extraDACH » Dachówka » Koramic » KORAMIC – Dachówka ceramiczna UNIVERSO 10

kORAMIC - universo 10

najlepsze dachówki ceramiczne
Renesansowa Universo 10, saharyjska angoba

KLASYKA I NOWOCZESNOŚĆ

Ceramiczna dachówka zakładkowa UNIVERSO 10 nawiązuje wizualnie do wzornictwa ceramiki dachowej z epoki renesansu. UNIVERSO 10 reprezentuje klasyczny profil falisty, o wyrazistym charakterze, który uwydatnia pionowe linie dachu.

MOŻLIWOŚCI I TECHNOLOGIE

Bogata gama interesujących kolorów pozwala na zbudowanie wyjątkowego i oryginalnego poszycia dachowego. W ofercie dostępna jest zarówno dachówka w wariancie naturalnym, który pozwoli na uzyskanie charakterystycznego, starodawnego efektu, jak i dachówka w powłoce z kolorowej angoby, dodającej poszyciu eleganckiego połysku.

Wyposażenie w precyzyjne, głębokie zamki o dużym stopniu szczelności, gwarantuje zabezpieczenie przed nawet bardzo silnym i długotrwałym deszczem, pozwalając ponadto na montaż dachówki także w dachach o wyjątkowo niewielkim stopniu nachylenia.

DODATKI I AKCESORIA

Dachówka ceramiczna UNIVERSO 10 to kompletna linia akcesoriów, służących do zbudowania dachu. Poza dachówką podstawową stworzono także dachówki kształtowe czy połówkowe oraz wszelkie pozostałe elementy ceramiczne tworzące poszycie. Dzięki temu UNIVERSO 10 to gwarancja perfekcyjnego dopasowania zarówno pod względem kolorystyczny, jak i konstrukcyjnym, co stanowi niezwykle ważny atut dachówek Koramic. Producent zaprojektował także paletę dodatków do wykończenia technicznego dachu, stworzonych z myślą o dopełnieniu produktów ceramicznych, jak na przykład: membrany paroprzepuszczalne, taśmy wentylacyjne oraz uszczelniające, a także zestawy elementów do prawidłowego mocowania. Takie zaprojektowanie elementów kompletnego poszycia zapewnia idealnie zbudowany, bezpieczny i trwały dach na wiele dziesięcioleci.

dachówka ceramiczna koramic warszawa

DACHÓWKA CERAMICZNA UNIVERSO 10 – DOSTEPNE KOLORY:

Renesansowa Universo 10, naturalna czerwień
UNIVERSO 10 NATURALNA
kolor czerwony naturalny
UNIVERSO 10 ANGOBOWANA
toskańska
Renesansowa Universo 10, czerwona angoba
UNIVERSO 10 ANGOBOWANA
kolor czerwony
Renesansowa Universo 10, miedziano-brązowa angoba
UNIVERSO 10 ANGOBOWANA
kolor miedziano-brązowy
Renesansowa Universo 10, saharyjska angoba
UNIVERSO 10 ANGOBOWANA
saharyjska
Renesansowa Universo 10, szara angoba
UNIVERSO 10 ANGOBOWANA
kolor szary
Renesansowa Universo 10, czarna angoba
UNIVERSO 10 ANGOBOWANA
kolor czarny

Przykładowe realizacje:

  • Wymiary – 48,6 cm x 31,2 cm
  • Zapotrzebowanie na m² – ok 10,2 szt,
  • Długość krycia – od 37,0 do 39,0 cm
  • Szerokość krycia – 25,0 cm
  • Waga 1 szt. – ok. 4,5 kg
  • Ilość sztuk na palecie – 200
  • Minimalny zalecany kąt nachylenia połaci dachowej (*przy zastosowaniu membrany) – 22°/16°*

dachówka ceramiczna koramic gdańsk dachówka ceramiczna koramic goleniów dachówka ceramiczna koramic lodz dachówka ceramiczna koramic koszalin dachówka ceramiczna koramic kraków

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!