extraDACH / Dachy / Dachy Warszawa

Dachy Warszawa

extraDACH Warszawa

ul. Piaskowa 1
05-110 Jabłonna

E-mail: warszawa@extradach.pl
Tel.: 785 755 832

Zdajemy sobie sprawę, że sprawy związane z dachem nie należą do najprostszych. Nasza firma powstała, żeby sprawić, by zakup materiałów na dach był dla Państwa najprzyjemniejszy. Posiadamy oddziały w całej Polsce, w tym w Warszawie. Zdecydowanie od wielu lat sprawiamy, że Polacy coraz mniej stresują się zakupem materiałów na dach. Zapraszamy.

Warszawa dachy

Dachy, dachy, ale jakie dachy? Różne. Dachy czterospadowe, dachy dwuspadowe, dachy wielospadowe, to tylko niektóre rodzaje dachów, na które mamy materiały na dach w Warszawie. Zdecydowanie rodzaj dachu, rodzaj pokrycia dachowego, czy też materiały na dach, to sprawy, z ktorymi musi się zmierzyć każdy nasz klient. Zanim zakupią Państwo pokrycie dachowe, czy też inne materiały na dach, musicie Państwo skonsultować się z dekarzem, który będzie zajmować się Państwa dachem. We wszystkich naszych oddziałach, handlowcy bezsprzecznie z dużą przyjemnością opowiedzą Państwu o każdym z pokryć dachowych oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy.

Dachy dwuspadowe Warszawa
Dachy blachodachówki Warszawa
Dachy dachówki Warszawa
Dachy transport pokryć dachowych Warszawa
Dachy transport blachodachówki Warszawa

Tani dach Warszawa

Wspominaliśmy już, że od rodzaju dachu, zależy pokrycie dachowe. Jednak nie wszystkie rodzaje pokryć dachowych, są w tych samych przedziałach cenowych. Niektóre dachówki, będą droższe, niż blachodachówki, z kolei blachodachówki będą droższe, niż gont. Oczywiście niezależnie od rodzaju pokrycia dachowego, w extraDACH zawsze są super ceny. Z nami stworzycie Państwo tani i solidny dach.

Skupiając się jednak na strukturze dachu, od której oczywiście też zależy cały koszt stworzenia dachu, kalkulacje i obserwacje, wskazują, że zestawiając takie kwestie, jak funkcjonalność, kosztowność, estetyka, szybkość stworzenia, można wywnioskować, że optymalnym rozwiązaniem, będzie dach dwuspadowy. Ze względu na niewielką ilość załamań, ten typ dachu, przyczyni się do zwiększenia energooszczędności domu. Dachy dwuspadowe, umożliwiają ponadto, zaaranżowanie poddasza, zarówno na cele użytkowe, jak i mieszkalne. Wspomniana niewielka ilość załamań dachu, przyczynia się również do mniejszych kosztów stworzenia dachu oraz szybkości zbudowania.

Transport materiałów na dach Warszawa

Zakup materiałów na dach, to również transport. Zdecydowanie oferujemy Państwu materiały na dach w super cenach, ale również dodajemy do tego transport w super cenach. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami. nasi specjaliści od spedycji, którzy pracują w oparciu o specjalnie opracowany system zadbają o to, by zamówione przez Państwa materiały na dach, dotarły do Państwa, w wyznaczone przez Państwa miejsce, w jak najkrótszym czasie.

Transport materiałów na dach Warszawa
Transport dachówek Warszawa
Transport pokryć dachy Warszawa
Transport blachodachówki Warszawa

Bezpłatna wycena dachu Warszawa

Zakup materiałów na dach oraz transport w super cenach, to nie wszystko. Zagwarantujemy Państwu również bezpłatną wycenę dachu. Wystarczy, że wyślecie nam Państwo projekt Państwa budynku w tym oczywiście dachu, a my w oparciu o uzyskane parametry skalkulujemy Państwu koszt zbudowania Państwa dachu. Zapraszamy.

Wypełnij
formularz

Zadzwoń
785 755 832