Dobra FIRMA 2020 - extradach laureat najlepszego pracodawcy

extraDACH / Dobra Firma – Nagroda 2020 – Efektywny pracodawca

Miło nam poinformować że otrzymaliśmy kolejną prestiżową nagrodę – tym razem jako EFEKTYWNY PRACODAWCA województwa zachodniopomorskiego firm średnich i dużych. W samym województwie zachodniopomorskim zatrudniamy prawie 100 pracowników na różnych stanowiskach – finansowych, handlowych, informatycznych oraz pracowników fizycznych – wszystkie te stanowiska rozwijamy i dalej stale poszukujemy pracowników w tych sektorach.

EFEKTYWNY PRACODAWCA 2020
Województwa zachodniopomorskiego

dobra firma nagroda zpp extradach

Znaleźliśmy się w elitarnym gronie zwycięskich firm w ogólnopolskim konkursie “Dobra Firma” organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) w roku 2020.

Nagrodę otrzymaliśmy za działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności. Współtworzymy rynek pracy dla najlepszych specjalistów z wielu branż – finansowej, informatycznej, handlowej, logistycznej a także w spedycji.

Rozwój firmy spowodował w ostatnim roku znaczne przyczynienie się do rozwoju regionu tworząc miejsca w pracy w takich miejscowościach jak Szczecin, Stargard, Goleniów, Gryfice oraz Koszalin w samym województwie zachodniopomorskim.

Mamy pewność że nie spoczniemy na laurach – w planach mamy  otwieranie kolejnych oddziałów oraz rozwój już istniejących. Dlatego zapraszamy do częstego zapoznawania się z naszymi ofertami pracy dostępnymi na stronie oraz dowiadywanie się w oddziałach o aktualnych ofertach pracy.