extraDACH / Dachy / Dachy Łódź

Dachy Łódź

Dachy występują różne, zależy od konstrukcji budynku, która często podyktowana jest oczekiwaniami właścicieli. Dachy dwuspadowe, dachy czterospadowe, czy też dachy wielospadowe, to tylko niektóre z popularnych rodzajów dachów. Wszystkie z tych rodzajów dachów mają określone pokrycia dachowe. Jakie pokrycie dachowe będzie pasowało do Państwa dachu? Właśnie to zależy od rodzaju Państwa dachu, chociaż nie tylko.

Dachy Łódź
Dachy Łódź
Dachy Łódź
Dachy Łódź

Tani dach Łódź

Tani dach, to przede wszystkim kwestia tego, jaki rodzaj dachu Państwo posiadacie. W przypadku, kiedy macie Państwo dach wielospadowy to stworzenie takiego dachu będzie zdecydowanie kosztochłonne. Przykładowo dachy dwuspadowe, czy też czterospadowe będą generowały dużo niższe koszty? Dlaczego? Dlatego, że występuje w tych rodzajach dachów dużo mniej załamań, są zwykle mniejsze powierzchniowo oraz są mniejsze ograniczenia względem pokryć dachowych.

Pokrycie dachowe a dach

Tak jak już wspomnieliśmy rodzaj użytego pokrycia dachowego zależy od rodzaju Państwa dachu. Dachy dwuspadowe, czy też dachy czterospadowe, będą miały większą dostępną paletę możliwych pokryć dachowych, niż dachy wielospadowe. Oczywiście nie tylko rodzaj dachu decyduje o tym, jakie pokrycie dachowe zostanie użyte. Znaczenie mają również rodzaj budynku oraz oczywiście Państwa preferencje.

Pokrycie dachowe, transport i złożenie

Oczywiście po zakupie pokryć dachowych i innych materiałów na dach, trzeba skupić się na transporcie. Firma extraDACH wychodzi swoim klientom na przeciw oferując usługi transportowe. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami a nasi specjaliści pracują w oparciu o świetny system, stąd mogą mieć Państwo gwarancję, że zamówione przez Państwa materiały na dach, dotrą do Państwa w jak najkrótszym czasie, w wyznaczone przez Państwa miejsce. Oczywiście nasze usługi transportowe znajdziecie Państwo w świetnych cenach. Po otrzymaniu pokryć dachowych, dekarz przystępuje do złożenia wszystkich części w całość dachu. To, ile zapłacicie Państwo za usługi dekarskie, zależy oczywiście od dekarza oraz od rodzaju dachu, który Państwo posiadacie. Dachy wielospadowe, są wymagającymi dachami, stąd koszt stworzenia takiego dachu, będzie dużo większy,  niż dachu dwuspadowego, czy też dachu czterospadowego.

Bezpłatna wycena dachu

Firma extraDACH wychodzi swoim klientom na przeciw, oferując bezpłatną wycenę dachu! To świetna okazja, żeby poznać koszt wykonania Państwa dachu. Co należy zrobić, żeby otrzymać bezpłatną wycenę dachu? Wystarczy, że wyślecie nam Państwo projekt budynku i oczywiście dachu, a my w oparciu o otrzymane parametry, wyliczmy koszt stworzenia Państwa dachu. Zapraszamy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału extraDACH Łódź oraz do wypełnienia formularze, kontaktu telefonicznego, czy mail

Wypełniając
formularz

Na telefon
42 640 76 26