extraDACH » Dachówka » Koramic » KORAMIC – Dachówka ceramiczna Alegra 9

kORAMIC - dachówka alegra 9

najlepsze dachówki ceramiczne
Renesansowa Alegra 9, antracytowa matowa angoba

RENESANSOWY STYL W NOWOCZESNEJ FORMIE

Ceramiczna dachówka zakładkowa ALEGRA 9 wyróżnia się prostą stylistyką, która inspirowana była wzorami z epoki renesansu, jednakże za sprawą smukłej, prostej linii, nadal niezwykle dobrze wpisuje się w stylistykę nowoczesną. Profil dachówki jest wyrazisty, o klasycznym zarysie fali, co wpływa na podkreślenie pionowych linii zadaszenia.

TECHNOLOGIA WZBOGACA KLASYKĘ

Uniwersalne, wyważone proporcje, czynią dachówkę ALEGRA 9 odpowiednim wyborem dla niemal każdego rodzaju dachu. Z drugiej zaś strony, optymalnie duży format zapewnia wysoką wydajność produktu, a także znacząco wypływa na łatwość układania oraz tempo prac na dachu. Ponadto, wyposażenie dachówki w innowacyjny system mocowania za sprawą spinek SturmFIX , czyni układanie jeszcze sprawniejszym, a konstrukcję bardziej trwałą i bezpieczną.

Szeroka gama kolorystyczna, a także różne sposoby wykończenia powłoki dachówki ALEGRA 9, pozwalają dopasować ją do niemal każdego projektu architektonicznego – w linii produktu znaleźć można zarówno dachówkę w wariancie naturalnym, najbardziej odpowiadającym pierwowzorom, jak i warianty wzbogacone powłokami z angoby, czy też z angoby szlachetnej, a to wszystko w aż 11, klasycznych kolorach.

dachówka ceramiczna goleniow

DACHÓWKA CERAMICZNA ALEGRA 9 – KOLORYSTYKA:

Renesansowa Alegra 9, naturalna czerwień
ALEGRA 9 NATURALNA
kolor czerwony naturalny
Renesansowa Alegra 9, ceglasta angoba szlachetna
ALEGRA 9 ANGOBA SZLACHETNA
kolor ceglasty
Renesansowa Alegra 9, czerwona angoba
ALEGRA 9 ANGOBOWANA
kolor czerwony
Renesansowa Alegra 9, kasztanowa angoba
ALEGRA 9 ANGOBA SZLACHETNA
kolor kasztanowy
Renesansowa Alegra 9, czerwona matowa angoba
ALEGRA 9 ANGOBOWANA
kolor czerwony, mat
Renesansowa Alegra 9, ciemnobrązowa angoba
ALEGRA 9 ANGOBOWANA
kolor: ciemny brąz
Renesansowa Alegra 9, ciemnobrązowa angoba szlachetna
ALEGRA 9 ANGOBA SZLACHETNA
kolor: ciemny brąz
Renesansowa Alegra 9, antracytowa angoba
ALEGRA 9 ANGOBOWANA
kolor: antracyt
Renesansowa Alegra 9, szara angoba
ALEGRA 9 ANGOBOWANA
w kolorze szarym
Renesansowa Alegra 9, czarna angoba szlachetna
ALEGRA 9 ANGOBA SZLACHETNA
kolor czarny
Renesansowa Alegra 9, antracytowa matowa angoba
ALEGRA 9 ANGOBOWANA
w kolorze antracytu, mat

DODATKI I AKCESORIA UZUPEŁNIAJĄCE DO DACHÓWKI CERAMICZNEJ ALEGRA KORAMIC

Dachówka ceramiczna ALEGRA 9 tworzy całościową linię produktów do wykończenia dachu. To nie tylko dachówka podstawowa, ale także wszelkie dachówki kształtowe, połówkowe oraz pozostałe elementy ceramiczne, składające się na poszycie dachowe. Taka wszechstronność produktu zapewnia perfekcyjne dopasowanie kolorystyczne oraz konstrukcyjne, a zatem jest niezwykle ważnym atutem produktów Koramic. Ponadto, producent opracował także komplet dodatków z kategorii wykończenia technicznego dachu, które również zaprojektowane są z myślą o idealnym dopełnieniu samej ceramiki, a są to między innymi: membrany paroprzepuszczalne, taśmy wentylacyjne oraz uszczelniające, a także zestawy elementów służących do prawidłowego mocowania. Tak precyzyjne opracowanie elementów budowy poszycia dachowego od podstaw, z myślą o łączonym użyciu, zapewnia idealnie zbudowane, bezpieczne i trwałe konstrukcje dachowe na wiele dziesięcioleci.

Przykładowe realizacje:

  • Rozmiar – 47,7 cm x 31,4 cm
  • Wydajność na m² – ok 8,9 szt,
  • Długość krycia – od 39,4 do 41,4 cm
  • Szerokość krycia – 26,9 cm
  • Waga 1 szt. – ok. 4,2 kg
  • Ilość sztuk na palecie – 210
  • Minimalny zalecany kąt nachylenia połaci dachowej (przy zastosowaniu membrany) – 15°

dachówki ceramiczne goleniów dachówki ceramiczne goleniów gdańsk dachówki ceramiczne goleniów lodz dachówki ceramiczne goleniów kraków dachówki ceramiczne goleniów koszalin dachówki ceramiczne goleniów gorzów

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!