Finansowanie dostawców

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę o Finansowanie Dostawców z ING Bankiem Śląskim S.A.

Na jej podstawie bank może zapłacić za wystawione na nas przez Państwa faktury jeszcze przed terminem ich płatności. To Państwo zdecydują, które faktury sfinansować korzystając z programu Finansowania Dostawców.

CO MOGĄ PAŃSTWO ZYSKAĆ?

  • Pieniądze od ręki bez formalności i umów z bankiem
  • bieżący dostęp do informacji o fakturach i zleconych płatnościach

  • przewidywalny koszt widoczny jeszcze przed zleceniem finansowania

ILE TO KOSZTUJE?

Jeżeli chcą Państwo otrzymać środki przed terminem wynikającym z faktury, Bank przeleje na Państwa rachunek kwotę należności pomniejszoną o koszt finansowania. Koszt będą Państwo znali wcześniej, co pozwoli podjąć decyzję, które faktury chcą Państwo sfinansować w programie Finansowania Dostawców. Im krótszy czas do terminu płatności faktury, tym koszt ten jest niższy. Wcześniejszą wypłatę mogą Państwo zlecić na minimum 5 dni roboczych przed terminem wskazanym na fakturze.

JAK SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU FINANSOWANIA DOSTAWCÓW?

Wystarczy zarejestrować się na Aleo, otwartej platformie transakcyjnej dla firm. Dzięki temu będą mogli Państwo sprawdzać koszt wcześniejszych wypłat oraz elektronicznie zlecać sfinansowanie wybranych faktur.

W załączeniu przesyłamy krótką instrukcję pokazującą jak się zarejestrować i korzystać z programu Finansowania Dostawców:

MANUAL DLA DOSTAWCY-2

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Infolinią Aleo:

e-mail: pomoc@aleo.com

infolinia Aleo: (+48) 801 573 073, (+48) 32 603 73 73 (pon.-pt. 8:00-17:00)