extraDACH » Dachówka » Koramic » KORAMIC – Dachówka ceramiczna ACTUA 10 LT

kORAMIC - actua 10

najlepsze dachówki ceramiczne
koramic actua 10 antracyt szara angoba

Ceramiczna dachówka płaska ACTUA 10 LT to niezwykle nowoczesny produkt, który tworzy na połaci dachowej gładką powierzchnię, o wygładzonej fakturze, nie nadającej efektu światłocienia. Elementem charakterystycznym tej dachówki jest nieznacznie przełamanie płaszczyzny poniżej połowy jej długości, za którego sprawą podkreślony zostaje poziomy kierunek ułożenia na dachu. ACTUA 10 LT wytwarzana jest w trzech wariantach – jako dachówka naturalna, z powierzchnią angobowaną, oraz z angobą szlachetną.

Dachówka ACTUA 10 LT, za sprawą swojej budowy oferuje dwie możliwości układania – czyli klasycznie, w równych liniach pionowych, jak i mijankowo, czyli na tzw. cegiełkę, z przesunięciem o połowę. Jest także odpowiednia do krycia nie tylko samych połaci dachowych, ale także można zbudować za jej sprawą powierzchnię elewacji budynku. Wszystkie te możliwości to niemal nieograniczone pole działania dla pomysłowości architektów z zamiłowaniem do nowoczesnego i nieszablonowego budownictwa.

AKCESORIA DODATKOWE DLA DACHÓWKI ACTUA 10 LT

Dachówka ACTUA 10 LT opracowana została wraz z kompletnym wachlarzem ceramicznych akcesoriów dodatkowych, które są niezwykle pomocne w złożonym procesie wykańczania – tak, aby dach pozostał nieskazitelny od strony technicznej, a także pozwalają zachować estetyczną spójność konstrukcji dachowej – zarówno pod względem idealnie dopasowanej budowy, jak i kolorystyki czy typów powłok uszlachetniających. Równie istotną rolę odgrywają także komponenty dachu z oferty akcesoriów technicznych – dobranie produktów od tego samego producenta gwarantuje dopasowanie, które zaprojektowane zostało krok po kroku, jako elementy jednej całości kompletnego pokrycia dachowego. Akcesoria te to na przykład membrany paroprzepuszczalne czy taśmy wentylacyjne i uszczelniające, a także elementy służące do mocowania, które mają za zadanie zapewnić najwyższe bezpieczeństwo.

Podstawowe parametry techniczne dachówki ceramicznej ACTUA 10 LT

koramic dachówka ceramiczna actua koszalin

ACTUA 10 LT OFEROWANA KOLORYSTYKA:

koramic actua 10 naturalna czerwien
ACTUA 10 LT
czerwień naturalna
koramic actua 10 brązowa
ACTUA 10 LT
angobowana – brązowa
koramic actua 10 miedziano piaskowa
ACTUA 10 LT angobowana w kolorze miedziano-piaskowym
koramic actua 10 antracyt szara angoba
ACTUA 10 LT
angobowana – szara
koramic actua 10 antracyt rustykalna
ACTUA 10 LT
angobowana rustykalna
koramic actua 10 antracyt mat
ACTUA 10 LT
angobowana matowa – antracytowa
koramic actua 10 antracyt grafitowa
ACTUA 10 LT
angoba szlachetna – grafitowa
koramic actua 10 czarna
ACTUA 10 LT
angoba szlachetna - czarna

Przykładowe realizacje:

  • Rozmiar – 47,2 cm x 30,3 cm
  • Wydajność na m² – 10,0 szt,
  • Długość krycia – od 31,0 do 38,0 cm
  • Szerokość krycia – 26,2 cm
  • Waga 1 szt. – ok. 4,4 kg
  • Ilość sztuk na palecie – 240
  • Minimalny zalecany kąt nachylenia połaci dachowej (przy zastosowaniu membrany) – 22°

materialy budowlane Gdańsk materialy budowlane Gorzów wielkopolski materialy budowlane warszawa materialy budowlane szczecin materialy budowlane wrocław materialy budowlane poznań

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!