extraDACH » Dachówka » Koramic » KORAMIC – Dachówka ceramiczna KARPIÓWKA – extraDACH

KORAMIC – DACHÓWKA CERAMICZNA KARPIÓWKA – EXTRADACH

najlepsze dachówki ceramiczne

TRADYCJA W WIELU ODSŁONACH

Ceramiczna dachówka płaska w typie KARPIÓWKA należy do najbardziej klasycznych i najpopularniejszych dachówek. Jest ona dachówką stosunkowo niewielkich rozmiarów i dzięki temu świetnie sprawdza się w przypadku dachów o dużym stopniu skomplikowania, a właściwie, jak żaden inny model dachówek – jest do tego celu po prostu stworzona. Będzie jednak odpowiednia także do dachów prostych, jak na przykład dwuspadowe, którym zapewni niepowtarzalny, elegancki charakter.

RÓŻNORODNE MOŻLIWOŚCI KARPIÓWKI

Dachówka KARPIÓWKA tworzy na połaci dachowej płynne linie, fale, które można także układać na wiele różnych sposobów, jak na przykład wzór łuski lub koronki, a wraz z różnymi typami wykroju dolnej krawędzi oraz wieloma możliwymi wariantami kolorystycznymi dachówka KARPIÓWKA zapewnia szeroki wybór możliwych do uzyskania efektów wizualnych dachu. KARPÓWKA ceramiczna wytwarzana jest ponadto w trzech różnych technologiach – jako dachówka naturalna, z powłoką angobowaną oraz powłoką z angoby szlachetnej.

Karpiowka Czarna Angoba szlachetna

KARPIÓWKA CERAMICZNA POZOSTAŁE WYKROJE DOLNEJ KRAWĘDZI:

dachówka karpiówka ceramiczna

PRZYKŁADOWA KOLORYSTYKA KARPIÓWKI W WARIANCIE PODSTAWOWYM:

Karpiowka Natura
KARPIÓWKA NATURALNA
kolor czerwony naturalny
Karpiowka Brazowa Angoba
KARPIÓWKA ANGOBOWANA SZLACHETNA
kolor ceglasty
Karpiowka Ceglasta angoba szlachetna
KARPIÓWKA ANGOBOWANA
kolor czerwony
Karpiowka Miedziana Angoba
KARPIÓWKA ANGOBOWANA
kolor brązowy
Karpiowka Czerwona angoba
KARPIÓWKA ANGOBOWANA
kolor miedziany
Karpiowka Zielona angoba
KARPIÓWKA ANGOBOWANA
kolor zielony
Karpiowka Szara Angoba
KARPIÓWKA ANGOBOWANA
kolor szary
Karpiowka Antracytowa Angoba
KARPIÓWKA ANGOBOWANA
w kolorze antracytu
Karpiowka Czarna Angoba szlachetna
KARPIÓWKA ANGOBOWANA SZLACHETNA
kolor czarny

AKCESORIA UZUPEŁNIAJĄCE

KARIPÓWKA PROSTA zaprojektowana została razem z kompletnym asortymentem ceramicznych dodatków, z którymi tworzą całościową linię produktów do perfekcyjnego wykończenia dachu w każdym detalu, zarówno od strony technicznej, jak i wizualnej. Elementy ceramiczne będą dzięki temu idealnie dopasowane do siebie tak pod względem konstrukcyjnym, jak i kolorystycznym. Ogromną rolę odgrywają także akcesoria wykończenia od strony technicznej, które stanowią niezwykle ważne uzupełnienie samych dachówek. Są to na przykład takie produkty, jak membrany paroprzepuszczalne czy taśmy wentylacyjne lub uszczelniające, a także elementy mocowania. Zastosowanie produktów Koramic do ułożenia kompletnej konstrukcji dachowej gwarantuje stuprocentowe dopasowanie elementów o zaprojektowanym, wzajemnym przeznaczeniu, dzięki czemu utrzymane zostaną wszystkie gwarantowane przez producenta parametry jakości.

krapiówka dachówka wienerberger koramic

Przykładowe realizacje:

  • Rozmiar– 38,0 cm x 18,0 cm
  • Wydajność na m² – ok 36,0 szt,
  • Długość krycia – od 31,0 do 38,0 cm
  • Szerokość krycia – 18,0 cm
  • Waga 1 szt. – ok. 1,6 kg
  • Ilość sztuk na palecie – 540
  • Minimalny zalecany kąt nachylenia połaci dachowej (przy zastosowaniu membrany) – 24°

DARMOWA WYCENA TWOJEGO DACHU

Jeśli posiadasz już projekt swojego dachu to wyślij go do nas a nasi doświadczeni specjaliści przygotują specjalnie dla Ciebie najkorzystniejszą, spersonalizowaną ofertę zupełnie za darmo! Poznasz nie tylko najlepsze możliwości, ale także przybliżony koszt, a wybrane materiały dostarczymy bezpośrednio na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze najlepszych produktów w najkorzystniejszych cenach!