extraDACH » Dachówka » Dachówki płaskie – Najlepsze pokrycie dachu 2020

Dachówka Płaska
Nowoczesne pokrycie dachu

Dachówka płaskia zdecydowanie w ostatnich latach podbiła rynek pokryć dachowych – z pewnością w Polsce ale i na świecie. Nie ma się czemu dziwić ponieważ dziwić płaskie dachówki prezentują się na dachu wyjątkowo estetycznie. Minimalistyczna forma tworzy wrażenie elegancji i prostoty w związku z tym wykorzystywana jest zdecydowanie w nowoczesnym budownictwie.  Często wykorzystywane na prostych dachach dwuspadowych, które stawiają na prostotę i nowoczesność. Prawie każdy producent posiada teraz w swojej ofercie dachówkę płaską – a u nas w każdym oddziale dostaniesz je od ręki lub z dowozem! Przekonaj się sam co oferują dachówki płaskie. Reasumując wybór jest szeroki – ale wniosek jest jeden w tym segmencie dachówek zdecydowanie królują szarości

roben bergamo dachówka płaska
Roben Bergamo
dachówka creaton simpla płaska
Creaton Simpla
dachówka kapstadt płaska
Creaton Kapstadt
dachówka tegalit płaska
Braas Tegalit
dachówka turmalin płaska
Braas Turmalin
dachówka płaska orea 9 koramic
Koramic Orea9
creaton domino dachówka płaska
Creaton Domino
braas teviva
Braas Teviva

Z pewnością  współpraca naszej firmy z największymi producentami dachówek (takimi jak Braas, Roben, Creaton czy Koramic) sprawia że najpopularniejsze dachówki takie jak Roben Bergamo czy Simpla mamy dostępne na naszych magazynach od ręki! Dzięki temu w jednym miejscu mogą Państwo obejrzeć wybrane przez siebie pokrycie dachu na wystawce, a następnie złozyć zapytanie o darmową wycenę dachu i zamówić wszystko z dostawą na budowę. To proste więc przekonaj się sam.

W extraDACH posiadamy własne środki transportu – busy, tiry także z HDS dzięki czemu transport dachówek odbywa się bezpośrednio z naszych placów magazynowych na Państwa budowę. Rozładunek możliwy dzięki specjalnym pojazdom z dźwigami które bez problemu rozładują dachówkę na miejscu budowy domu. Niewątpliwie dzięki własnym pojazdom mamy możliwość dostarczenia wszystkich materiałów budowlanych na budowę – nie tylko w miejscowościach w których mamy oddziały ale w całym kraju!

Poniżej przedstawiamy przykładowe dachy które zostały zbudowane właśnie przy wykorzystaniu płaskich dachówek oraz parę słów od producentów dotyczących ich produktów:

CREATON – Płaskie dachówki ceramiczne na dachu prezentują się niezwykle estetycznie. Z pewnością są nowoczesne, minimalistyczne formy tworzą na połaci wrażenie jednolitej, gładkiej faktury. Modele tego typu można ułożyć na dwa sposoby – tradycyjnie lub z przesunięciem o połowę. To zapewnia większą swobodę w kształtowaniu estetyki budynku. W ofercie CREATON płaską dachówką ceramiczną jest między innymi wielkoformatowa SIMPLA, CANTUS lub DOMINO.

ROBEN – Płaska dachówka idealnie odpowiadająca aktualnym trendom budowlanym, preferującym minimalizm zwartych w formie budynków przykrytych nieskomplikowanym dachem, równie prostym co całość bryły. To właśnie kształt dachówki w połączeniu z uznanymi od wieków walorami ceramiki sprawia, że jest optymalnym wyborem dla tych inwestorów, którzy stawiają na nowoczesne budownictwo, ale nie rezygnują z wysokiej jakości.

BRAAS – Dzisiaj coraz większym zainteresowaniem cieszy się minimalistyczna dachówka płaska, która wyróżnia się przede wszystkim prostotą, wytrzymałością oraz dużą szczelnością. Kolejną zaletą dachówki płaskiej jest jej duża funkcjonalność oraz naprawdę łatwy montaż, który w przypadku dachówki falistej wymaga większej precyzji i solidnej więźby dachowej. Dachówki płaskie posiadają stosunkowo niewielki rozmiar i tym samym dobrze sprawdzają się w przypadku wszystkich, nawet najbardziej niestandardowych dachów.

KORAMIC – Płaskie dachówki ceramiczne doskonale wpisują się w potrzeby nowoczesnego budownictwa. Najlepiej prezentują się na prostych, dwuspadowych dachach, gdzie w pełni wykorzystane są ich walory wizualne. To również materiał, który ma również ogromny potencjał w kształtowaniu nowoczesnego wizerunku elewacji. Płaska dachówka ceramiczna Orea 9 to produkt wyróżniający się pod względem technicznym i estetycznym. 

Do każdej płaskiej dachówki w extraDACH otrzymają Państwo darmową wycenę! Nie tylko samej dachówki podstawowej ale wszystkich niezbędnych materiałów budowlanych do budowy dachu i domu. Dlatego odwiedź jeden z oddziałów naszej hurtowni dachówek i sprawdź jakie to proste!

Bezpłatna wycena dachówki płaskiej

Do każdej dachówki płaskiej oferujemy bezpłatną wycenę na podstawie indywidualnego projektu

Wyślij projekt mailem a cenę dachówki płaskiej podamy w ciągu parku godzin.

Masz pytania odnośnie dachówek płaskich? Zadzwoń do nas z chęcią doradzimy

Do każdej dachówki płaskiej oferujemy bezpłatną wycenę na podstawie indywidualnego projektu

Wyślij projekt mailem a cenę dachówki płaskiej podamy w ciągu parku godzin.

Masz pytania odnośnie dachówek płaskich? Zadzwoń do nas z chęcią doradzimy

Odwiedź nas w jednym z oddziałów - najwieksze wystawki dachówek płaskich i najlepsi specjaliści czekają!

Odwiedź nas w jednym z oddziałów - najwieksze wystawki i najlepsi specjaliści od dachówek płaskich czekają