extraDACH » Dachy

DACHY – NAJTANIEJ W CAŁEJ POLSCE, SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!​

extraDACH » Dachy

DACHY – NAJTANIEJ W CAŁEJ POLSCE, SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!​

Dachy najczęściej przywołują skojarzenia związane z domem, bezpieczeństwem i schronieniem. I bardzo słusznie! Dlatego aby czuć się najbardziej komfortowo pod własnym dachem, musimy na samym początku dokonać wyboru jego kształtu, konstrukcji i pokrycia. Z pewnością tego typu decyzje niestety nie należą do najprostszych.

dachy

Na co zwrócić uwagę przed wyborem dachu?

Dachy płaskie, czy dachy spadkowe? A może połączenie kilku rodzajów dachów? Ważnymi aspektami, na które musimy zwrócić uwagę przed wyborem rodzaju dachu, konstrukcji oraz pokrycia, są przede wszystkim kształt budynku oraz jego przeznaczenie. Godną uwagi jest także specyfika regionu (zwłaszcza warunki atmosferyczne, czy też ukształtowanie terenu), w którym wspomniany budynek będzie lub jest umiejscowiony. Z pewnością nie bez znaczenia są również Państwa preferencje dotyczące wyglądu dachu. Podczas gdy wybór wymarzonego dachu zostanie dokonany, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu zadowolenie! Niewątpliwie to wszystko przez gwarancję bardzo dobrej jakości materiałów budowlanych, które dostarczamy w każdy zakątek Polski.

dachy wycena

Przez cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji! Z pewnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz doradzimy w każdej kwestii związanej z Państwa wymarzonym dachem. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny dachu oraz do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

Jednak to nie wszystko, co dla Państwa przygotowaliśmy!

Czym pokryć dach najtaniej?

Jeżeli planują Państwo pokryć dach na przykład pomieszczenia gospodarczego, polecamy zakup blachy falistej. Jednak jeśli poszukują Państwo solidnego i trwałego pokrycia dachowego, które jednocześnie nie będzie drogim pokryciem dachowym polecamy zakup blachodachówek. W celu dobrania odpowiedniej blachodachówki należy posiadać wymiary dachu. Dachy mają również różne rodzaje. Jeśli chcieliby Państwo dokonać darmowej wyceny dachu, zapraszamy do zakładki darmowa wycena dachu.

Chcesz wiedzieć więcej o dachach?

Ze względu na Państwa stworzyliśmy specjalnie kilka zakładek z najważniejszymi informacjami na temat dachów. Bez wątpienia Państwa zadowolenie jest dla Nas najważniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi podstronami! Podczas gdyby mieli Państwo jakieś pytania, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji!

Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej o dachach w miejscowościach:

Dach to zwieńczenie każdego domu. Nie bez znaczenia oczywiście jest to, jakie pokrycie dachowe zostanie do niego wybrane. Do dyspozycji mamy zarówno dachówki, jak i blachodachówki, czy też papy i gonty. Dachy są niezwykle wymagające i każdy z jego elementów musi być idealnie dopasowany. Firma extraDACH z pewnością jest w stanie zapewnić każdy rodzaj pokrycia dachowego. Jak to możliwe? Oczywiście pokryć dachowych jest wiele, jednak my zawsze wychodzimy naszym klientom na przeciw. Dachówka? Blachodachówka? A może papa, czy gont? Nie bez znaczenia jest projekt Państwa dachu.

Dachy są naprawdę rózne, począwszy od jednospadowych, przez dwuspadowe a na wielospadowych kończąc. Oczywiście są również inne konstrukcyjnie dachy, jak dachy płaskie. Nie bez znaczenia jest więc rodzaj pokrycia dachowego, jakie zostanie położone na Państwa dach. Nasi specjaliści z chęcią Wam doradzą. Do pokryć dachowych możemy zaliczyć dachówki, blachodachówki, papy, czy też gonty. Każde z tych pokryć dachowych posiadamy w naszym asortymencie. 

Niezwykle ważnym elementem dachu, oprócz jego pokrycia dachowego, jest również jego ocieplenie. W asortymencie posiadamy wszelkiego rodzaju wełny, które zwiększą szczelność dachu i zapewnią cieplejszy dom. Dachy w zależności od ich rodzaju wymagają innego rodzaju ocieplenia. To znaczy dachy dwuspadowe będą posiadały inną wełnę, niż dachy jednospadowe. Ocieplenie zależy też od rodzaju pokrycia dachowego. Do pokryć dachowych możemy zaliczyć dachówki, blachodachówki, papy i gonty. Oczywiście biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty trudno podjąć decyzję, które z pokryć, czy ociepleń wybrać. Nasi specjaliści z chęcią Państwu doradzą