extraDACH / Dachy / Dachy Tychy

Tychy Dachy

Co można powiedzieć o dachach? Bardzo wiele rzeczy. Zaczynając od ich różnej struktury, to znaczy rodzajów dachów, przez rozmiar po zastosowane pokrycie dachowe. Rodzaje dachów? Dachy dwuspadowe, dachy wielospadowe, czy też dachy czterospadowe. Rozmiar dachu? Zależy od rozmiaru budynku. Zastosowane pokrycie dachowe? Zależy od rodzaju dachu i rozmiaru. Chcecie Państwo wiedzieć więcej? Zapraszamy.

Dachy Tychy
Dachy Tychy
Dachy Tychy
Dachy Tychy

Tani dach Tychy

Tani dach w Tychach? W extraDACH mamy na to sposób! Przede wszystkim wszystko zależy od rodzaju Państwa dachu oraz jego rozmiaru. Mając te wytyczne, można zakupić pokrycie dachowe. Jakie? Najtańszym rozwiązaniem będą blachodachówki, najdroższym dachówki ze specjalnymi powłokami. Oczywiście nie przy każdym rodzaju dachu można zastosować blachodachówki. W kwestii dachówek, trzeba zastanowić się, czy potrzebujemy lekkich dachówek, czy też cięższe dachówki nie obciążą za bardzo naszego dachu. Jak podjąć tę decyzję? Oczywiście należy skonsultować się z dekarze, który będzie zajmował się stworzeniem Państwa dachu.

Akcesoria dachowe Tychy

Zakup pokrycia dachowego, zazwyczaj wymaga zakupu akcesoriów dachowych. Jakich? Zazwyczaj właśnie to akcesoria dachowe, które wykańczają Państwa dach, stanowią o całościowym jego wyglądzie. Możemy wymienić takie akcesoria dachowe, jak:

  • membrany dachowe
  • dachówki przejściowe
  • ochrony przeciwśniegowe
  • okapy
  • kalenice
  • klamry.

Niektóre z tych akcesoriów dachowych są niezbędne do wykończenia Państwa dachu, a niektóre stanowią korzystny dodatek. Oczywiście konsultacja z dekarzem, będzie bezsprzecznie rekomendowana.

Transport pokryć dachowych Tychy
Transport dachówek Tychy
Transport balachodachówek Tychy
Transport materiałów dachowych Tychy

Transport dachówek i blachodachówek Tychy

Zakup pokrycia dachowego, to też jego transport. Oczywiście robiąc zakupy w extraDACH, macie Państwo zagwarantowany transport materiałów dachowych. Nie ma znaczenia, gdzie Państwo zamówią materiały dachowe, zadbamy o to, by dojechały w wyznaczone przez Państwa miejsce. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami. Chcemy również zaznaczyć, że nasi specjaliści, którzy pracują w oparciu o specjalny system zadbają o to, by zamówione przez Państwa materiały dachowe dotarły do Państwa w jak najkrótszym czasie.

Bezpłatna wycena dachu Tychy

Zdajemy sobie sprawę, że koszt stworzenia dachu nie należy do najmniejszych. W firmie extraDACH bezpłatnie wycenimy Państwa dach. Co należy zrobić? Wystarczy, że wyślecie nam Państwo projekt budynku, w tym oczywiście projekt Państwa dachu, a my w oparciu o otrzymane dane skalkulujemy koszt stworzenia Państwa dachu.

Wypełnij
formularz

Zadzwoń
32 217 45 52