe są opatrzone gwarancją producenta, która wynosi 30 lat od daty zakupu.

Nowatorskie rozwiązania w dachówkach cementowych CREATON:

 • Powierzchnia PLANAR lub DURATOP PRO,
 • Zapory wodne – odprowadzają wodę i zwiększają szczelność pokrycia,
 • Ożebrowanie na spodzie – powoduje efekt poduszki powietrznej na wietrznej stronie, eliminuje wnikanie wilgoci pod pokrycie,
 • Wyprofilowanie bocznych zakładek – ochrona przed wrastaniem mchu oraz osadami,
 • Podwójne żebra – dodatkowa stabilizacja i większe, dopuszczalne obciążenie dachówki,
 • Wypustki wspierające – umieszczone w czterech punktach wspierają rozłożenie ciężaru dachówki,
 • Zaokrąglenie dolnych krawędzi – łatwiejsze odprowadzanie wody wraz z zanieczyszczeniami.

Zastosowane powierzchnie PLANAR albo DURATOP PRO

wykończenie powierzchni dachówek cementowych betonowych creaton szczecin

PLANAR posiada matowe wykończenie oraz w naturalny sposób wzmacnia całościową budowę dachówki. Zapobiega wnikaniu wilgoci, zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi, blaknięciem oraz utratą walorów estetycznych. Na powierzchni PLANAR niełatwo osadzają się zanieczyszczenia, ponieważ są regularnie spłukiwane przez każdy, silniejszy deszcz. Nie ma też ona tendencji do porastania mchem.

Druga z powierzchni, czyli DURATOP PRO, charakteryzuje się wyższym połyskiem i jeszcze większą gładkością, która nie jest jedynie zaletą estetyczną, ale także podnosi ogólną trwałość. Tak gładkie wykończenie jest niemal hydrofobowe, a wraz ze spływającą wodą usuwane są wszelkie zanieczyszczenia, ponadto nie porasta ono mchem. W ten sposób pokrycie dachowe zachowuje efekt nowości przez wiele, długich lat.

DACHÓWKI CEMENTOWE CREATON W OFERCIE EXTRADACH SZCZECIN:

GOTEBORG
dachówka goteborg Szczecin
HEIDELBERG
dachówka heidelberg creaton szczecin
KAPSTADT
dachówka kapstadt creaton Szczecin

AKCESORIA I DODATKI CREATON W EXTRADACH SZCZECIN

Poza produkcją tak wielu linii dachówek ceramicznych i cementowych, CREATON specjalizuje się także w wytwarzaniu różnorodnych akcesoriów dachowych, jak na przykład:

 • Aluminiowa taśma wykończeniowa CREATON CREPFORM Plus
 • Taśma kalenicowa CREAROLL
 • Membrany dachowe CREATON
 • Kominki odpowietrzające do instalacji sanitarnych
 • Kominki wentylacyjne CREATON
 • Dachówki przelotowe CREATON
 • Akcesoria dekoracyjne dachu
 • Systemy komunikacji dachowej CREATON
 • Systemy ochrony przed śniegiem i lodem
Wybór oryginalnych akcesoriów wykończeniowych i produktów dodatkowych od tego samego producenta jest zawsze zalecanym posunięciem, ponieważ tylko w taki sposób można w najlepszy sposób wydobyć z tych produktów pełnię możliwości funkcjonalnych a nawet wiele więcej! Produkty od tego samego producenta zaprojektowane są z myślą o wzajemnym uzupełnianiu, są dopasowane technologicznie oraz będą posiadały taką samą trwałość.

PRODUKTY CREATON OD RĘKI W EXTRADACH SZCZECIN!

Zawsze staramy się posiadać na miejscu pełen wybór produktów ceramicznych i cementowych CREATON oraz na bieżąco uzupełniać braki, aby nigdy nie musieli Państwo czekać na wybrany towar. Dbamy także o dostępność kolorów dachówek oraz o akcesoria dachowe. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o dostępnym asortymencie można skontaktować się z nami również telefonicznie.

EXTRADACH SZCZECIN – CENA DACHÓWEK CREATON

W szczecińskim oddziale przedstawimy Państwu wszystkie aktualne ceny produktów CREATON, obowiązujące promocje oraz oferty specjalne. W celu poznania cen można także skontaktować się z nami telefonicznie oraz mailowo. Nasi sprzedawcy służą ponadto pomocą w wyliczeniu orientacyjnych kosztów, zaś mając do dyspozycji projekt dachu – profesjonalnej wyceny potrzebnych materiałów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału!