Dachówka Roben

Największy wybór dachówek ROBEN w extraCENACH! W naszej ofercie znajdziecie flagowe modele dachówek produkowanych przez firmę ROBEN – Monza, Piemont, Bergamo oraz Bornholm.  Sprawdź poniżej czym różnią się te modele dachówek ROBEN i wybierz ten który najbardziej przypadł Ci do gustu – a my przygotujemy wycenę dachu zupełnie za darmo.

extraDACH / Dachówka / Roben

Dachówki Roben

roben dachówki
Posiadamy w sprzedaży flagowe modele dachówek produkowanych przez firmę Röben, a wśród każdego z tych modeli – różne typy powłok, czyli wiele wariantów rozwiązań praktycznych kolorystycznych. Wszystkie spośród nich stanowią kompletne linie produktów, posiadające pełen, perfekcyjnie dopasowany pakiet dodatkowych akcesoriów i dachówek specjalistycznych.

Poznaj modele ceramicznych dachówek Roben:

To dachówka falista, w dużym formacie. Duży rozmiar jednej dachówki zapewnia wysoką wydajność oraz komfort szybkiego układania. Atutem jest także przesuwność na zamkach i zwiększona wytrzymałość. To lekkie i trwałe pokrycie dachowe, dostępne w wariancie dachówki angobowanej i glazurowanej, w siedmiu klasycznych i najpopularniejszych odmianach kolorystycznych. Dostępna od ręki w każdym z naszych oddziałów!
To dachówka płaska, przesuwna, zakładkowa. Nowoczesna, prosta i elegancka dachówka, która świetnie podkreśli budynki w stylu minimalistycznym. Kolor BERGAMO dostępny jest w najpopularniejszym kolorze ostatnich lat czyli antracytowym. Nasze hasło – Antracyt is a new black! Sprawdź dachówkę Roben Bergamo i wybuduj swój nowoczesny dom. A dzięki naszej extraCENIE budowa nowoczesnego domu będzie tańsza niż myślisz.
Jest najwyższej klasy dachówką przesuwną, zakładkową, w nowoczesnym, lekkim kształcie. Układanie dachu PIEMONT jest znacznie ułatwione, dzięki przesuwności na zamkach, o dużym zakresie manewru. Jest świetnym rozwiązaniem przy dachach o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Dachówka PIEMONT występuje w postaci naturalnej, angobowanej oraz glazurowanej, w aż dziesięciu wariantach kolorystycznych.

Dachówka ceramiczna Milano (wcześniej Verona) produkcji Roben to popularny kształt, który w przekroju przypomina literę S, stąd nazwa „esówka”. Jest to jedna z najbardziej uniwersalnych form dachówek ceramicznych, ponieważ falująca powierzchnia dachu, tworząca wręcz układające się pionowo, symetryczne linie, tak samo dobrze podkreśla styl tradycyjnego, jak i nowoczesnego budownictwa mieszkalnego.

O firmie Röben śmiało powiedzieć można, że w produkcji ceramicznych materiałów budowlanych specjalizuje się od wieków. Wśród kluczowych produktów firmy Röben wymienić należy przede wszystkim ceramikę dachową, czyli dachówki ceramiczne, zarówno angobowane, glazurowane, jak i klasyczne – naturalne, w formie tak dachówek płaskich, jak i falistych, ale także inną ceramikę budowlaną, jak chociażby cegły klinkierowe i licowe, płytki klinkierowe, czy okołobudowlaną, jak cegła brukowa klinkierowa, ceramika posadzkowa czy gotowe elementy ogrodzenia.

Współpraca naszej firmy koncernem Röben obejmuje wieloletnie pośrednictwo w sprzedaży wytwarzanej przez Röben ceramiki dachowej, co do której posiadamy absolutną pewność, że reprezentuje najwyższe z dostępnych standardów jakości oraz spełni wszystkie oczekiwania naszych, nawet najbardziej wymagających klientów.

creaton dachówki ceramiczne

Pozostałe dachówki ceramiczne

cena dachówek ROBEN

akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe

Firma Roben składuje swoje dachówki we wszystkich naszych oddziałach. Właśnie dzięki temu mogą Państwo otrzymać je od ręki! W przypadku, kiedy jakaś z dachówek cieszyłaby się większym powodzeniem i zabrakło by jej w naszych składach konsygnacyjnych złożymy zamówienie bezpośrednio u producenta, tak by mogli Państwo jak najszybciej cieszyć się nowym pokryciem dachowym i dachem. Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas i dowiedz się, czy wybrana przez Państwa dachówka jest w naszych zasobach.

We wszystkich naszych magazynach w oddziałach, są przechowywane dachówki Roben. W przypadku dużych zamówień tych dachówek lub zwiększonego zainteresowania fabryki Roben wyprodukują specjalnie dla Państwa zamówione dachówki a my dowieziemy je do Państwa najszybciej, jak to możliwe, tak by mogli Państwo jak najszybciej podziwiać swoje solidne pokrycie dachowe. Współpracujemy z wieloma świetnymi firmami przewozowymi. Ponadto nasi specjaliści przez lata wypracowali system zarządzania transportem, nie tylko dachówek, co jest gwarancją tego, że zamówione przez Państwa dachówki (i nie tylko), dotrą do Państwa w możliwie jak najkrótszym czasie.

W każdym z naszych oddziałów znajdują się naprawdę duże wystawki dachówek, tak aby nasi klienci mogli na własne oczy zobaczyć strukturę, wielkość, kolor, czy też sposób ułożenia. Nasi handlowcy z ochotą pokażą je Państwu i oczywiście coś o nich opowiedzą, tak aby mieli państwo pełen obraz prezentowanych dachówek.

Wykończenie dachu przy użyciu pokryć ceramicznych jest najbardziej pewnym i trwałym rozwiązaniem, które raz położone, może służyć nawet 80 – 100 lat. Jeżeli dodatkowo będzie to ceramika najwyższej jakości, nie będzie wymagała w tym czasie zbyt dużej ilości prac renowacyjnych, a taką właśnie, najwyższą jakość oferują produkty firmy Röben.

Klasyczny podział, wedle którego skategoryzować można typy dachówek ceramicznych Röben, dokonywany jest na podstawie rodzaju powłoki, która je dopełnia (bądź jej braku). Podział ten jest również pomocny przy określeniu, jaki typ dachówek będzie odpowiedni do potrzeb architektonicznych i oczekiwań, jakie spełniać ma planowany dach.

Podstawowym i najbardziej klasycznym wariantem dachówki ceramicznej Röben jest dachówka naturalna, dostępna w kliku wariantach konstrukcyjnych. Producent wytwarza ją z najlepszego surowca, wydobywanego na terenie Polski, czyli gliny, w której w naturalny sposób często występuje różny poziom zawartości tlenków żelaza, odpowiedzialnego za jej klasyczny, czerwony kolor. W związku z tym, dachówka naturalna zwykle nie jest jednolita kolorystycznie, nawet w przypadku dachówek pochodzących z jednej partii produkcyjnej. Cecha ta często uważana jest za największą zaletę wizualną pokryć z dachówki naturalnej, nadając im niepowtarzalny, wyjątkowy i klasyczny urok oraz charakter, określany często, jako perfekcyjna niedoskonałość.

Kolejny typ dachówki ceramicznej to dachówka angobowana, czyli wykończona powłoką ciekłej masy glinianej z domieszką specjalnie dobranych minerałów, dzięki którym można uzyskać takie odcienie dachówek ceramicznych, jak na przykład czerń, brąz czy szarość. Angobowanie zabezpiecza dodatkowo powierzchnię dachówki, tworząc na jej powierzchni śliski film, zapobiegający porastaniu mchem czy wnikaniu zabrudzeń w strukturę powierzchniową. Tak zabezpieczona dachówka nie wymaga odświeżania, zostanie bowiem umyta w naturalny sposób, za każdym razem, gdy spadnie nieco silniejszy deszcz. Warto również dodać, że powierzchnia angobowana dachówki pozwala jej na zachowanie bardzo wysokich właściwości dyfuzyjnych.

Ostatnim w tym zestawieniu, i jednocześnie chyba najbardziej cenionym typem dachówek, są dachówki glazurowane. Glazura to warstwa szkliwa, wzbogaconego różnego rodzaju dodatkami, w celu wzmocnienia powłoki i nadania jej odpowiedniego koloru. Dachówki glazurowane mają najbardziej gładką powierzchnię, są zupełnie odporne na obrastanie mchem oraz, można śmiało powiedzieć, że posiadają właściwość „samooczyszczenia”, gdyż absolutnie gładka powierzchnia pozwala na spłukiwanie zanieczyszczeń przez deszcz.

Wycena dachówek ROBEN

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować dachówka Roben na Twoim dachu? Wypełnij formularz i dowiedz się o wycenie

Nie wiesz, którą dachówkę Roben zakupić? Napisz do nas maila, a odpowiemy Ci na wszystkie Twoje pytania

Wolisz rozmowy telefoniczne? Zadzwoń do nas i zapytaj o dachówki Roben, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować dachówka Roben na Twoim dachu? Wypełnij formularz i dowiedz się o wycenie

Nie wiesz, którą dachówkę Roben zakupić? Napisz do nas maila, a odpowiemy Ci na wszystkie Twoje pytania

Wolisz rozmowy telefoniczne? Zadzwoń do nas i zapytaj o dachówki Roben, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Zapraszamy do naszych oddziałów po najlepsze dachówki - nasi specjaliści od pokryć dachowych czekają

 

 

Zapraszamy do naszych oddziałów po najlepsze dachówki - nasi specjaliści od pokryć dachowych czekają