extraDACH » Dachówka » Koramic » KORAMIC – Dachówka ceramiczna Marsylka

KORAMIC – DACHÓWKA CERAMICZNA MARSYLKA

najlepsze dachówki ceramiczne

TRADYCYJNY UROK

Ceramiczna dachówka MARSYLKA jest dachówką wyjątkową z wielu powodów. Pierwszy z nich to fakt, że jest ona jednocześnie najstarszym typem dachówki zakładkowej oraz nadal – jedną z najpopularniejszych w tej kategorii. MARSYLKA charakteryzuje się przede wszystkim tym, że zdobią ją dwa żłobienia, będące jej swoistym znakiem rozpoznawczym, dzięki którym nie da się jej pomylić z żadnym innym typem dachówki. W związku z tym, szczególnie wyjątkowa, delikatna faktura pokrycia dachowego, stworzonego dzięki MARSYLCE, tworzy wyrazisty światłocień, nadający dachom klasycznego, eleganckiego charakteru.

Marsylka Czarna Ang szlach

RÓŻNORODNOŚĆ ZASTOSOWANIA

Ten niepowtarzalny efekt może znakomicie komponować się z wieloma rodzajami połaci dachowych – od prostych, dwuspadowych, po skomplikowane, wielopłaszczyznowe konstrukcje. MARSYKLĘ można układać nie tylko klasycznie, ale także w kompozycji mijankowej, przesuwając je o połowę długości górnej dachówki w rzędach dolnych.
Ponadto, ze względu na swój wielowiekowy, klasyczny wizerunek, MARSYLKA może stanowić idealne wykończenie dachów w przypadku renowacji budowli zabytkowych – szczególnie ze względu na wariant dachówki w formie naturalnej, bez powłok uszlachetniających i dodatkowej koloryzacji.
Ponadto MARSYLKA wytwarzana jest także w ulepszonych wersjach, z zastosowaniem powłok, które nadają jej intensywny i trwały kolor oraz połysk, czyli z angobą oraz angobą szlachetną.

koramic dachówka marsylka

MARSYKLA CERAMICZNA – KOMPLETNA LINIA PRODUKTÓW DO WYKOŃCZENIA DACHU

Podstawowej wersji dachówki MARSYLKI towarzysz także bogata kolekcja ceramicznych akcesoriów wykończeniowych, które pozwalają uzyskać perfekcyjny efekt końcowy w każdym, najmniejszym detalu, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym, a to za sprawą dopasowania konstrukcyjnego oraz kolorystycznego.
Tak samo istotną rolę odgrywają także produkty KORAMIC służące do technicznego wykończenia dachu – są to między innymi membrany paroprzepuszczalne czy taśmy wentylacyjne oraz uszczelniające, a także produkty pomagające w bezpiecznym i trwałym mocowaniu elementów. Wybór kompletnej linii produktów, które zostały zaprojektowane specjalnie względem siebie, stanowi największą gwarancję perfekcyjnego w każdym szczególe, dopracowanego i bezpiecznego dachu na wiele dziesięcioleci.

MARSYLKA Natura
MARSYLKA NATURALNA
czerwień tradycyjna
Marsylka Czarna Ang szlach
MARSYLKA ANGOBOWANA
antracyt
MARSYLKA Antracytowa Ang
MARSYLKA ANGOBOWANA
czerwień
Marsylka Ceglasta Ang szlach
MARSYLKA ANGOBA SZLACHETNA
czarny
MARSYLKA Czerwona Ang
MARSYLKA ANGOBA SZLACHETNA
ceglasty

Przykładowe realizacje:

  • Rozmiar– 42,5 cm x 27,0 cm
  • Wydajność na m² – ok 12,0 szt,
  • Długość krycia – od 33,0 do 36,0 cm
  • Szerokość krycia – 23,2 cm
  • Waga 1 szt. – ok. 3,6 kg
  • Ilość sztuk na palecie – 240
  • Minimalny zalecany kąt nachylenia połaci dachowej (*przy zastosowaniu membrany) – 30°/ 24°*

DARMOWA WYCENA TWOJEGO DACHU

Jeśli posiadasz już projekt swojego dachu to wyślij go do nas a nasi doświadczeni specjaliści przygotują specjalnie dla Ciebie najkorzystniejszą, spersonalizowaną ofertę zupełnie za darmo! Poznasz nie tylko najlepsze możliwości, ale także przybliżony koszt, a wybrane materiały dostarczymy bezpośrednio na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze najlepszych produktów w najkorzystniejszych cenach!