extraDACH / Dachy / Gorzów dachy

Gorzów dachy

extraDACH GORZÓW

ul. Podmiejska 15
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zapewniamy, że Gorzów ma piękne dachy. Z tego też względu zdecydowaliśmy się otworzyć jeden z oddziałów extraDACH właśnie w Gorzowie. To wszystko dlatego, że chcemy, by Gorzowskie dachy były jeszcze piękniejsze. Zdecydowanie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu pokrycie na dach, pod każdy rodzaj dachu.

Dach Gorzów

Gorzów posiada wszystkie rodzaje dachów, dachy dwuspadowe, dachy czterospadowe, dachy wielospadowe. Właśnie dzięki temu Gorzów jest różnorodny. Zdecydowanie dachy, nie tylko te gorzowskie nie należą do najłatwiejszych spraw. Oprócz fachowego dekarza, ważne jest dobrej jakości pokrycie dachowe. W firmie extraDACH mamy super jakości pokrycia na dach. Zarówno blachodachówki, dachówki, papy, jak i gonty.

Tani dach Gorzów

Sposobów na tani dach jest sporo. Bardzo dużo zależy od pokrycia na dach, ponieważ to właśnie pokrycie na dach generuje największe koszty stworzenia dachu. W firmie extraDACH posiadamy pokrycia na dach wiodących producentów, w super cenach. Oczywiście nie wszystkie rodzaje pokryć na dach są w tych samych, bądź zbliżonych cenach. Jednym z tańszych pokryć dachowych będzie blachodachówka, czy też blacha, natomiast wyższe ceny będą miały z kolei dachówki, na przykład betonowe.

Oczywiście koszt stworzenia dachu, zależy nie tylko od pokrycia dachowego. Zdecydowanie sporym kosztem, jest zakup i zbudowanie więźby dachowej. Dach, nie może obejść się bez poszycia dachowego, do zrobienia którego, zazwyczaj stosuje się membranę. Zamontowanie membrany, pozwala na zamontowanie pokrycia, rynien oraz całego szeregu akcesoriów dachowych. Te wszystkie etapy, materiały dachowe, które podczas ich wykonywania, są zużywane oraz ich montaż, to koszt stworzenia dachu.

Dachy dwuspadowe Gorzów
Tanie dachy Gorzów
Bezpłatna wycena dachu Gorzów
Transport materiałów na dach Gorzów

Największe wystawy pokryć na dach Gorzów

Zakup materiałów na dach, nie należy do najłatwiejszych. Stąd też we wszystkich naszych oddziałach, w tym także w Gorzowie posiadamy bardzo duże wystawy pokryć na dach, w tym oczywiście blachodachówki, blachy, dachówki, czy też gonty. Struktura, faktura, czy też sposób ułożenia pokrycia na dach, zdecydowanie ma znaczenie przy zakupie. We wszystkich naszych oddziałach, mogą również liczyć na pomoc naszych handlowców, którzy bezsprzecznie z ogromną przyjemnością opowiedzą Państwu o każdym rodzaju pokryć dachowych oraz oczywiście odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Transport pokrycia Gorzów

Zakup pokryć na dach, to także transport. Oprócz super cen pokryć na dach, gwarantujemy także transport. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami. Oprócz tego nasi specjaliści, którzy pracują w oparciu o specjalnie opracowany system, zadbają o to, by zamówione przez Państwa materiały na dach dotarły w wyznaczone przez Państwa miejsce, w jak najkrótszym czasie.

Transport dachówek Roben
Transport dachówek Roben
Transport pokryć dachy
Transport pokryć dachy

Bezpłatna wycena dachu Gorzów

Zdajemy sobie sprawę, że stworzenie dachu jest kosztochłonne. Z tego powodu oferujemy Państwu bezpłatną wycenę dachu. Wystarczy, że wyślecie nam Państwo projekt budynku, w tym oczywiście dachu, a my w oparciu o uzyskane dane, skalkulujemy Państwu koszt stworzenia państwa dachu.

Wypełniając
formularz

Na telefon
95 729 92 86