extraDACH / Dachy / Katalog dachów

Dachy katalog

Katalog dachy

Dachy mogą być przeróżne. Oczywiście wszystkie są dopasowane pod strukturę budynku. Bezsprzecznie i tak każdy z dachów jest wyjątkowy. Z pewnością istnieje możliwość wyboru rodzaju dachu, jeśli struktura budynku nie jest skomplikowana. Poniżej prezentujemy Państwu katalog dachów, w którym zobrazowane zostały najpopularniejsze rodzaje dachów. Zdjęcia przedstawiające dachy są zrobione pod różnym kątem, tak aby można było im się dokładnie przyjrzeć i co istotne przyjrzeć się ich konstrukcji. Dachy wymagają wiele uwagi, która musi się rozpocząć już na samym początku, czy to wyboru dachu, czy jego projektowania.

Niewątpliwie jednym z etapów tworzenia dachu, jest wybór pokrycia dachowego. Nie każdy dach będzie mógł mieć to samo pokrycie. Oczywiście ważnym są również kwestie finansowe, ponieważ możemy mieć do czynienia z drogimi rodzajami pokryć dachowych, jak i z tymi tańszymi. Nasze magazyny są pełne różnego rodzaju pokryć, które są w naprawdę przystępnych cenach.

Katalog dachy
Katalog dachy

Zanim jednak pokrycie dachowe zostanie wybrane, trzeba przeprowadzić kalkulację kosztów tworzonego dachu. Oczywiście spieszymy z pomocą! Oferujemy bezpłatną wycenę dachu, którą aby przeprowadzić, będziemy potrzebowali planu budynku oraz oczywiście dachu.  W tym celu zapraszamy do zakładki wycena dachu. Poniżej prezentujemy katalog dachów. Zapraszamy do oddziałów Gdańsk, Goleniów, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Koszalin, Kraków, Poznań, Szczecin, Tychy, Warszawa, Wrocław.