KORAMIC – DACHÓWKA CERAMICZNA MADURA

Ceramiczna dachówka zakładkowa MADURA wyróżnia się formą typowej esówki, czyli kształtem, którego przekrój przypomina literę „S”. Dachówki tego typu zdobią połacie dachowe falistymi, płynącymi liniami, które na myśl przywodzą tradycyjne, holenderskie krajobrazy. MADURA wzorowana jest na najbardziej charakterystycznej, pierwotnej wersji dachówek holenderskich, jednak od pierwowzoru odróżnia je szereg technicznych udoskonaleń, wpływających na ich walory techniczne, pozostając jednak niewidocznymi na gotowej już połaci dachowej.
extraDACH / Dachówka / Koramic / KORAMIC – Dachówka ceramiczna MADURA

Madura dachówka ceramiczna

dachówka ceramiczna madura koramic
Dachówka ceramiczna MADURA to model, który wyposażony został m.in. w pionowe i poziome zamki, które szczelnie spinają konstrukcję ceramiczną i znacząco podnoszą szczelność pokrycia dachowego. Ponadto, wyjątkowo wysoka tolerancja parametru długości krycia wpływa na ułatwienie prac, w przypadku chociażby budynków poddawanych zabiegom renowacyjnym.Wszechstronność dopasowania do różnorodnych stylów architektonicznych, zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych, czy też budynków zabytkowych, zapewnia także szeroka paleta kolorystyczna modelu, oferowanego w aż siedmiu, tak klasycznych, jak i nowoczesnych odcieniach. Dużą dowolność zapewnia również mnogość typów powłok dachówki MADURA, dostępnej zarówno w wersji naturalnej, angobowanej, w powłoce z angoby szlachetnej oraz glazury.

DACHÓWKA MADURA – PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE

Dachówka ceramiczna MADURA dostępna jest wraz z pełnym wachlarzem dodatkowych akcesoriów ceramicznych, dzięki którym można stworzyć pełny, kompletny dach ceramiczny. Są to takie elementy, jak dachówki kształtowe i połówkowe, gąsiory oraz inne elementy ceramiczne, konieczne do ułożenia dachu. Właściwe dobranie oraz dopasowanie tych akcesoriów pod względem kolorystycznym i konstrukcyjnym, wpływa na idealną estetykę oraz właściwe funkcjonowanie dachu. Drugą kategorię dodatków Koramic stanowią akcesoria służące do wykończenia dachu od strony technicznej. Są to różne produkty, które dopełniają konstrukcję ceramiczną, jak m.in. membrany paroprzepuszczalne, taśmy wentylacyjne oraz uszczelniające, a także zestawy elementów do prawidłowego mocowania. Elementy te zaprojektowano do wspólnego zastosowania, w celu zbudowania kompletnego poszycia dachowego w taki sposób, aby zapewnić najwyższą trwałość, perfekcję i piękno na długie lata.

wycena dachówek

KOLORYSTYKA DACHÓWKI CERAMICZNEJ MADURA:

Holenderka Madura, naturalna czerwień
MADURA NATURALNA
kolor czerwony naturalny
Holenderka Madura, czarna angoba szlachetna
MADURA ANGOBOWANA
kolor szary
Holenderka Madura, szara angoba
MADURA ANGOBOWANA
kolor czerwono-brązowy
Holenderka Madura, amarantowa angoba
MADURA ANGOBA SZLACHETNA
kolor czarny
Holenderka Madura, czerwono-brązowa angoba
MADURA ANGOBOWANA
amarantowa
Holenderka Madura, czarna glazura
MADURA GLAZUROWANA
kolor czarny

Przykładowe realizacje:

Cena dachówki ceramicznej Koramic Madura

Zainteresowały Cię dachówki Koramic? Szukasz najlepszej ceny? Wypełnij formularz

Prześlij projekt mailem a cenę dachówek Koramic otrzymasz w ciągu kilku godzin

A jeżeli masz pytania odnośnie dachówek Koramic – zadzwoń do nas

Zainteresowały Cię dachówki Koramic? Szukasz najlepszej ceny? Wypełnij formularz

Prześlij projekt mailem a cenę dachówek Koramic otrzymasz w ciągu kilku godzin

A jeżeli masz pytania odnośnie dachówek Koramic – zadzwoń do nas

Dachówki Koramic dostępne we wszystkich naszych oddziałach - przyjedź i sprawdź

 

 

Dachówki Koramic dostępne we wszystkich naszych oddziałach - przyjedź i sprawdź