extraDACH / Dachy / Dach w Krakowie

Dach

Kraków to piękne miasto i ma równie piękne dachy! Nieskromnie możemy powiedzieć, że część z dachów, to nasza zasługa. Jesteśmy z tego niezwykle dumni, że możemy mieć swój wkład w ten i tamten dach w Krakowie. Ponieważ dachy to nasza największa pasja, zapraszamy do Nas!

Jaki jest nasz przepis na pysznie wyglądający dach?

Współpracujemy z wiodącymi producentami pokryć dachowych oraz wyśmienitymi dekarzami a dodając do tego naszą pasję oraz ogromną dbałość o klienta wychodzą naprawdę smakowite (ekhm… przepiękne) dachy! Skąd to kulinarne nawiązanie? Spieszymy z odpowiedzią! W myśl przysłowia „przez żołądek do serca”, organizujemy dla naszych klientów również niewątpliwie pyszne śniadania oraz grille! To przecież niesamowite połączenie przyjemnego z przyjemnym i pożytecznym! Chcemy stworzyć dla naszych klientów niesamowity, przyjacielski klimat, w którym w akompaniamencie dobrego jedzonka, można porozmawiać o bezsprzecznie równie dobrych dachach! Jeśli akurat nie organizujemy kuchennych rewolucji, z pewnością można zawsze wpaść do nas na kawę lub herbatę. Brzmi kusząco? Zapraszamy w takim razie do oddziału extraDACH Kraków!

Dach w Krakowie

No dobrze… Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie pokazali menu kilku najpopularniejszych pokryć dachowych. To tak na podkręcenie apetytu! Oto one!

Dach a dachówki

Jak dach, to i dachówki! Dzięki nim mogą Państwo dobrać idealnie pokrycie dachowe według Państwa upodobań. Kolor? Żaden problem! Połysk? Proszę bardzo! Piękny dach? Aaa, ten to zawsze z extraDACH Kraków! 😉

Dach w Krakowie

REVIVA

braas classic

CLASSIC

dachówka betonowa braas gdańsk

TEVIVA

Dach a blachodachówki

Blachodachówka to przede wszystkim lżejsza propozycja względem dachówek. Jej wybór niewątpliwie nie ogranicza się do wybranego rodzaju dachu. Wręcz przeciwnie! Z pewnością jest to pokrycie dachowe, które nie dosyć, że jest odpowiednie dla dachu z każdym rodzajem pochyłości, to jeszcze znakomicie wkomponuje się do niemal każdego stylu budynku

Blachotrapez

BLACHOTRAPEZ

blachodachówka modułowa

BRATEX MODUŁOWA

Dach a papa i gont

Płaski dach? A może względy ekonomiczne? Dlatego jak by nie było prezentujemy Państwu papy i gonty. To propozycja, która istotnie charakteryzuje się odpornością na wilgoć oraz wodę a jeśli dodatkowo wykonana jest z włókna szklanego lub poliestrowego jest również niezwykle odporna na rozerwanie.

gont

GONT

papa

PAPA

Prawdopodobnie niełatwy wybór? My z chęcią podpowiemy, jakie pokrycie dachowe dobrać dla Państwa dachu oczywiście mając na względzie Państwa preferencje. To co? Widzimy się na kawie w Krakowie?