extraDACH / Dachówka / Roben / Ceramiczne / ROBEN – PIEMONT i MONZA plus Schwarz!

Piemont i Monza Schwarz
najczarniejsza czerń na dachu!

Dwie najchętniej kupowane dachówki ceramiczne Röben:

MONZA plus i Röben Piemont

czyli zdecydowani liderzy jakości i popularności w swojej kategorii

MONZA plus – ceramiczna, wielkoformatowa dachówka falista, o niezwykłej wydajności (nawet od 9,4 szt./m² dachu). Jest jednym najchętniej wybieranych pokryć dachowych. Klienci cenią szczególnie także jej wyjątkową lekkość i trwałość, które mają nadzwyczaj imponujące parametry w swojej klasie.

Druga spośród nich to Röben Piemont, która jest dachówką ceramiczną klasy Premium o nowoczesnym designie oraz niezwykłych zaletach. Do takich z pewnością można zaliczyć na przykład wysoki zakres przesuwu na zamkach. Takie rozwiązanie niewątpliwie pozwala na manewrowanie w granicach nawet do 38 mm, w połączeniu z przesuwnością zamka bocznego – nawet 8 mm. Piemont jest także wysokowydajną dachówką – ok. 10,1 – 11,2 szt./m². Proces jej wytwarzania nadaje jej niewątpliwie wysokie współczynniki wytrzymałości na wyginanie, przy zachowaniu niezwykle korzystnej, niskiej wagi.

Dachówki MONZA plus i Piemont są szczególnie cenione nie tylko przez klientów, ale także przez specjalistów. Współpracujący z nami dekarze określają dachówki MONZA plus oraz Piemont jednymi z najłatwiejszych w układaniu. A co za tym idzie, bezsprzecznie gwarantującymi znacznie szybsze i bezproblemowe prace na dachu.

GŁĘBOKA, INTENSYWNA CZERŃ
BEZ ŻADNYCH KOMPROMISÓW

Jeśli cenisz nie tylko najwyższą jakość, ale też unikatowość, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję:

Od teraz, tylko u nas – MONZA plus oraz Piemont
dostępne także w kolorze

SCHWARZ

roben monza czarna
ROBEN MONZA plus SCHWARZ
roben piemont czarny
ROBEN PIEMONT SCHWARZ

Innowacyjna technologia, opracowana przez specjalistów Röben, pozwoliła na stworzenie unikatowej, głębokiej czerni, która z pewnością zachowuje esencjonalność koloru także przy bardzo wysokim nasłonecznieniu. Wszystko to za sprawą idealnego balansu pomiędzy intensywnością napigmentowania a specyfiką odbijania światła przez powierzchnię dachówki. W rezultacie wyeliminuje to powszechny dotąd problem w postaci na pozór czarnych dachówek, które w świetle słonecznym wyglądają na szare, lub ciemnobrązowe. Technologia zastosowana przez Röben jest rozwiązaniem nowatorskim, które z pewnością powinno zainteresować tych, którym zależy na bezwzględnie czarnym dachu, bez żadnych kompromisów.

Ponadto, ta niezwykle wyrazista barwa niewątpliwie nie pozostanie niezauważona także z powodu wysokiego połysku. Został uzyskany w rezultacie kolejnego, nowoczesnego rozwiązania zastosowanego przez Röben. Bez wątpienia dzięki temu rozwiązaniu powierzchnia dachówki zyskuje nie tylko bardzo intensywny blask i wyjątkowo gładką powierzchnię. Bezsprzecznie znajduje także znacznie zwiększoną odporność na blaknięcie, nasiąkanie oraz porastanie mchem czy osiadanie zanieczyszczeń na wiele, długich lat.

Przykładowe realizacje:

Wycena dachu Roben Monza i Piemont Schwarz

Poszukujesz dachówek Roben Monza Schwarz? – wypełnij formularz a prześlemy Ci ofertę na Twój dach

Zastanawiasz się nad dachówką Roben Monza Schwarz? Wyślij nam zapytanie, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Chcesz porozmawiać przez telefon? Zadaj nam dowolne pytanie o dachówkę Roben Mozna Schwarz, a odpowiemy na wszystkie

Poszukujesz dachówek Roben Monza Schwarz? – wypełnij formularz a prześlemy Ci ofertę na Twój dach

Zastanawiasz się nad dachówką Roben Monza Schwarz? Wyślij nam zapytanie, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Chcesz porozmawiać przez telefon? Zadaj nam dowolne pytanie o dachówkę Roben Mozna Schwarz, a odpowiemy na wszystkie

Odwiedź nas w jednym z oddziałów - najwieksze wystawki i najlepsi specjaliści od pokryć dachowych czekają

 

 

Odwiedź nas w jednym z oddziałów - wystawki Roben Monza Schwarz i specjaliści od pokryć dachowych czekają