extraDACH » Dachówka » Koramic » KORAMIC – Dachówka ceramiczna MNICH-MNISZKA

KORAMIC – DACHÓWKA CERAMICZNA MNICH-MNISZKA

najlepsze dachówki ceramiczne

NIEPOWTARZALNE PIĘKNO

Dachówka MNICH-MNISZKA to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie z kategorii ceramiki dachowej, która swoją budową i sposobem układania nie przypomina dachówek zakładkowych czy karpiówek, a zbudowanej za jej sprawą połaci dachowej w żaden sposób nie da się przeoczyć. Dachówki MNICH-MNISZKA tworzą wyjątkowy, śródziemnomorski charakter, który przywołuje na myśl tradycyjne, włoskie krajobrazy.

MNICH MNISZKA Natura

MOŻLIWOŚCI DACHÓWKI CERAMICZNEJ MNICH-MNISZKA

Dachówkę tę układa się w specyficzny sposób, parami dachówek w odpowiednim, naprzemiennym układzie, co tworzy niezwykle wyrazisty profil o głębokich załamaniach światła. Efekt ten doceniany jest szczególnie przez wszystkich tych, którzy doceniają klasyczną, śródziemnomorską stylistykę i pragną dla swojego domu wyjątkowej, tradycyjnej stylizacji w nietypowym wydaniu.
Jednocześnie, ze względu na wielowiekową tradycję wzoru MNICH-MNISZKA, a także dostępność dachówki również w wersji naturalnej (niezwykle zbliżonej do pierwowzoru), produkt ten idealnie sprawdzi się w przypadku renowacji zabytkowych budowli.

Bardziej nowoczesne wydanie dachówki ceramicznej MNICH-MNISZKA posiada także warstwę uszlachetniającą z angoby.

MNISZKA Rustykalna Ang
DACHÓWKA MNICH-MNISZKA ANGOBOWANA
rustykalna
MNICH MNISZKA Natura
DACHÓWKA MNICH-MNISZKA NATURALNA
czerwień tradycyjna

DACHÓWKA CERAMICZNA MNICH-MNISZKA – KOMPLETNA GAMA PRODUKTÓW I AKCESORIÓW DO WYKOŃCZENIA DACHU

Dachówka MNICH-MNISZKA zaprojektowana i wykonana została wraz z całą linią idealnie dopasowanych do siebie produktów, niezbędnych do zbudowania kompletnego, perfekcyjnego pokrycia dachowego. Dzięki temu wszystkie poszczególne elementy będą do siebie właściwie dopasowane i konstrukcyjnie, i pod względem kolorystycznym. Z kolei akcesoria do wykończenia technicznego dachu, takie jak na przykład membrany paroprzepuszczalne, taśmy wentylacyjne i uszczelniające, a także systemy mocowania, odgrywają niezwykle ważną rolę w zabezpieczaniu dachu, stanowiąc nieodzowne uzupełnienie dachówek ceramicznych. Ponadto – akcesoria tak techniczne, jak i wszelkie elementy ceramiczne, zaprojektowane zostały od początku do końca względem siebie, dlatego ich łączone użycie stanowi najwyższą gwarancję właściwego dopasowania, przemyślanej konstrukcji oraz absolutnej perfekcji Państwa dachu.

Przykładowe realizacje:

  • Rozmiar– 42,0 cm x 16,0 cm (mnich) i 41,2 cm x 18,9 cm (mniszka)
  • Wydajność na m² – ok 15,0 szt,
  • Długość krycia – od 35,5 cm
  • Szerokość krycia – 18,9 cm
  • Waga 1 szt. – ok. 3,9 kg – para
  • Ilość sztuk na palecie – 228 par
  • Minimalny zalecany kąt nachylenia połaci dachowej (*przy zastosowaniu membrany) – 40°/ 34°*

mnich mniszka dachówka ceramiczna koramic wienerberger (1) mnich mniszka dachówka ceramiczna koramic wienerberger (2) mnich mniszka dachówka ceramiczna koramic wienerberger (3) mnich mniszka dachówka ceramiczna koramic wienerberger (4) mnich mniszka dachówka ceramiczna koramic wienerberger (5) mnich mniszka dachówka ceramiczna koramic wienerberger (6)

DARMOWA WYCENA TWOJEGO DACHU

Jeśli posiadasz już projekt swojego dachu to wyślij go do nas a nasi doświadczeni specjaliści przygotują specjalnie dla Ciebie najkorzystniejszą, spersonalizowaną ofertę zupełnie za darmo! Poznasz nie tylko najlepsze możliwości, ale także przybliżony koszt, a wybrane materiały dostarczymy bezpośrednio na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze najlepszych produktów w najkorzystniejszych cenach!